Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

За и против ваксините?

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Чух по радиото от един доктор(мисля че Дарик беше) , че имало съмнения, че закупената от едната фирма ваксина(те не знам колко вида са, но каза от едната) може да причини стерилитет при мъжете?! Би било удобно да ни минат веднъж с една такава цялото население..... на света...... Без тях си👌🤣Не знам дали това е вярно,аз имоето семейство сме решили и без това да не си поставяме, не това ни е повлияло на решението, но допускам всичко гадно аз, което могат да измислят, дори нарочно да я направят такава няма да ме учуди....
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Пфайзер да вземе и да поеме отговорност за ваксината си! Ако са сигурни, че не дава никакви негативни нежелани реакции в краткосрочен и дългосрочен план, няма причина да си измиват ръцете. Фактът, че го правят, намирисва.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Начи вчера по 10 телевизии гледах как Джо Байдън си бие ваксина, пууу! Почнаха театрите хаха Сега и някои от нашите ще се изтипосат как им бият уж ваксини(та знам ли кво им бият) те макар че предпочитат "първо нуждаещите се" хахаха Наистина доооста бързат с тия масови ваксинации. Тая фирма Файзер шмайзер удря як келепир в момента! 👌👏
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 23 Дек 2020, 09:55 Начи вчера по 10 телевизии гледах как Джо Байдън си бие ваксина, пууу! Почнаха театрите хаха Сега и някои от нашите ще се изтипосат как им бият уж ваксини(та знам ли кво им бият) те макар че предпочитат "първо нуждаещите се" хахаха Наистина доооста бързат с тия масови ваксинации. Тая фирма Файзер шмайзер удря як келепир в момента! 👌👏
Ако след вакссинацията знае къде се намира за къде тръгнал ще двоен успех за Пфрайзер:)
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Оф, Боже! Значи не вярва в това, на което цял живот е учил хората......
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аз отивам за 2-рата игла в USA, тук нищо не дават, проверено от първа ръка.
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (112.24 KiB) Преглеждано 901 пъти
източник: https://www.standartnews.com/
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Пф.....Имам си марихуана. Нали в Канада и Израел разработваха ваксина на базата на канабисови растения? Защо не я предложат и нея като вариант? Какво стана с тези разработки?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Скоро няма да се махнат маските, свиквайте. Мен не ми пука за тях, дори сега е идеален момент да обереш нещо хахаха и как ще те опишат"един с маска" хаха И в банката се влиза с маска, идеално😀Шегувам се де хаха
Публикувай отговор