Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

За и против ваксините?

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

А слагате ли ги на децата?Аз не посмях да не ги,макар че и аз съм с особено мнение за фарма индустрията . Като каза Фърст за отлъчване от племето наистина в детската и училище ги искат,малко или много те задължават.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Mamadana написа: 26 Дек 2019, 10:37 Попаднах на тази тема ровейки се в сайта, подкрепям Фърст и аз като него започнах да търся информация и преди да се образовам по темата бях за ваксините.
Колкото повече чета, правя го заради личен избор, толкова повече се убеждавам, че съм избрала правилно.
Всеки има право да вярва в каквото си поиска. Аз не вярвам на фарма индустрията.
Напълно подкрепям мнението ти.


Немски лекар свързва Нано-Алуминий, Глифозат и Паразити с хроничните болести - разработва протокол за лечение
https://healthimpactnews.com/2017/germa ... -protocol/

Как токсичните метали насърчават паразитите - Д-р Дитрих Клингхард ( Dr. Dietrich Klinghardt ) и Уенди Майърс


#БГКоноп
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Inna написа: 26 Дек 2019, 11:36 А слагате ли ги на децата?Аз не посмях да не ги,макар че и аз съм с особено мнение за фарма индустрията . Като каза Фърст за отлъчване от племето наистина в детската и училище ги искат,малко или много те задължават.
Аз не сложих, искат се за детска градина и ясла, но за училище е само като информация и не са задължени за училище. Много хора се подлъгват да слагат именно заради детска и училище. Реално, без детска може, има родителски кооперативни, частни градини и.т.н
Никой не ми гарантира безопасността на ваксината и как ще я понесе детето ми. Предпочитам да гърбя и да съм спокойна, че имам едно прекрасно, здраво и умно дете.Не искам да треперя и да се чудя, дали няма да съм в лошата статистика, щом мога да избирам и това зависи от мен като родител.
Вменяват ни задължителния елемент на стадия имунитет. Няма да се дам на мафията и детето и ще продължи да бъде неваксинирано.
hateredblast
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Яну 2020, 16:25
Has thanked: 1 time

ЗА: цялата медицина и наука на човечеството
ПРОТИВ: една шепа изкуфели конспиративни теоритици, готови на всичко за внимание

Хммм... ТРУДЕН ИЗБОР?!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

hateredblast написа: 23 Яну 2020, 16:28 ЗА: цялата медицина и наука на човечеството
ПРОТИВ: една шепа изкуфели конспиративни теоритици, готови на всичко за внимание

Хммм... ТРУДЕН ИЗБОР?!
Медицината е най-манипулиранат наука. Лекарите се превърнаха в бизнесмени, търговски представители и алчни касапи. Публикуват и се кредитират проучвания, които са мейн стрийм, а ако си извън това е много трудно да публикуваш труда си или някой дори да го прочете.

Освен това, половината изследвания не са реални, а наблюдаващите ги изкривяват. Дали аз ще ги наблюдвам, дали ти, дали ученият, всеки ще изкриви резултатите...

Давам пример, едно време се е смятало, че канабиса убива мозъчни клетки заради едно изследване с примати. Обаче после се разбира, че на примата дето са му умряли мозъчните клетки са му дали коз за 37 масура. Не, не са му дали 37 масура да изпуши един след друг, а са му сложили маска на лицето с тръба с пушек. Маймуната е умряла от задушаване с CO2, но преди да умре мозъчните клетки са умирали, но не заради Канабиса, а заради това, че е нямала никакъв въздух...

Сега се остановява, че Канабиса причинява неврогенеза. (нови мозъчни клетки и че поумняваш от него, както и почваш да мислиш различно) Цялата история с войната срещу дрогата всъщност е война за човешкото съзнание и свободната воля, както и бизнес за много пари.

Други 40 изследвания гледат влиянието на Канабиса върху бременните жени. Всичките 40 изследвания заключват, че Канабиса уврежда ембриона и т.н.. Тези проучвания с контра твърдения по това време не са акредитирани. Но тези учени не вземат напредвид употребата от майката на тютюн, алкохол и други наркотици. Години по-късно други учени почват да правят анализи на тези изследвания и се оказва, че канабиса не вреди на ембриона, защото канабидоидите са най-близки като вщество до майчината кърма. Не случайно в тялото ни има ендоканабиноидната система и Канабиса и канабидоидите реагират на нея като ключ в ключалка.
Оказва, че канабиса не само, че не вреди, но и помага на бременните против гадене и други проблеми с бременноста, намалява шанса от спонтанен аборт, както и че подхранват ембриона с нужните му минерали. (колкото и нереално да звучи)
Оказва се, че това, което е увреждало ембриона са тютюна, алкохол и други наркотици. Да, канабиса в комбинация с тези вещества причинява още по-голяма токсичност, но само по себе си нещата не стоят така и новите изследвания го доказват.

