Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Пазете се колеги

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

kot написа: 19 Яну 2021, 19:34
Inna написа: 19 Яну 2021, 10:23
Vetrushka написа: 18 Яну 2021, 18:44 Баси простотията и на ски не може да се ходи вече спокойно.

https://stolica.bg/kriminalni/ski-patru ... 4fa5Zbx4sе
Ама и полицаите ли са на ски?! 😆👎
Затова ще си взема 5те хиляди, които харча за почивки и ще ида в Македония да ги дам на тях😒Тука дето ще гледам куки по пистата и ще ме джобат като наркоманка, не мерси! Аз не карам ски и не обичам тези мега курорти така и така, но то се отнася и за морето.
Баси, как са им развалили почивката!!!!!!!!!! Като знам кви са пари за карти, влекове.......
И що си мислиш, че в Македония няма да ти се случи същото?
https://btvnovinite.bg/svetut/s-makedon ... uzhdi.html
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Vetrushka написа: 19 Яну 2021, 21:29
kot написа: 19 Яну 2021, 19:34
Inna написа: 19 Яну 2021, 10:23 Ама и полицаите ли са на ски?! 😆👎
Затова ще си взема 5те хиляди, които харча за почивки и ще ида в Македония да ги дам на тях😒Тука дето ще гледам куки по пистата и ще ме джобат като наркоманка, не мерси! Аз не карам ски и не обичам тези мега курорти така и така, но то се отнася и за морето.
Баси, как са им развалили почивката!!!!!!!!!! Като знам кви са пари за карти, влекове.......
И що си мислиш, че в Македония няма да ти се случи същото?
https://btvnovinite.bg/svetut/s-makedon ... uzhdi.html
Това е много яко! много добре, накрая ще останем само ние дет недават такива работи и ще ни се смее цяла европа:)....пък и е доста близко..колко му е на човек...пали кракомобила , вкарва шести зъб и за няма 2 часа и е там :P
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Vetrushka написа: 19 Яну 2021, 21:29
kot написа: 19 Яну 2021, 19:34
Inna написа: 19 Яну 2021, 10:23 Ама и полицаите ли са на ски?! 😆👎
Затова ще си взема 5те хиляди, които харча за почивки и ще ида в Македония да ги дам на тях😒Тука дето ще гледам куки по пистата и ще ме джобат като наркоманка, не мерси! Аз не карам ски и не обичам тези мега курорти така и така, но то се отнася и за морето.
Баси, как са им развалили почивката!!!!!!!!!! Като знам кви са пари за карти, влекове.......
И що си мислиш, че в Македония няма да ти се случи същото?
https://btvnovinite.bg/svetut/s-makedon ... uzhdi.html
А дано, но докато не стане не ми се вярва особено.

А последно като гледах какво се случва с канабиса за медицински цели се оказа, че производителите го държат на склад и не могат да правят нищо с него и протестираха. Това беше преди 3-4 месеца. Така, че не е розово положението.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Аз го казах на шега, то едва ли ще стане толкова бързо там. Но ставаше дума, че ще предпочета място, където няма да ме безспокоят докато вейпвам, не че не го правя където си поискам и сега☺️Но е малко по напрегнато. Аз харесвам Испания и Португалия, там никой за нищо не те закача. Но не всякога мога да си позволя толкова далеч да ходя, затова ще се радвам много ако в Македония е позволено, ще напраеят добър удар и нека! Там, дето вика Ганджалориан(така съм те нарекла мислено заради едно сериалче междузвездни войни), може да се фръкне за час, два! Няма да пренасям през граница, това се счита за трафик, но ще си купя от тяхното☺️А също така обичам да разглеждам археологически обекти, църкви, светилища, особено българските ме вълнуват,това съчетано със свободно вейпване е идеално, храната и плескавиците, сръбска скара, къща за гости👌😁Муци, веднага паля джипа! Ако нашите го направят тук да е така разбира се ще се радвам още повече.
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Inna написа: 20 Яну 2021, 11:54 Аз го казах на шега, то едва ли ще стане толкова бързо там. Но ставаше дума, че ще предпочета място, където няма да ме безспокоят докато вейпвам, не че не го правя където си поискам и сега☺️Но е малко по напрегнато. Аз харесвам Испания и Португалия, там никой за нищо не те закача. Но не всякога мога да си позволя толкова далеч да ходя, затова ще се радвам много ако в Македония е позволено, ще напраеят добър удар и нека! Там, дето вика Ганджалориан(така съм те нарекла мислено заради едно сериалче междузвездни войни), може да се фръкне за час, два! Няма да пренасям през граница, това се счита за трафик, но ще си купя от тяхното☺️
Ганджалориан ли:) знаеш ли,мисля си че точно ме уцелваш, че последно време съм доста лори ,че малко ги храня момите и доста съм стиснат и не трябва така :coke: ами ако сложиш едно Ф отпреде и става ганджа флориан :D ....а ти ако дори и ганджа лактофола да ми викаш пак няма да ти се разсърдя:) ...... лактофола за картофи :o :lol: :lol:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1441 times
Been thanked: 832 times

По новините споменаха че са открили в къща за гости хубава градина.Да не е някой от тук?
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1441 times
Been thanked: 832 times

Сега намерих инфо
Прикачени файлове
Screenshot_20210121-231442_Chrome.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Kollegah написа: 24 Фев 2021, 01:30 Това е от мен, колеги!

https://m.youtube.com/watch?v=7WoxV2ayDcA
Песента е яка, но знаете ли какво видях вчера в едно село в провинцията. Едно добре облечено момче и едно момиче, млади, наглАсени, спряха с колата на пътя и зафучиха една торба боклук. Не бабички, не от комунизма, а много по млади бяха от мен! Сега за това ако ми кажете че ви са виновни политиците! Пфу!
Ударих един дълъг клаксон, нямаше как да ги снимам и да ги пусна навсякъде да си се гледаме какъв сме прелестен народ, горкичкия той, лоши политици хахаха Та тия селендури заслужават ли да живеят в Швейцария-НЕ!!!!!!!! Поне се насраха и изчакаха да се отдалеча и тогава тръгнаха, да не карат с мен, явно ги досрамя, ама не за друго, а защото ги видях, не че биха съжалили иначе.......
Та така, а иначе мрън мрън, скапана държава хахахах
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

completely mad
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times


Този е пресен пресен. Оляха се покрай тея избори! Отделно всичките ми познати дето са ги хващали с по грамче коз/цигарка,(това преди година-две) тая седмица са ги спирали за проверка.Явно търсят под вола теле........
https://www.google.com/amp/s/novini.bg/ ... lno/654272
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Публикувай отговор