Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

За и против ваксините?

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Ooo,yeah !Predictive programming,baby !С ваксините искат да ни променят ДНК-то.Вече е правено веднъж-през the Antediluvian world,то това е и причината за потопа всъщност.Така че-''нищо ново под слънцето'',все се бунтуваме срещу Бога...P.S.Хероин по мазетата не се прави,не и в нашата страна.P.S.2 Аз просто ви казвам как стоят нещата от библейска(следователно божия) гледна точка,а свободната воля затова ви е дадена,сами да решавате...
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Хероин определено не се готви по мазетата, но пико и амфетки дето ти свалят боята от картата за стриване се готвят та пушек се вдига. Трудно ми е да свържа ваксинтие с "потопа" и предполагаемите "гиганти" Ной и Адам (създадени по божият образ) 3 метра високи и тяхното "генетично" повредено поколение, от което е дори и Ной, той е 10-то поколение след Адам и няма как да е бил с чисти гени, което значи че самият той се е борил срещу твоят "бог" с действията си (ако е изпълнявал божията воля) и що за лицемерен бог е това ако ще спасява едни, а други не. И като заговори за свободна вола, нали именно бог е дал свободна вола на човек, за да взема сам решение и да избира да прави добро или лошо, а пък като видял, че прави и лошо не само добро се е проявил като тиранин и решил да избие всички. А после изпратил синът си (единственият безгрешен човек) за да умре за нашите грехове бла бла бла...
Човек бере плодовете на това което сам си е засадил. Ние сме си виновни за всичко и няма бог, които да дойде да ни спаси душите и да ти опрости греховете ако на това се надявате.

пп
Какво се случва с хората, които не знаят за "бог" и не живеят по неговите "заповеди" какво се случва с душите им и кой опростява техните грехове?
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

'''...Noah was a just man and PERFECT IN HIS GENERATIONS and Noah walked with God.'' -Genesis 6:9 ''The fool hath said in his heart:There is no God...''-Psalms 14:1 Не Ной и Адам са гигантите.3 метра ?Не,всъщност доста повече...Дадох ви насоки за образоване по въпроса,очевидно не сте и опитали дори...Еми и аз не мога да обясня всичко в 2,3,4...поста.P.S.Амфети и пико-това са отровни бъркочи от нечий мангалски котлон,а не наркотици.Внимавайте какво вкарвате в тялото си,все пак е ''божи храм''...
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Много се напуших. Малко сатанизъм :D
Прикачени файлове
18.png
18.png (813.61 KiB) Преглеждано 1052 пъти
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Радвам се,че поне ви забавлявам...и аз много се напуших.И то с ''пършака'',който произвеждам,да не повярваш...Ама недейте с обидите,като нямате аргументи,де...Айде,аз отивам да се упражнявам с гъдулката и после да гледам новия сериал по Стивън Кинг.Viva Дико Илиев !!!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

Определям се като свободомислещ и не отхвърлям идеята за "сила" която движи светът, но напълно отхвърлям идеята за бога, като религия и вяра. Не ми харесва идеята, че мотивационната сила зад нея е наградата за спасение или наказанието за вечно страдание; главно защото това означава, че единственото нещо, което поддържа човек достоен е обещанието за божествена награда. За мен да бъдеш добър човек е избор, който всеки може да направи, независимо от вярата.

Тук ще сложа един цитат „Всяка достатъчно напреднала технология е неразличима от магията.“ в случая "бог, божество и др"

Ослепително очевидно е, че всички световни религии са плод на изключително невежи (не глупави) близки варвари, които не са разбирали много за света около тях и са измисляли истории, за да обяснят нещата най-добре, колкото са могли.

• Също така е ослепително очевидно, че повечето хора, които казват, че вярват в Бог, вярват в Бога, на когото се почита културата, в която са израснали. И всички са убедени, че тяхната религия е единствената „правилната“. Не могат всички да са прави, но със сигурност могат да грешат.

• Също така е ослепително очевидно, че Вселената е просто твърде обширна и пълна с неща, които по никакъв начин не са свързани с хората, за да повярваме сериозно, че всичко е направено само за нас и че ние сме върхът на цялото творение.

