Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Да превъртим Интернет

Всичко останало
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

Хора, имам нужда от помощ. Бих искала да си обменя малко етериум в скоро време, защото ми трябва кеш, но нямам представа кое приложение да ползвам и как. Има български борси, които изглеждат най лесни, но не най рентабилни, а исках да ползвам Е торо, Кракен или Байнанс. Еторото ме одобриха, но не мога да го схвана, къде се качват етериумите, иска ми пари в дебитна карта(да кажем мога да сложа някви, но) , а аз искам да продам етериум?! Изобщо къде продавате и осребрявате крипто ако ви трябат пари? Купуването не ме интересува, а продаването?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1872 times

Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

Благодаря! Да, и аз на това съм се спряла, но понеже бързах пробвах една от българските. Поне беше лесно, малко скъпо...... За повече пари ще си направя там профил.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Inna написа: 12 Сеп 2021, 11:42 Хора, имам нужда от помощ. Бих искала да си обменя малко етериум в скоро време, защото ми трябва кеш, но нямам представа кое приложение да ползвам и как. Има български борси, които изглеждат най лесни, но не най рентабилни, а исках да ползвам Е торо, Кракен или Байнанс. Еторото ме одобриха, но не мога да го схвана, къде се качват етериумите, иска ми пари в дебитна карта(да кажем мога да сложа някви, но) , а аз искам да продам етериум?! Изобщо къде продавате и осребрявате крипто ако ви трябат пари? Купуването не ме интересува, а продаването?
Здравей, Ина. Не ползвай Еторо, правят клопки. Един познат се оплака че са го прекарали. Искат за 500$ или повече да си купиш биткойн и тогава да можеш да го местиш. В смисъл ако купуваш 2х 250, или 5х100 не става. Байнанс или Кракен. FTX нянат такси за теглене на биткойн. А бг борса Бонекс са ок. Ако се съберат над 1500$ изтегли на портфейл
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

Zafor19 написа: 20 Сеп 2021, 21:06
Inna написа: 12 Сеп 2021, 11:42 Хора, имам нужда от помощ. Бих искала да си обменя малко етериум в скоро време, защото ми трябва кеш, но нямам представа кое приложение да ползвам и как. Има български борси, които изглеждат най лесни, но не най рентабилни, а исках да ползвам Е торо, Кракен или Байнанс. Еторото ме одобриха, но не мога да го схвана, къде се качват етериумите, иска ми пари в дебитна карта(да кажем мога да сложа някви, но) , а аз искам да продам етериум?! Изобщо къде продавате и осребрявате крипто ако ви трябат пари? Купуването не ме интересува, а продаването?
Здравей, Ина. Не ползвай Еторо, правят клопки. Един познат се оплака че са го прекарали. Искат за 500$ или повече да си купиш биткойн и тогава да можеш да го местиш. В смисъл ако купуваш 2х 250, или 5х100 не става. Байнанс или Кракен. FTX нянат такси за теглене на биткойн. А бг борса Бонекс са ок. Ако се съберат над 1500$ изтегли на портфейл
Да, аз тва Е торо го махнах, язък, че си дадох данните. Искаха мин 50 $ за да може въобще да купувам/продавам. А аз исках просто от портфеил някак да обърна в кеш известно количество. Оказа се малко връткаво, а аз и не съм запозната все още.... По принцип не бих, ама опрях до криптотата😆Успях засега с БГ борса, но не беше Бонекс. Но ще опитвам да поспестявам такси за в бъдеще, че всеки гледа да те одере като мине през него.
spy.bg
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Юни 2021, 17:16

Inna написа: 12 Сеп 2021, 11:42 Хора, имам нужда от помощ. Бих искала да си обменя малко етериум в скоро време, защото ми трябва кеш, но нямам представа кое приложение да ползвам и как. Има български борси, които изглеждат най лесни, но не най рентабилни, а исках да ползвам Е торо, Кракен или Байнанс. Еторото ме одобриха, но не мога да го схвана, къде се качват етериумите, иска ми пари в дебитна карта(да кажем мога да сложа някви, но) , а аз искам да продам етериум?! Изобщо къде продавате и осребрявате крипто ако ви трябат пари? Купуването не ме интересува, а продаването?
дано си ги обменила на време,че сега си е бая спад
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

spy.bg написа: 18 Фев 2022, 12:46
Inna написа: 12 Сеп 2021, 11:42 Хора, имам нужда от помощ. Бих искала да си обменя малко етериум в скоро време, защото ми трябва кеш, но нямам представа кое приложение да ползвам и как. Има български борси, които изглеждат най лесни, но не най рентабилни, а исках да ползвам Е торо, Кракен или Байнанс. Еторото ме одобриха, но не мога да го схвана, къде се качват етериумите, иска ми пари в дебитна карта(да кажем мога да сложа някви, но) , а аз искам да продам етериум?! Изобщо къде продавате и осребрявате крипто ако ви трябат пари? Купуването не ме интересува, а продаването?
дано си ги обменила на време,че сега си е бая спад
Да, да, то беше отдавна това🙂Ползвах бг борса, не много тънко, но удобно за веднъж, дваж, защото ми трябваха бързо парите. Аз не разполагам с големи суми, гледам като се понадуе да ги сменя в пари с дребна печалба, нямам в крипто нещо особено...... Ама все пак днес имаш 1000 долара, утре гледаш в портмонето станали 1200(или пък 800хаха), пак е печалба и е интересно. Но големи суми нямам
и затова не държа дълго,защото опирам и до тях😆Но поне гледам кога са по скъпи по възможност....
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Има ли възможност в Байнанс да се купува за по - малко от 100 евро етериум или да купувам нещо друго първо и след това да ги прехвърля?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1872 times

DeutschBuds написа: 18 Фев 2022, 22:00 Има ли възможност в Байнанс да се купува за по - малко от 100 евро етериум или да купувам нещо друго първо и след това да ги прехвърля?
Да, можеш да си заредиш акаунта с най-малко 15 Евро, а после можеш да си купиш и за 1 Евро етериум или да правиш каквото искаш с тези пари
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

WDScorpio написа: 19 Фев 2022, 07:17
DeutschBuds написа: 18 Фев 2022, 22:00 Има ли възможност в Байнанс да се купува за по - малко от 100 евро етериум или да купувам нещо друго първо и след това да ги прехвърля?
Да, можеш да си заредиш акаунта с най-малко 15 Евро, а после можеш да си купиш и за 1 Евро етериум или да правиш каквото искаш с тези пари
Аз имам в акаунта фиатни пари ли бяха, с които не съм купил нищо. Искам Етериум да взема, но ми показва мин 100 евро.
Публикувай отговор