Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Пазете се колеги

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Понеже затихна темата с тестовете за наркотици след като настъпиха промените с конфискацията на автомобили, а полицаите се жалят пред конституционния съд за това, че тях ги тестват с тестовете, нищо че тормозят гражданите със същите тези тестове, толкова па наглост.... И е на път и темата да бъде заметена под килима все едно, че нищо не е било, това право на собственост, презумпция за невинност, кой ти ги гледа бе... Говорят с половин уста как щели били да оторизират и други лаборатории да анализират биологичните проби, ама за другите тъпотии - нищо.За пореден път сме свидетели как гледат да се изкарат едни пари на гърба на хората, под предлог, че е за тяхно добро.... И ми е изключително отвратително как използват семействата на жертвите от ПТП-та да си прокарват личните интереси :x
Моите уважения, ако работеше това с тестовете, нямаше да има случаите Семерджиев, нямаше да има Милен Цветков и т.н. Щото господата полицаи няма да тестват баровците със скъпите коли, а ще стъжнят животите на тираджията диабетик, който работи , за да издържа семейството си , на гурбетчията дето се е прибрал да си види родата и да им остави някой лев, на доставчикът, който е изпил едно хапче за глава ,за да добута смяната и други невзрачни персонажи, които се опитват да си издържат семействата с честен труд въпреки репресиите на държавата. На тия хора ще решат едни хора да им вземат хляба от ръцете. Сами се сещате какво става с тея коли като ги конфискува МВР, и кво ще става от тях като излезе отрицателната биологична проба, отделно заплати пропуснати, глоби,нерви ,пари за таксита автобуси, уронване на личното достойнство.
Но "За милиони няма закони" Вижте само какви коли се конфискуват - Фолксвагенче за 1000 лева и тем подобни :lol: , лесно е на умряло куче нож да вадиш....
Колкото до господата от ПП- "Зглобката"(нарочно е със "з") - големите борци срещу корупцията , създадоха условия тя да се увеличи в пъти- Благодарим! :x
Поздрави и на Христо Иванов дето щеше да ми легализира марихуаната, аман от изуйгащници....
Публикувам по-долу чужд пост с цел съвети за вашата безопасност -
Няколко съвета към водачите на моторни превозни средства (МПС):
❗️1. Винаги, когато се съмнявате в показанията на дрегера за алкохол или на теста за наркотици, дайте биологична проба (кръв и урина).
☝🏻Това трябва да направите независимо колко настойчиво полицаите ви убеждават да не давате такава проба (ще стане по - лошо, ако дадете, всичко ще свърши по-бързо, ако не дадете и други подобни. Това са полицейски трикове. Биологичната проба е ваше законно право и форма на защита. Не се страхувайте от това да дадете кръв или урина, още повече когато съвестта ви е чиста.
❗️2. Особено важно при положителен тест за наркотици, когато не сте употребили или сте употребили дълго време преди да шофирате:
❗️НЕ ПОДПИСВАЙТЕ ПРОТОКОЛ ЗА ДОБРОВОЛНО ПРЕДАВАНЕ ❗️
на автомобила си. Полицейските служители масово ще се опитат да ви убедят как имате задължение да го направите или пък, че за вас ще бъде по-добре.
☝🏻Няма такова нещо.
❗️Отнемането на МПС е мярка, която се прилага с присъдата и не следва да се прилага предварително. Ако желаят да ви го отнемат на място, това трябва да стане с протокол за изземване.
🚨❗️🚨ВАЖНО! 🚨❗️🚨
☝🏻Ако подпишете протокол за доброволно предаване на автомобила си и след няколко месеца биологичната ви проба се окаже отрицателна, няма да се активира правото ви на обезщетение за оставането без автомобил. Това е така, тъй като обезщетение се дължи за вредите, настъпили от незаконни актове на полицията. Когато сте предали автомобила си доброволно, не е налице незаконен акт, дори и когато сте били подведени да го направите.
☝🏻И пак да повторя:
❗️🚨❗️
1/ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО давайте биологична-кръвна проба или урина!
2/ НЕ подписвайте протоколи за доброволно предаване на автомобили.
Източник: Шибанистан

И един съвет от мен - НЕ шофирайте сами! Винаги по възможност возете с вас няколко човека, полицаите са предпазливи и избягват конфликти като са повече хора в колата, все пак гледат лесното и да върви надника.

