Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Да превъртим Интернет

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Inna написа: 09 Апр 2021, 14:15 Тази дама е голяма сладурка! Знаеш ли как ми се приказва за такива неща с такива жени! Интересни жени им викам аз То ми е дошло до гуша гримове, интриги, тъз такава била, онзи онакъв, работа, простотии да слушам!!! Битовизми само.... И коя била в Дубай и ми бута телефона под носа да видя тя в Дубай, тя тук, тя там,тя в мола и пояснения имало молове на сто етажа, бреййййй тоя Дубай Викам мен Дубай някак си.... не ми е по вкуса. Тя мисли че ме е яд и затуй, как такива магазини, такова чудо Затова имам две, три приятелки само, които да не ме мислят за луда като заприказвам разни такива.
Не можах да го дослушам, ама докато чаках в колата на един паркинг добре си уплътних времето. Ти все ми ги показваш някви такива интересни личности, не бях чувала за нея. Ще взема да прочета какво е писала.
Да, много интересна личност е Розмари Де Мео. Аз доста време я знам, но не я бях гледал на живо в интервю. Наистина е интересна и естествена.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

По темата.........Коментарите оставам на вас.....
https://www.youtube.com/watch?v=vXv9FoutX2Y
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Здравейте, на последната поръчка с биткойн ми останали в портфейла 10$ в биткойн, които след 1 година са вече на 110$. Препоръчвам на хората, които не са си закупили биткойн, да си закупите за 200-300-500лв сега, с цел инвестиция. Ако нямате толкова си купете за 30-50лв, също може. След 5-10г ще се увеличат многократно- между 10-100 пъти. Цената е много променлива, възможно е първоначално да спадне, но да не ви притеснява. Това е дългосрочна инвестиция за след 5-10-15г. Фонд "и аз съм човек", пенсионен фонд, спестяване за децата, както искате...
Как става покупката? С портмоне. Примерно е Trust wallet, от Гугъл плей. Инсталирате и вътре има опция за купуване с карта. Може и с Коинбейс приложението. Паролата е 12 думи, запишете ги на тайно място, защото след 10г вече ще сте сменили поне 3 телефона. Биткойн е крипто валута създадена през 2008-2009г по време на Стегнацията. Целта е предпазване от инфлация. Много правителства и банки искат да сринат биткойн, затова цената му пада рязко понякога, но след това се възстановява.
След това са създадени още много криптовалути- общо са над 5000, с различни цели, но повечето замират и който е вкавал пари там е на загуба, така че засега единствено Bitcoin, Etherium и още няколко си заслужават. Един емигрант в САЩ през 2011г си е купил биткойн за 10$. Тогава цената на биткойн е била 0,50$. Сега е около 36000$, така че смятайте сами. Вкарайте малка сума, не огромна и времето ще покаже...
Успех
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Zafor19 написа: 19 Юни 2021, 15:05 Здравейте, на последната поръчка с биткойн ми останали в портфейла 10$ в биткойн, които след 1 година са вече на 110$. Препоръчвам на хората, които не са си закупили биткойн, да си закупите за 200-300-500лв сега, с цел инвестиция. Ако нямате толкова си купете за 30-50лв, също може. След 5-10г ще се увеличат многократно- между 10-100 пъти. Цената е много променлива, възможно е първоначално да спадне, но да не ви притеснява. Това е дългосрочна инвестиция за след 5-10-15г. Фонд "и аз съм човек", пенсионен фонд, спестяване за децата, както искате...
Как става покупката? С портмоне. Примерно е Trust wallet, от Гугъл плей. Инсталирате и вътре има опция за купуване с карта. Може и с Коинбейс приложението. Паролата е 12 думи, запишете ги на тайно място, защото след 10г вече ще сте сменили поне 3 телефона. Биткойн е крипто валута създадена през 2008-2009г по време на Стегнацията. Целта е предпазване от инфлация. Много правителства и банки искат да сринат биткойн, затова цената му пада рязко понякога, но след това се възстановява.
След това са създадени още много криптовалути- общо са над 5000, с различни цели, но повечето замират и който е вкавал пари там е на загуба, така че засега единствено Bitcoin, Etherium и още няколко си заслужават. Един емигрант в САЩ през 2011г си е купил биткойн за 10$. Тогава цената на биткойн е била 0,50$. Сега е около 36000$, така че смятайте сами. Вкарайте малка сума, не огромна и времето ще покаже...
Успех
А може би бихме могли да си изкопаем малко. 😉
Малко е паднал. Заради Илън хаха Тамън сега може да се вземе.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1871 times

