Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Sativa VS Indica

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!

Какво предпочитате Сатива, Индика, Руделарис или Хибрид? Sativa vs Indica VS Ruderalis VS Hybrid ?

Предпочитам Сатива
3
23%
Предпочитам Индика
2
15%
Предпочитам Руделарис (автоцъфтящи)
0
Няма гласували
Предпочитам Хибриди
1
8%
Пуша квото има
3
23%
Като Мечо Пух съм - обичам от всичко по много :D
3
23%
Незнам какво пуша :(
1
8%
 
Общо гласове: 13
Семена марихуана
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

Исках да е анкета, но нямам представа как се прави. Аз съм за сативата , защото е "psychedelic experience", "energizing" и "head high" , а индика е по-скоро "stoned", "relaxing" и "body stone"
Изображение
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

SativaLover написа: 18 Ное 2019, 19:28 Исках да е анкета, но нямам представа как се прави. Аз съм за сативата , защото е "psychedelic experience", "energizing" и "head high" , а индика е по-скоро "stoned", "relaxing" и "body stone"
Изображение
SativaLove като видях тая картинки от нета и лошо ми става. Не можеше ли толкова да го кажеш с твой думи 2 изречения. Не можеше ли да сложиш 1 снимка на 2-3 глави? (било то и не гледани от теб хаха) По туй описание дето го даде все едно не си пушил трева никога, а си го копнал от някъде... Ахах Сложи някоя снимка на бибана, Ей тъй да е по-красива темата, да е по-арт. А не копи - пейст .... Пооооокажи няколко глави. :) :roll:

Аз като добро животинче обичам коз всякакъв няма значени дали е Индика или Сатива, или Руделарис или Хибрид ... . Обичам да дегустирам различни материали. Ползвал съм силните страни на Индиката, както и на Сативата. Но през последните години все повече съм се превърнал на любител на Сативите и за толкова години от както пуша и гледам всякакъв коз до сега в живота си съм имал 3 случая от канабис да получа "psychedelic experience", както го нарече ти. Всъщност знаеш ли какво изобщо означава "psychedelic experience" ? Хаха :D
1-ят път беше, когато бях още дете и се напуших с приятели със сатива гледана в България. Българче пълно със семе, но за първи път изпитах халюцинации от трева, въпреки, че вече пушех трева от 2-3 години, тази Сатива ме държа часове и толкова силно, че да се надявам да ме пусне. Усетих вибрации и че аз вибрирам, все едно бях ракета и след което, че ми поникват крила и имах чувството, че се треса и ще литна всеки момент. Помолих един приятел с мен да се прибираме. После цяла нощ преди да заспя се молех на сутринта, като се събудя да съм добре и да съм "нормален". На сутринта се събудих и нищо ми нямаше освен, че бях много гладен и леко хай. Хах
2-ят път беше много години по-късно и ми докараха подарък Сатива от чужбина. Тогава за първи път видях толкова красиви глави със супер много трихоми. Като ме предупредиха, че е много силна и че стари пушачи се напушвали на очи. Аз им се изсмях. Свих си и си опънах 2-ти. (не бях пушил от няколко месеца) Още с първата дръпка разбрах, че съм се напушил, а втората дръпка беше грешка... Повръщах... След това Цяла нощ имах много силни визуални халюцинаци (цветое, фрактали и т.н.) и прекарах 6 часа в банята заключен.
3-ят път беше вече много години по-късно(тази година), бях пушил преди около месец ДМТ и си направих пауза от тревата след ДМТ-то. Бях с изчистени рецептори от тревата и от други субстанции и една вечер реших да си свия един коз. Изкарах една оргавична главичка рева и свих след което си направих 2 хубави дръпки. Седнах до жена ми на дивана и я прегърнах. Докато я бях прегърнал след няколко секунди я погледнах и видях, като същество от 4-то измерение. Това леко ме изненада и се дръпнах леко на зад и я погледнах отново. Гледах я как трепти през различните измерения в различни форми. В един момент изглеждаше във форма между микс от 4-то и 3-то измерение. След което си изглеждаше, като нормалната ми жена от 3-то измернеие, но все още цялата вибрираше. В един момент спрях да виждам вибраците и всичко се успокой. През цялото време виждах цялата стая напълно нормална, само жена ми беше единственият многоизмерен обект. Просто канабиноидите от тревата са възпламенили ендогенните рецептори за канабиноиди в човешкото тяло, а покрай тях се е активирало и изпускането на ДМТ от епифизата ми.

Ама то при мен ДМТ-то в мозъка ми се оказа, че е като вода... пуснах си кранчето и вече водата няма удържане и си пробива път през всичко. :D

Индиката много ме приспива и за това вече избягвам да пуша Индика през деня, защото направо ме изкривява и замазва. През деня предпочитам да пуша Сатива, защото ми дава тонус, бързина, фокус и усмивка. (на хубава Сатива много работа мога да отхвърля) Вечер избягвам да пуша Сатива, че не мога да спя от нея. :D :roll:

#БГКоноп
image_11.jpg
image_1.jpg
image_22.jpg
image_2.jpg
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Потребителите не могат да пускат анкети. Единствено модератори и администратори могат да добавят анкети към темите. Добавих анкета към темата "Какво предпочитате Сатива, Индика, Руделарис или Хибрид? Sativa vs Indica VS Ruderalis VS Hybrid ?"

Предпочитам Сатива
Предпочитам Индика
Предпочитам Руделарис (автоцъфтящи)
Предпочитам Хибриди
Пуша квото има
Като Мечо Пух съм - обичам от всичко по много :D
Незнам какво пуша :(

#БГКоноп
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

Канабис рудералис почти не съдържа THC , трябва да е хибрид :idea:
Cannabis ruderalis, or C. sativa subsp. sativa var. spontanea, is a low-THC variety or species of Cannabis which is native to Central and Eastern Europe and ...
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”