Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Пазете се колеги

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Как е възможно да отговарят на въпроси на репортер ? Немога да си представя като ги разпитават полицайте как ще пеят!
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times


Ще използвам темата за да спомена, че Есента е тук и с приближаването на Зимата и приключването на сезона за външно отглеждане ще започнат масови опити за провокации на новорегистрирани потребители, които ще се опитат да ви обедят да си купят нещо от вас. Бъдете Умни и спазвайте правилата.


Вече се случи няколко пъти да не одобрявам постове с такива молби и оферти на новорегистрирани потребители

В интерес на истината растенията са красиви и които се е грижел за тях се е справил добре. В клипа видях щерна 1 тон, туби и стабилни маркучки...

Също така момчетата се справиха добре с отговарянето на въпросите, защото почти нищо не им казаха. Не забравяйте, че са под напрежение и под стрес, но въпреки това се държаха мъжки. От страни е много лесно да се говори, но когато човек попадне в екстрамна стресува ситуация начина на расъждаване и реакция е много по-различен.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

BTW,не знам дали сте запознати,но от тази година в Гърция е приет закон който позволява използването на канабис.Според една приятелка Гъркиня,не е проблем да си намериш и без да ходиш на доктор.Ей къде е Гърция.който търси да си купува,ей къде е.Аз мисля да ходя,ама не знам дали ще се върна...
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Ако някой се интересува може да погледне cannabisnews gr
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Няма да стане разни мутри и физкултурници да ме надзирават какво си слагам в тялото.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Някой има ли възможност да сложи буквички на това,може и само текст-превод,аз ще направя другото.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

firstcitizen написа: 04 Апр 2020, 10:22 themask получава постоянен бан за нарушаване на правилата - иска лични имейли на хората, както и да му се пращат клонинги по Еконт. Еми такива индивиди нямат място тук.
themask е друг профил на kingpin,Headbang, Jah, сативаловър и т.н.
Наскоро с Jah профила си се опита да "продаде" палатка .

Хора пазете се и ви моля ако видите, че някой, които неспазва правилата или ви пише лични съобщения където ви разпитва за лични данни или за покупко/продажби/размяна и т.н. да ме алармирате веднага за да му сложа БАН. Важно е не само заради вашата безопасност, но и за безопасността на всички останали!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

https://fakti.bg/krimi/463665-stolichni ... ana-snimki Видях хубави растения, изгорелият да не би да е един от нас?
P.S. Извинявам се за линка, но сайта си е достоверен и новината - също!
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
new vilager
Градинар
Градинар
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Мар 2019, 14:13
Has thanked: 491 times
Been thanked: 223 times

в петък стражите пипнаха бивш айтоски полицай с "ултрамодерна" лаборатория....От видеото на ченгетата става ясно, че лабораторията нито е лаборатория, нито е ултрамодерна. По-интересното за мен, обаче беше днешното изказване на маскирания бургаски прокурор за смятането на готовата за употреба "стока". Новинарите казаха, че е спипан с 3 кг суха маса, а прокурора смяташе 7928 или подобен брой (зависимост от дължината)цигари ???? Каква е тази сбъркания не мога да си обясня. КТак сметнаха че от 3 кг може да се свият 7928 цзигари ? Нещо математиката не ми е силна :-)
"Освен сега, има и после !"
Публикувай отговор