Години наред се забраняваха изследвания върху лечебните ефекти на Канабиса. (чак сега се отпушиха) Както сега се забраняват изследванита върху лечебните ефекти на ЛСД-то, на Мескалина, Аяхуаска, Пси. гъби и т.н. . Това не е случайно...


Модерната медицина е една от най-манипулираната наука. Докторите станаха касапи. Рязаха майка ми за пари, искаха да режат жена ми за едни снешни 1000 лева и ни лъгаха, че е болна. Имам още такива случай с баба ми и приятели. Който са ме отказали да вярвам на повечето лекари. Лекарите са забравили клетвата, която са дали. Това е навсякъде, не само в България. Масово хората станаха алчни за пари и са се продали за тия хартийки .


Само ще кажа, че натурални ваксини направени от растения или отровни животни са най-силните на Земта, които дори надминават абсолютно всички фармакологични ваксини, които модерната наука е измислила.


Никой не ви задължава нищо. Вие си правете на вашето тяло, каквото искате, то тялото си е ваше. Пийте и вземайте каквито лекарства искате. Това е вашо право, защото тялото си е вашо и вие сте "митничаря", които пуска какви субстанции да влязат в тялото ви. Всеки има правото на свободния си избор. Като искате си бийте и 50 ваксини и се чувствай защитени, като искаш си сложи 3, като не искаш не си слагаш. Според мен не трябва никой да се задължава за нищо, свободна воля за всички.


#БГКоноп
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

За мен незнайно по какви причини, лекарите са много агресивни в обясненията си за това колко са важни ваксините. Едва ли не без тях, не може. Всеки път отида ли на лекар, ми се предлага ваксина за мен или дъщеря ми. Изслушвам ги вежливо и на края им казвам, не благодаря.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Ако открият ваксина против COVID-19 ( коронавирусната инфекция ), бихте ли се ваксинирали?
При положение, че вируса мутира и примерно има 40 мутации до сега, то дори да се създаде ваксина тя ще е само срещу 1 щам и няма да е ефективна срещу другите 39 различни вида.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Да разбудим малко темата, защото колкото и да е банална, защото я има по всички медии си е актуална.
През месец Май ви питах дали бихте се ваксинирали с ваксина против COVID-19 ако открият ваксина, ето вече сме Декември и ваксината е открита, при това има разработени няколко от ралични компании. Бихте ли се ваксинирали и ако да, коя ваксина бихте си сложили? Ако не бихте се ваксинирали, защо не бихте се ваксинирали? :D
Какво мислите за руската ваксина Спутник V? Какво мислите за ваксината на Pfizer/BioHTech? Какво мислите за китайската ваксина на Sinovac ?
Мислите ли, че ваксините открити и тествани за няколко месеца са безопасни? Смятате ли, че крие риск за населението на Земята масовата ваксинация на милярди хора?
Какво мислите за конспирациите за COVID-19? Последните месеци станаха много популярни :D :P

;)
https://www.youtube.com/watch?v=j800SVeiS5I
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

За сега не бих се ваксинирал,още не.Наблюдавам сред повечето хора които познавам,а и останалите,биене в двете крайности.
Конспирациите около нещото "COVID-19",са идиотски. Има нещо дебело,ама още не е ясно какво е. ;)
Ако решат да разследват наистина,поне нещо,в китай,може и да изкочи нещо. Ако,някой е побутвал с пръст "вируса",рано или късно,ще изкочи нещо.
Или може би,не. Котяй е друга вселена :) Ако нещата с нещото загрубеят,прочетете това : https://c19ivermectin.com/
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Ваксините, като общо понятие са едно много хубаво нещо и са избавили човечеството от много коварни болести. Тук обаче говорим за нещо съвсем различно, говорим за ваксина, за която се предполага (чисто хипотетично), че е възможно да увреди организма в дългосрочен план с цел намаляване на населението и/или контрол. Цялата работа със самия вирус е толкова нагласена, че всички, които знаеха истината вече не са сред живите. Първи подложени на ваксиниране, ще бъдат доброволците, а след тях хората, които искат да пътуват извън граница. Постепенно нещата, ще стигнат до момента, в който без ваксина няма да можеш да използваш здравни и социални услуги.
Но тук говорим дали ги подкрепяме или не -
Да, аз я подкрепям чисто като ваксина - нещо предназначено да помага на човек, но ако я погледнем през очите на човек, който вярва в конспирации - НЕ
Същи така е леко лицемерно от наша страна да сочим и обясняваме, как ваксината ще ни убие или осакати, а в същото време си се друсал като прасе всякакви гадости, за които знаеш, че те убиват. Казвам го така, защото много от нас в някакъв момент сме "друсали" всичко дето може да ти размъти мозъка и не ни е пукало какво е и в кое мазе е сготвено.
Има прекалено много въпросителни към всяка една ваксина и на този етап смятам, че е рано с масовото ваксиниране.
Публикувай отговор