Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Потребителски Статус / Добре дошли в новият Свят на Гръсти

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Пак ма покри(вкара във впряга) с учтивост. Аз не я заслужавам значи - титлата ахаха сутринта ги пребих китките с една сопа и им набих клечки за зъби в процепите дето ги направих в стъблата - буквално. Не е много градинарско и хич не е добронамерено(спрямо китките разнообразието глад и бой). То ми са вдигна усмивката до веждите само от факта дет писа е скорпи. Ама потвърждаваш каквото съм казал по-горе. Аз и да мрънкам някакви неща - трябва да се съобразявам че няма как нали да е идеално - то никъде не е (особенно пък при мене..) ама ще си изригвам аз от време на време , който иска да се сърди. Та добре си го измислил ама има пролуки цялата работа.
Пиша го това с най-топли чувства и потен оти печката гърми на 100 градуса и не знам как да ги смъкна с помпата...
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Ааххахахахааха много е яко!!! Тотално ма смля!
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

NinjaDuck написа: 24 Ное 2019, 06:45
Zafor19 написа: 22 Ное 2019, 22:58 ;) Постарали сте се. Доста си е дългичък, направо си е като CISCO test. Отне ми близо 3 часа
И не ти ли е малко специфично ,че си отговорил на въпроси и пише баш градинар?? Въпроси дето се четат много преди да почнеш с практиката(която нещо при тебе е протекла .. по твой си начин) ,че да пише там баш градинар. Аз на твое място бих го махнал. Поне не и от тест да си го заслужа. Максимум си начален градинар. И то тъкмо заформящ се.
Сори NinjaDuck, че косвено съм те обидил. Целта ми не е да те наказвам с титла, а да мога да чета и пиша в интересните дневници. Естествено, че ти си по-добър, аз се ръководя и от теб. Прав си, Начален Градинар съм. Даже още карам опит-неопит. Не си хаби нервите за глупости. Огледай се, нищо не се е променило, печката бумти, жената готви, китките растат, масура гори...всичко си е по старо му. Не се поддавай лесно на житейски провокации. Всеки се е засегнал като не е включен в готината група, не мисли, че само ти. Просто преглъщаш егото и решаваш теста. Пък и нищо не знаем един за друг- кой какъв е и на какво дередже е. Така е трудно да се направи преценка за хората. Просто търсят начин да сортират хората. Тестовете са добър начин за отсяване, по-трудно е човек да запази добрият тон и да си свърши работата. Ако беше решил теста при регистрацията нямаше да недоволстваш и другите също, но затова се гради по малко опит и знания. Както се учим на градинарство, така и админите се учат да админстват. Някои правила са взети от другия форум, други те ще измислят в движение. Мен ми харесва, отпусни се по течението, да не се удавиш от водопада
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Нищо общо няма с обиди.Има си обаче пропуск това и частично го посочих. На теста нямам идея колко добре ще се представя(въпросника) ама има въпроси където отговора ми ще е персонален. И няма да се харесва та на теста ще се проваля сигурно.
Аз не съм се оплакал какъв ми е статуса на профила. Пълен член съм и градинар ме бяха сложили - дори да не мисля ,че съм го заслужил на макс - получих максимума. Та не знам защо си приел това за недоволство. Обаче това разбиране доведе до новата им иконка там в статса(Брао Скорпи!!) което доста ме радва. Виждаш ли без да съм недоволствал вече е по- добре.
Айде сега по темата. Решаването на теста когато те сложи в категорията баш градинар. Имаш индор . Не си го завършил. Но вече си препоръчал лампа за доста пари на друг. Това е частично какво ме отключи по повода. Та към хората дето са го направили само дискусия - от тях само хубаво съм видял. Към останалите - по разумно с препоръките и съветите.Аз смятам ,че на когото писах ме е разбрал. На когото можах помогнах. Но давам категорични изводи спрямо какво е било в моя опит само като ме питат изрично.
Ще има още от същото.
По течението се носят падналите листа. Аз определено гледам да се стречна към слънцето.

ТаКАА зафор брато примера го дадох с отговора ти. Не с тебе. Дано всъщност аз да не съм те обидил с нещо.
Точно такива "дебати" въртят призмата. Неподвижна призма гледа само от една страна.
При мен всичко е по както съм го направил. Определено по-добре от по старому.
Аватар
Фея
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Дек 2018, 12:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 49 times

NinjaDuck написа: 24 Ное 2019, 12:45 Нищо общо няма с обиди.Има си обаче пропуск това и частично го посочих. На теста нямам идея колко добре ще се представя(въпросника) ама има въпроси където отговора ми ще е персонален. И няма да се харесва та на теста ще се проваля сигурно.
Аз не съм се оплакал какъв ми е статуса на профила. Пълен член съм и градинар ме бяха сложили - дори да не мисля ,че съм го заслужил на макс - получих максимума. Та не знам защо си приел това за недоволство. Обаче това разбиране доведе до новата им иконка там в статса(Брао Скорпи!!) което доста ме радва. Виждаш ли без да съм недоволствал вече е по- добре.
Айде сега по темата. Решаването на теста когато те сложи в категорията баш градинар. Имаш индор . Не си го завършил. Но вече си препоръчал лампа за доста пари на друг. Това е частично какво ме отключи по повода. Та към хората дето са го направили само дискусия - от тях само хубаво съм видял. Към останалите - по разумно с препоръките и съветите.Аз смятам ,че на когото писах ме е разбрал. На когото можах помогнах. Но давам категорични изводи спрямо какво е било в моя опит само като ме питат изрично.
Ще има още от същото.
По течението се носят падналите листа. Аз определено гледам да се стречна към слънцето.

