Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

За и против ваксините?

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Според мен го направиха за пари, власт и разчистване на популацията на населението на Земята. ( пуснаха Вълка в кошарата ) Но пък такива интересни времена водят до прогреси и еволюция. Наистина в IT сектора е проспериращ бизнес и има много пари и все повече пари ще има в сферите на компютърните технологии. Но тези хора имат и не декларирани богаства за които само те си знаят. Вие всичките пари ли си декларирате? Всичките ценности? Нямате нито един грам сребро или злато? Защо си мислите, че милярдерите нямат. Тези хора са експертив в икономическите среди и фондови операции. Всъщност всеки от тях може да направи много за света. Не могат да помогнат на всички хора, но могат да помогнат много във възстановяването на Природата, както и в борбата с глада в световен план. Всеки си има право на гледна точка. Най-вероятно никога няма да разберем истината.
Всеки сам си преценява, какво да направи за себе си и семейството си. Според мен е правилно да се спазва дистанция и да се спазва хигиена, както и че е много важно дори човек да се разболее да не допуска друг човек да се разболее. Независимо ваксиниран или не. Независимо роднина или непознат, трябва да се пазим и да ги пазим.

Моята ваксина е канабиса и медитацията. Спазвам дистанция, но не правете глупави работи, като мен. Бъдете по-разумни от мен.

Между другото днес пристигнаха в България ваксините за деца между 5 и 12 годишна възраст на Пфайзер. Вие бихте ли ваксинирали децата си?

Не съм експерт, но според мен точно децата в рискувите групи със заболявания е опасно да се ваксинират заради възможни странични реакции . Едно е на здрав организъм, съвсем друго е на болен. Но единствено техните родители могат да преценят за здравето на децата си.

Ако не е пуснат от хората, а е вследствие на Природата, което ще е още по-тъжно. Ако е от хората по-лесно можеш да решиш проблема, но ако е от Природата са по-лоши новини...

Като цяло се надявам на хубави работи, но се готвя за лоши сценарии.
Всеки си има гледна точки и си преценява, какво да прави за себе си според възможностите и логиката си.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Inna написа: 20 Дек 2021, 14:46 Също така ако ще е задължително, то би трябвало поне да има много ваксини, не само рнк но и класически, каквито беше обявено, че се разработват(аз визирам Нова вакс, но имаше и др, както и "конопената")
Инче тия ваксини са протеинови и не могат да бъдат създадени тествани толкова бързо, както иРНК технологията. Novavax от днес е одобрена и тя, това е протеинова ваксина. Да видим сега какви неща ще се измислят и за нея :) Ама това си е вече класическа ваксина.

https://www.dw.com/bg/%D0%B2%D0%B0%D0%B ... a-60079446
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

firstcitizen написа: 20 Дек 2021, 15:43 Според мен го направиха за пари, власт и разчистване на популацията на населението на Земята. ( пуснаха Вълка в кошарата ) Но пък такива интересни времена водят до прогреси и еволюция. Наистина в IT сектора е проспериращ бизнес и има много пари и все повече пари ще има в сферите на компютърните технологии. Но тези хора имат и не декларирани богаства за които само те си знаят. Вие всичките пари ли си декларирате? Всичките ценности? Нямате нито един грам сребро или злато? Защо си мислите, че милярдерите нямат. Тези хора са експертив в икономическите среди и фондови операции. Всъщност всеки от тях може да направи много за света. Не могат да помогнат на всички хора, но могат да помогнат много във възстановяването на Природата, както и в борбата с глада в световен план. Всеки си има право на гледна точка. Най-вероятно никога няма да разберем истината.
Всеки сам си преценява, какво да направи за себе си и семейството си. Според мен е правилно да се спазва дистанция и да се спазва хигиена, както и че е много важно дори човек да се разболее да не допуска друг човек да се разболее. Независимо ваксиниран или не. Независимо роднина или непознат, трябва да се пазим и да ги пазим.

Моята ваксина е канабиса и медитацията. Спазвам дистанция, но не правете глупави работи, като мен. Бъдете по-разумни от мен.

Между другото днес пристигнаха в България ваксините за деца между 5 и 12 годишна възраст на Пфайзер. Вие бихте ли ваксинирали децата си?

Не съм експерт, но според мен точно децата в рискувите групи със заболявания е опасно да се ваксинират заради възможни странични реакции . Едно е на здрав организъм, съвсем друго е на болен. Но единствено техните родители могат да преценят за здравето на децата си.

Ако не е пуснат от хората, а е вследствие на Природата, което ще е още по-тъжно. Ако е от хората по-лесно можеш да решиш проблема, но ако е от Природата са по-лоши новини...

Като цяло се надявам на хубави работи, но се готвя за лоши сценарии.
Всеки си има гледна точки и си преценява, какво да прави за себе си според възможностите и логиката си.
При мен доста майки си записват децата за тестова ваксина за да могат да ги ваксинират колкото могат по-скоро.

Аз лично дори и да имам позиция че не искам да се ваксинирам не съм против ваксините като цяло. Просто мисля че не трябва да е задължително за да имаш работа. Ваксинирай се или си безработатен е нещото което ме дразни мен. Все пак нали като си ваксиниран си защитен.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор