Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Да превъртим Интернет

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

DeutschBuds написа: 19 Фев 2022, 15:17
WDScorpio написа: 19 Фев 2022, 07:17
DeutschBuds написа: 18 Фев 2022, 22:00 Има ли възможност в Байнанс да се купува за по - малко от 100 евро етериум или да купувам нещо друго първо и след това да ги прехвърля?
Да, можеш да си заредиш акаунта с най-малко 15 Евро, а после можеш да си купиш и за 1 Евро етериум или да правиш каквото искаш с тези пари
Аз имам в акаунта фиатни пари ли бяха, с които не съм купил нищо. Искам Етериум да взема, но ми показва мин 100 евро.
В Байнанс най-добре първо през компютър да си купиш BUSD или USDT, след това когато падне цената на актива (BTC, ETH, AAVE, UNI..) слагаш лимит ордер да си закупиш на определена цена. Минималната цена им е както ти каза Скорпи 30лв, 15€.
Сега обаче има едни НО, много важно. Тези криптовалути по борсите са само на 95% твои. Защо? Защото са на чужда борса, те ти притежават частните ключове и пароли и могат по настояване на правителството и полицията да ти блокират достъпа. Второ, повечето от борсите са били хаквани включително Байнанс, Коинбейс, Кукойн, Битфинекс... Общо броят им е около 60. Хиляди хора са загубили спестяванията си. Пиши на Гугъл list of hacked crypto exchanges и ще видиш. Миналата седмица хакнаха Opensea, източени над 300Eth като NFT. Затова купуваш и теглиш на Леджър портфейл, твоя собственост и сигурна защита. В момента ако закупиш Биткойн в Coinbase и FTX, след няколко дни можеш без такса да ги изтеглиш на портфейла, в Байнанс е 18$ тегленето, но за големи суми се преглъща, защото процентът им при закупуването е по-малък
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Zafor19 написа: 21 Фев 2022, 11:02
DeutschBuds написа: 19 Фев 2022, 15:17
WDScorpio написа: 19 Фев 2022, 07:17

Да, можеш да си заредиш акаунта с най-малко 15 Евро, а после можеш да си купиш и за 1 Евро етериум или да правиш каквото искаш с тези пари
Аз имам в акаунта фиатни пари ли бяха, с които не съм купил нищо. Искам Етериум да взема, но ми показва мин 100 евро.
В Байнанс най-добре първо през компютър да си купиш BUSD или USDT, след това когато падне цената на актива (BTC, ETH, AAVE, UNI..) слагаш лимит ордер да си закупиш на определена цена. Минималната цена им е както ти каза Скорпи 30лв, 15€.
Сега обаче има едни НО, много важно. Тези криптовалути по борсите са само на 95% твои. Защо? Защото са на чужда борса, те ти притежават частните ключове и пароли и могат по настояване на правителството и полицията да ти блокират достъпа. Второ, повечето от борсите са били хаквани включително Байнанс, Коинбейс, Кукойн, Битфинекс... Общо броят им е около 60. Хиляди хора са загубили спестяванията си. Пиши на Гугъл list of hacked crypto exchanges и ще видиш. Миналата седмица хакнаха Opensea, източени над 300Eth като NFT. Затова купуваш и теглиш на Леджър портфейл, твоя собственост и сигурна защита. В момента ако закупиш Биткойн в Coinbase и FTX, след няколко дни можеш без такса да ги изтеглиш на портфейла, в Байнанс е 18$ тегленето, но за големи суми се преглъща, защото процентът им при закупуването е по-малък
Това за портмонетата да допълня, че се отнася и за телефонните приложения. Ако имате големи суми действително не ги дръжте дълго по борси и приложения, а си вземете гореспоменатия/подобен портфеил. 👍
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Здравейте, искам да ви пусна един много добър клип в Ютюб. Направи ми силно впечатление

https://youtube.com/watch?v=i7oDWoMpefg&feature=share
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Zafor19 написа: 30 Мар 2022, 19:56 Здравейте, искам да ви пусна един много добър клип в Ютюб. Направи ми силно впечатление

Йеее👌👏Много обичам! От време навреме като изчаткам от земни битовизми и взема че си пусна някое. 🙂Непременно ще го изслушам.Като Портал 12,много са ми любими те.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Увеличена снимка на листо от маточина 800х. Виждат се устицата по листото
Screenshot_2022-05-02-22-46-16-018_com.twitter.android.jpg
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Видяхте ли новото изкуство на Мадона? Някъде пишеше, че това е нейната дигитализирана вагина в "Майка на природата"
https://motherofcreation.xyz/
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Здравейте, да пусна един линк на Атанас Велев от "Дийп дайв". Направо страхотен, улучи десет десятки с това видео
Не знам защо линковете, които пискам са само като текст, както и да е, ето видеото, надявам се и вие да настръхнете от истината

https://youtu.be/PMpFVKH6aNA
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 22 times

Оставям това тук

https://youtu.be/RjrA-slMoZ4
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

НЕЩО ИНТЕРЕСНО

За племето Химба рождената дата не е денят в който децата са родени или заченати, а денят, когато майката решава да има дете.

От всички африкански племена, които все още съществуват, племето Химба е от малкото, за които рождената дата не е денят, в който децата са родени или заченати, а денят, когато майката решава да има дете.
Когато жената Химба решава да има дете, тя сяда сама под някое дърво и започва да се ослушва, докато не чуе песента на детето, което иска да дойде. След като я чуе, тя се връща при човека, който ще бъде баща на детето, и му пее песента, докато той не я научи. Когато се любят, за да заченат физически детето, те пеят песента му, за да го поканят да се всели в плода.
Щом забременее, майката учи акушерките и старите жени от селото на песента на детето и когато то се роди, те се събират около него и пеят песента му, за да го посрещнат. Докато детето расте, всички от племето научават песента му. Ако детето падне или се нарани, някой го вдига и пее песента му. Когато детето направи нещо прекрасно или преминава през ритуалите на пубертета, хората от племето пеят песента му в знак на почит.
В племето Химба има още един случай, когато "песента на детето" се пее на човека, на когото принадлежи. Ако някой Химба извърши престъпление или нещо, което е противоречи на социалните норми на племето, селяните го извикват в центъра на селото и общността оформя кръг около него. След това всички пеят рождената му песен.
Химба вярват, че грешките се поправят не чрез наказание, а чрез обич и припомняне на идентичността. Защото разпознае ли собствената си песен, човек няма нито желание, нито нужда да прави нещо, което би навредило на друг.
В брака хората пеят личните си песни заедно. И накрая, когато човек от племето Химба лежи в леглото си, готов да умре, всички селяни, които знаят неговата песен, идват, за да му я изпеят за последен път.
Публикувай отговор