Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Любимата ми бира?

Всичко останало
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Аз съм на "Козел" през цялото време, защото е слабичък и вкусен и никога не ми е зле от него. На едно пиене гледам да пия само една и съща бира, иначе ми става по гадно на другия ден. Та редувам Козел зелен(леко по силен) и обикновения Козел, дето го има навсякъде. Също понякога си взимам по 5,6 Бернара, но от слабите им, сребрист етикет.Пластмаски-не!!!! Или бутилка(за предпочитане) или кенчета.
Като цяло пия само бира и никакви твърди алкохоли👌Майка ми е по бирата и аз от малка я харесвам, наследствено е😆
Също от тези буренцата ламаринени(кегче ли как беше) 5 литра има някои хубави и като ги пуснат някъде на промоции си взимаме чат пат, да кажем такъв Хайнекен беше много по-вкусен от мъничките им кутийки.....
Царевици и глупости в бирата-в никакъв случай, веднага такива бири ми се отеазяват на стомаха, да не говорим за вайс, тъмна и разни тежки бири над 5 %.... Много мразя тъмна бира или брутална бира спиртосана! 😆
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Най гадно е да идеш на 5 различни места и навсякъде да си вземеш най различни бири....... 🤣И за капак един, два коза и айде чао хаха
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Аз на тая от снимката лятото много и се кефя ледено студено е мно вкусна но след 2рата става тежко но хора всякакви .... като изключим че е малко комерсиална де :)
Прикачени файлове
Screenshot_20210216-152923_Chrome.jpg
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Иначе тука кадето живея пия местна бира но заради сигурността няма как да я споделя.... дори пивоварната имат най различни услуги разходки из пивоварната дегустации на бири бля бля...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

4yk4y написа: 16 Фев 2021, 16:34 Аз на тая от снимката лятото много и се кефя ледено студено е мно вкусна но след 2рата става тежко но хора всякакви .... като изключим че е малко комерсиална де :)
От тази ми беше гадничко, тя нали беше от мътните? Иначе те са вкуснички, но..... 😆
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Inna написа: 16 Фев 2021, 17:04
4yk4y написа: 16 Фев 2021, 16:34 Аз на тая от снимката лятото много и се кефя ледено студено е мно вкусна но след 2рата става тежко но хора всякакви .... като изключим че е малко комерсиална де :)
От тази ми беше гадничко, тя нали беше от мътните? Иначе те са вкуснички, но..... 😆
Да мътна е с много плътен и богат вкус на 2рата бира ме отказва мисля че рекорда ми е 3 но както казах хора всякви често нося на един авер 5л кег разправя че на 2пъти си го опрая.... па аз като омеша 2-3бири и почват да ми бият буталата в главата
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 374
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 348 times

Малко да раздвижа темата, лееко екзотична вкус, но си личи че е без царевици, спирт екстракти и т.н. Да бъда честен заради етика си я купих :D
П.С. Да ме извините за вредното мезе :D :)
Прикачени файлове
foto_no_exif(5)-min.jpg
foto_no_exif(6)-min.jpg
Малко преди да еб*т мамата на сериала.:х
Малко преди да еб*т мамата на сериала.:х
Публикувай отговор