• Също така е ослепително очевидно, че днешните религиозни вярвания по същество са същите като всяка друга отхвърлена суеверна вяра от миналото. Ако е глупаво да вярваме в Тор и Озирис, също толкова глупаво е да вярваме в Аллах или Йехова.

• Също така е ослепително очевидно, че всеки отделен бит от предложени „доказателства“ за съществуването на Бог или е бил напълно развенчан, или може да бъде обяснен по друг начин.

• Също така е ослепително очевидно, че свещените писания, които уж предоставят единствения източник за познание за Бог, са осеяни с вътрешни несъответствия и очевидно погрешна информация за света и световната история.

• Също така е ослепително очевидно, че всяко изобразяване на Бог, което всъщност се почита от някого, е изпълнено с логически несъответствия. Как Бог може да бъде всемогъщ, всезнаещ и вселюбящ, ако позволява масово страдание в цялата вселена (а не само страдание, причинено от свободната воля на човека)? Защо вселюбещият Бог би създал система, при която по-голямата част от неговите деца никога няма да получат шанс да чуят „истината“ и да бъдат спасени и по този начин да бъдат осъдени на вечността на мъчения? Как Бог може едновременно да бъде нематериален и вечен („чист ум“) и все пак да взаимодейства с материалния свят?

• Също така е ослепително очевидно, че неща като „Бог се движи по мистериозни начини“ и „Бог винаги отговаря на молитвите, но понякога отговорът е не“ са просто куцо извинение, за да се обясни защо Бог рядко (ако изобщо) спазва предполагаемото си обещание да ДАВА на вярващите това, което искат, заслужено с вярата им.

• Също така е ослепително очевидно, че „Бог“ е просто Дядо Коледа за възрастни. Вярата в Него може да ви даде утеха по време на проблеми и да ви даде нещо, което да очаквате с нетърпение, но това не означава, че Той е реален.

Религията е свързана с контрол и ограничения. Правила, закони и ритуали, които ограничават и управляват поведението. В някои случаи - да кажем, че гениталното осакатяване на бебета при варварски ритуали, практикувани от религии като юдаизма - всъщност убеждават хора да правят ужасни неща.

Или нещо за безбройните други ужаси, извършени в името на Бог и религия. Самоубийствени атентати, кръстоносни походи, Римски гонения, джихад, магьосничество, инквизицията, Холокостът, изтезания, геноцид, принудителни бракове, нежелани бебета, война - списъкът е безкраен и мога да пиша още поне час.
13 - АРГУМЕНТА!

По този начин животът без религия и без Бог предлага свобода от всички тези нещастия. Той предлага на човек възможността да прави това, което му харесва, в съответствие със собствения му морален кодекс, в рамките на параметрите на обществото, в което живее. Всяко решение, което трябва да се вземе, се оценява по собствена основа, като се претеглят плюсовете и минусите и не се принуждава да следва пътя на съществуващ кодекс за поведение, датиращ от времето на невежество и суеверие.
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Всичко,което казваш,потвърждава единствено моята(тя не е моя,но която аз репрезентвам)теза,а последния абзац е самата идеология на сатанизма-Aleister Crowley-''Do what thou wilt'' и т.н.Работата вече почва да прилича на ''не знам и не ща и да знам''.Аз се отказвам.Освен в моята темичка,на други места и по въпроси,различни от отглеждане на коноп,няма да пиша.Лека нощ.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Don Marijuan написа: 19 Дек 2020, 23:34 Всичко,което казваш,потвърждава единствено моята(тя не е моя,но която аз репрезентвам)теза,а последния абзац е самата идеология на сатанизма-Aleister Crowley-''Do what thou wilt'' и т.н.Работата вече почва да прилича на ''не знам и не ща и да знам''.Аз се отказвам.Освен в моята темичка,на други места и по въпроси,различни от отглеждане на коноп,няма да пиша.Лека нощ.
Чел ли си друга религиозна книга освен библията?

ДА или НЕ?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Еее,малко се засегнах,честно...Ами всичко от тук:Sacred texts archive.Половината обаче от библиотеки...Доста години ми отне.Първо четях от интерес и любопитство,а по-късно и по принципа ''know your enemy'''.Just let it go,man...Сега,за да ти отговоря,си наруших обещанието...Хайде просто да отглеждаме трева,а?
Публикувай отговор