Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

RSO в Домашни Условия / Масло от Канабис

Цялата важна информация на едно място
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 344 times

Inna написа: 23 Апр 2021, 11:37 Днес реших да си направя малко лекарства-масло и малко канабис в зехтин. Набързо. Това на снимките е материала,едното е печено във фурна на 100 градуса, другото е стривано и пресявано със ситото за хаш преди да го оставя за готвене, трим, малки главички, всичко излишно.... Добавих и малко вейпнато, по съветите на Фоктор, за да не го хвърлям, но реших да не разчитам само на него, а да го омеся към по потентно.
Тези методи са по набързо, но вършат работа, иначе по силно става, когато направя масло и разтворя от него в олио, но вярвам, че и директно стрито залято с олио ще има качества. В спирта преди да залея материала сипвам няколко лъжици англ. сол, по съвет на ЗЕВСА, за да отнеме от водата в него и да стане по чист. Иначе ползвам медицински, друг не смея да употребявам, защото да ми е спокойно, а и си отсипвам малко тинктура в течно състояние преди да го изпаря за масло. За да имам от всичко🙂Като цяло не е за пушене маслото, олиото разбира се въобще.
Тези неща можем да си направим и с диваци, ако някой го прави за ЦБД или лечение и му трябва количество.
Сега ще ги оставя докато преценя да ги прецедя.... Всичко е ситно стрито, дори едното е на кафемелачка на прах, това е просто за да мога да накисна повече с по-малко спирт, иначе не мисля че е задължително?
Привет дайте ми идея за някакъв концентрат от листа и трим, лесен за направа и дозиране, че на RSO лепне и е ужас, а като го сложих на капсули се разложиха и само ми образува нерви :x .
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”