Един въпрос към по-компетентните за финал - спират ме правят ми там тест за наркотици алкохол а у, аз мога ли да поискам полицая да се тества и той , за да съм спокоен , че ме проверяват трезви и адекватни служители на реда?
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Източник: Шибанистан - :lol:
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Очевидно всеки шофьор трябва да си носи белязани банкноти за подобни случаи :D и да си напишете на едно листче контактите на Вътрешна сигурност адрес: София 1000, ул. "6-ти септември" № 29, тел.: 02/ 982 52 20, 02/ 982 52 47, e-mail: [email protected]

Арестуваха четирима полицаи, взели 800 лева подкуп от шофьор при тест за наркотици (обновена)

Четирима полицаи са задържани за приемане на подкуп при тестване на водач за употреба на наркотични вещества, съобщи БНТ.

Задържаните са двама пътни полицаи и двама служители на Първо районно управление в София. У служителите са намерени банкноти, които водачът предварително е снимал и е записал номерата им.

Впоследствие от МВР съобщиха, че подкупът е поискан в четвъртък вечерта. Полицаите излъгали шофьора на автомобила, че в направената му проба е установено наличието на алкохол и наркотични вещества.

След подаден сигнал от водача, дирекция "Вътрешна сигурност" съвместно със СДВР и Софийската градска прокуратура, провели съвместна операция и установили кои са униформените.

На четиримата е повдигнато обвинение от прокурор от Софийска градска прокуратура и са задържани за 72 часа. Срещу полицейските служители е започнала и дисциплинарна проверка.

Източник: https://offnews.bg/112/arestuvaha-cheti ... 17290.html
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 04 Фев 2024, 16:58 Очевидно всеки шофьор трябва да си носи белязани банкноти за подобни случаи :D и да си напишете на едно листче контактите на Вътрешна сигурност адрес: София 1000, ул. "6-ти септември" № 29, тел.: 02/ 982 52 20, 02/ 982 52 47, e-mail: [email protected]

Арестуваха четирима полицаи, взели 800 лева подкуп от шофьор при тест за наркотици (обновена)

Четирима полицаи са задържани за приемане на подкуп при тестване на водач за употреба на наркотични вещества, съобщи БНТ.

Задържаните са двама пътни полицаи и двама служители на Първо районно управление в София. У служителите са намерени банкноти, които водачът предварително е снимал и е записал номерата им.

Впоследствие от МВР съобщиха, че подкупът е поискан в четвъртък вечерта. Полицаите излъгали шофьора на автомобила, че в направената му проба е установено наличието на алкохол и наркотични вещества.

След подаден сигнал от водача, дирекция "Вътрешна сигурност" съвместно със СДВР и Софийската градска прокуратура, провели съвместна операция и установили кои са униформените.

На четиримата е повдигнато обвинение от прокурор от Софийска градска прокуратура и са задържани за 72 часа. Срещу полицейските служители е започнала и дисциплинарна проверка.

Източник: https://offnews.bg/112/arestuvaha-cheti ... 17290.html
Значи си носи пари, предвидени за подкуп?! Аз никога не съм давала, дори би ми било неудобно, особено ако аз трябва да го предложа, просто ми е адски циганско.... Но хубаво се е сетил да снима парите и да ги нахендри, браво, много добра идея!👌
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 04 Фев 2024, 18:18
Peggy Zina написа: 04 Фев 2024, 16:58 Очевидно всеки шофьор трябва да си носи белязани банкноти за подобни случаи :D и да си напишете на едно листче контактите на Вътрешна сигурност адрес: София 1000, ул. "6-ти септември" № 29, тел.: 02/ 982 52 20, 02/ 982 52 47, e-mail: [email protected]

Арестуваха четирима полицаи, взели 800 лева подкуп от шофьор при тест за наркотици (обновена)

Четирима полицаи са задържани за приемане на подкуп при тестване на водач за употреба на наркотични вещества, съобщи БНТ.

Задържаните са двама пътни полицаи и двама служители на Първо районно управление в София. У служителите са намерени банкноти, които водачът предварително е снимал и е записал номерата им.

Впоследствие от МВР съобщиха, че подкупът е поискан в четвъртък вечерта. Полицаите излъгали шофьора на автомобила, че в направената му проба е установено наличието на алкохол и наркотични вещества.

След подаден сигнал от водача, дирекция "Вътрешна сигурност" съвместно със СДВР и Софийската градска прокуратура, провели съвместна операция и установили кои са униформените.