ТаКАА зафор брато примера го дадох с отговора ти. Не с тебе. Дано всъщност аз да не съм те обидил с нещо.
Точно такива "дебати" въртят призмата. Неподвижна призма гледа само от една страна.
При мен всичко е по както съм го направил. Определено по-добре от по старому.
Една от любимите ми детски песни. :)
Аватар
gorilazoe178
Градинар
Градинар
Мнения: 55
Регистриран на: 15 Фев 2020, 06:18
Has thanked: 63 times
Been thanked: 46 times

firstcitizen написа: 22 Ное 2019, 13:02 Форума на Гръсти се разраства и имаме все повече нови потребители, но покрай тях се промъкват и злонамерени индиви.
За да предпазим форума и потребителите ни от спамери, ботове, ушеви и от други злонамерени хора, въвеждаме допълнителни защити.
Форума и потребителите ще бъдат разделени на различни категории.

При регистрация на нов потребител ( Нов Градинар) в Гръсти, почти всичките му опции и достъп ще са ограничени.

След одобряването на първите 3 поста на новия потребителя ще получи статус Градинар и значка отговаряща на статуса му. (значките и статусите ще са под снимките/ аватарите ви)
Като Градинар потребителя ще има правото да качва снимки и да пише само в няколко раздела: Спам, във Въпроси от бъдещ фермер, Лечебница за болни растения и раздел с дневници на нови потребители

Всеки потребител. ако желае да бъде пълноправен член на Гръсти, за да бъде повишен във Баш Градинар, ще трябва да мине въпросник, от които ще разберем истинските му намерения. На въпросника, ще може да се отговаря 1 единствен път! Така, че имате 1 шанс.
Отговарянето на въпросника не ви гарантира автоматичното повишение във Баш Градинар, за това внимавайте как отговаряте на въпросите.
След ставане на Баш Градинар ще имате пълен достъп до опциите на сайта. Ще можете да пишете и отваряте теми във всичките отворени категории.

Като най-вероятно, ще се направи отделна категория само със завършени и подбрани дневници. Така лесно ще могат да се отделят новобранските дневници от качествените и подробните дневници.

Всички ще можете да чете и едни и другите дневниците, но просто няма да можете да пишете навсякъде и да ползвате всички опции на форума.

Така, вярваме, че отсеем градинарите от злонамерените потребители.

Ще забележите освен надписите/значките за статуса, че и потребителя има картинка, като покълващо или цъфнало цвете и т.н.
Съвсем скоро ще видите всички корекции, които са направени по форума.

Въпросника:
app.php/applicationform

#БГКоноп
Като нов потребител какви постове ми е позволено да правя, и в коя секция? Най вероятно проблема е в мен, но смея да твърдя, че прочетох доста от и информацията предоставена от вас модераторите и пак не ми стана много ясно. Възможно ли е да ми бъде обяснено на чре лс как може да ми одобрите 3 поста като не мога да направя нито 1?
Be the change you wish to see in the world.
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

То тия въпроси направо нямат отговаряне.
3 часа ги чета и мисля какво да напиша, а на повечето съм отговорил с "Не знам" хаха егати филма. Трябва да има по лесни въпроси като за мен :stone:
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 887
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Привет , как мога да попълня дневника за БаШ градинар
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 654
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 964 times
Been thanked: 1551 times

grustman написа: 23 Юли 2023, 00:11 Привет , как мога да попълня дневника за БаШ градинар
Еххх гръстчо да си дойдем на думата :lol: .Нито чрез лайкове, нито чрез този дневник ставаш баш градинар, аз мисля, че такъв статус е редно да се дава на профили, които са от доста време в форума, имат минимум 6-7 завършени дневника с успешни отглеждания и разбира се помагат на други с доказани съвети. Правилната гледна точка е как мога да помогна и с какво мога да допринеса, за да могат и други хора да си отгледат това растение и да не се налага да купуват от съмнителни източници. Не какво ще пише под ника ми като статус в анонимен форум ;) , много по-приятно е някой да ти каже, че благодарение на твои съвети е успял да се справи, от колкото да си чешеш егото , повярвай ми . Аз дето съм още от стария форум и съм с над 10 гроуа пак не мисля, че заслужавам този статус :lol: . Бледнея пред големите имена, които за жалост вече не виждам тук :cry: . Така че спри да си надуваш изкуствено цифрите(мое мнение), за което те бях бъзикнал преди време, така няма да стане, така че бойко може да си почине :lol: . Бъди член на този форум с правилната цел и нещата ще станат:)
Keep on growing :stone:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 887
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Spiral написа: 28 Юли 2023, 21:20
grustman написа: 23 Юли 2023, 00:11 Привет , как мога да попълня дневника за БаШ градинар
Еххх гръстчо да си дойдем на думата :lol: .Нито чрез лайкове, нито чрез този дневник ставаш баш градинар, аз мисля, че такъв статус е редно да се дава на профили, които са от доста време в форума, имат минимум 6-7 завършени дневника с успешни отглеждания и разбира се помагат на други с доказани съвети. Правилната гледна точка е как мога да помогна и с какво мога да допринеса, за да могат и други хора да си отгледат това растение и да не се налага да купуват от съмнителни източници. Не какво ще пише под ника ми като статус в анонимен форум ;) , много по-приятно е някой да ти каже, че благодарение на твои съвети е успял да се справи, от колкото да си чешеш егото , повярвай ми . Аз дето съм още от стария форум и съм с над 10 гроуа пак не мисля, че заслужавам този статус :lol: . Бледнея пред големите имена, които за жалост вече не виждам тук :cry: . Така че спри да си надуваш изкуствено цифрите(мое мнение), за което те бях бъзикнал преди време, така няма да стане, така че бойко може да си почине :lol: . Бъди член на този форум с правилната цел и нещата ще станат:)
И кое ми е неправилно 😀
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”