Zafor19 написа: 19 Юни 2021, 15:05 Здравейте, на последната поръчка с биткойн ми останали в портфейла 10$ в биткойн, които след 1 година са вече на 110$. Препоръчвам на хората, които не са си закупили биткойн, да си закупите за 200-300-500лв сега, с цел инвестиция. Ако нямате толкова си купете за 30-50лв, също може. След 5-10г ще се увеличат многократно- между 10-100 пъти. Цената е много променлива, възможно е първоначално да спадне, но да не ви притеснява. Това е дългосрочна инвестиция за след 5-10-15г. Фонд "и аз съм човек", пенсионен фонд, спестяване за децата, както искате...
Как става покупката? С портмоне. Примерно е Trust wallet, от Гугъл плей. Инсталирате и вътре има опция за купуване с карта. Може и с Коинбейс приложението. Паролата е 12 думи, запишете ги на тайно място, защото след 10г вече ще сте сменили поне 3 телефона. Биткойн е крипто валута създадена през 2008-2009г по време на Стегнацията. Целта е предпазване от инфлация. Много правителства и банки искат да сринат биткойн, затова цената му пада рязко понякога, но след това се възстановява.
След това са създадени още много криптовалути- общо са над 5000, с различни цели, но повечето замират и който е вкавал пари там е на загуба, така че засега единствено Bitcoin, Etherium и още няколко си заслужават. Един емигрант в САЩ през 2011г си е купил биткойн за 10$. Тогава цената на биткойн е била 0,50$. Сега е около 36000$, така че смятайте сами. Вкарайте малка сума, не огромна и времето ще покаже...
Успех
На 13 март 2020г ми беше последният работен ден в една доста кофти компания, като съвпадна с това, че сложи началото на карантината и едно несигурно бъдеще и едно много важно решение. Следя какво се случва с btc от самото начало и бях запознат, защото имах колеги, които бяха едни от първите в България които копаеха. Та предният ден цената на btc падна, а аз бях подготвен че това ще стане и това ще бъде денят за инвестиция на почти всичките ми спестявания като бях отворил ордер на 4000$ за 2 BTC.... и така и стана цената падна до 3700$ и започна да се качва и така до 05-09 13:06:58
btc sell.png
Времето за инвестиция в крипто не е идеално даже може да се нарече неблагоприятно, заради цялата история с Илон Мъск, който с един туит може да срине пазара и много други фактори.
Едно е сигурно - ролята на крипто в бъдещето е огромна, но дали това ще бъде BTC или друго крипто предстой да разберем.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Има и канабис койн😁Разглеждам приложението coin stats, доста е подробно.... А какво мислите за алт койни, шит койни? 🤭Те били няколко хиляди вида!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 22 Юни 2021, 18:40 Има и канабис койн😁Разглеждам приложението coin stats, доста е подробно.... А какво мислите за алт койни, шит койни? 🤭Те били няколко хиляди вида!
Ако има и ракия койн, влизам в играта:D
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1871 times

Inna написа: 22 Юни 2021, 18:40 Има и канабис койн😁Разглеждам приложението coin stats, доста е подробно.... А какво мислите за алт койни, шит койни? 🤭Те били няколко хиляди вида!
Има много пари в алт, но трябва да имаш късмет и добре да проучваш нещата.

Това е най-голямата ми печалба в рамките на 24ч. Уцелих точният момент, когато PSG (FC Paris Saint-Germain) пуснаха техният койн.
12222.jpg
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Inna написа: 22 Юни 2021, 18:40 Има и канабис койн😁Разглеждам приложението coin stats, доста е подробно.... А какво мислите за алт койни, шит койни? 🤭Те били няколко хиляди вида!
Всичко което не е Биткойн е алткоин. Има доста добри проекти от тях. Etherium, Ada, Fil, One, Uni, Matic. Шиткоините излизат на бял свят само за да се излъжат някои хора и да им вземат парите. Някои хора даже си продават апартаментите за да вложат и загубват. Гледай в YouTube канала на Plamen Andonov, има плейлиста биткойн за начинаещи. Много неща казва.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Zafor19 написа: 24 Юни 2021, 09:02
Inna написа: 22 Юни 2021, 18:40 Има и канабис койн😁Разглеждам приложението coin stats, доста е подробно.... А какво мислите за алт койни, шит койни? 🤭Те били няколко хиляди вида!
Всичко което не е Биткойн е алткоин. Има доста добри проекти от тях. Etherium, Ada, Fil, One, Uni, Matic. Шиткоините излизат на бял свят само за да се излъжат някои хора и да им вземат парите. Някои хора даже си продават апартаментите за да вложат и загубват. Гледай в YouTube канала на Plamen Andonov, има плейлиста биткойн за начинаещи. Много неща казва.
Гледам го, да! Ти все ще ми кажеш точно това, което ме интересува, благодаря! 🧠🤓Случайно го мернах, опитвайки се да се образовам малко😄👌
Публикувай отговор