На четиримата е повдигнато обвинение от прокурор от Софийска градска прокуратура и са задържани за 72 часа. Срещу полицейските служители е започнала и дисциплинарна проверка.

Източник: https://offnews.bg/112/arestuvaha-cheti ... 17290.html
Значи си носи пари, предвидени за подкуп?! Аз никога не съм давала, дори би ми било неудобно, особено ако аз трябва да го предложа, просто ми е адски циганско.... Но хубаво се е сетил да снима парите и да ги нахендри, браво, много добра идея!👌
Може да ти се строи налудничаво , но помисли си колко животи си са стъжнили тея. И въобще не вярвам , че те са единствените. Положението е на зла круша - зъл прът. Трябва да мислим като Адрешко разни схеми оттук оттам , да се надлъгваме и т.н. "Ама те не искали бодикамери щото , щели да се счупят" :lol: , да бе да, ако си вършат съвестно работата какъв им е проблемът да записват , но и гражданите да записват също , щото кой знае после колко записа ще "изчезнат " :lol: И тук отново идва въпросът за надежността на тестовете , който се замита отново - не стига че изначало дават фалшиво положителни резултати, а и полицаите си манипулират тестовете както им е угодно , репресират си гражданите и т.н. И управляващите вадят торбата с "чакайте", "ама то сега...", "не е правилния момент", "следваме процедури" и куп още глупости...и така до следващите избори.
А не е ли най лесно , гражданите да не подлежат на репресии до излизане на кръвната проба, вместо набеден до доказване на противното , да има невинен до доказване на противното? На колко хора хора стъжнихте животите , не ви ли е срам? :x
Ново 20.Разследващите са намерили в дома на катаджиите незаконно държани от тях тестове за наркотици, различни от официалните тестове. На единия от полицаите са повдигнати обвинения за незаконно държане на боеприпаси и за неправомерно съхранение на няколко ловни пушки в чувал в гараж на адрес, където той нямал адресна регистрация и където нямал каса и разрешение. Източник:https://www.vesti.bg/…/zadyrzhaha-cheti ... icai-vzeli
Така ли - те ще ми ходят с готовите положителни тестове и мундщуци, аааа , добре тогава аз пък ще си ходя с белязаните пари за рушвет, и номера на Вътрешна сигурност на бързо набиране :) Съветвам ви и вас така.
Ако не уволнение то поне няколкото години разкарване по съдилищата и соченето с пръсти от колеги и познати ще ги направи на маймуни и ще си помислят преди да тормозят граждани...
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

А бе , я ме светнете каква е тази "специална " марихуана , може би аз не съм просветен нещо :D , викам си някаква ебавка ще е , отварям сайта на ОДМВР Шумен не е , същите опърпани китки... СРАМ!СРАМ!СРАМ!
Ето какво откри ГДБОП при акцията във Велики Преслав и Шумен (СНИМКИ)
Служители на ГДБОП разкриха оранжерия за отглеждане на специален сорт марихуана.

Операцията е проведена на територията на Велики Преслав под наблюдението на прокуратурата. Задържани са двама мъже, иззета е над 2 кг суха продукция.
Действията са осъществени от служители на ГДБОП в Шумен в рамките на предприета през вчерашния ден специализирана операция на Главната дирекция за противодействие на престъпления, свързани с наркотични вещества.

При предприето претърсване на къща в града е разкрита оранжерия за отглеждане на специален сорт марихуана. Иззети са 15 растения, достигащи височина около 50 см, в предцъфтежен момент, някои от тях - със съцветия. Конфискувано е оборудването за отглеждането на наркокултурата - високотехнологични лампи, специално пригодени палатки за насажденията, системи за климатизация и вентилация, влагоабсорбатори, както и торове и препарати.
Намерени са около 2,5 кг суха маса, дала характерната реакция на канабис при извършения полеви наркотест. При извършени процесуални действия и на друг адрес в града, антимафиотите са иззели няколко грама разфасована за продажба марихуана, разпределена в 15 пакетчета.

Двамата мъже на 19 и 26 години са задържани за срок от 24 ч. Материалите по случая са докладвани в Окръжна прокуратура – Шумен, под чието ръководство работата по образуваното по случая досъдебно производство продължава.
Източник:https://lupa.bg/news/eto-kakvo-otkri-gd ... 2news.html
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Peggy Zina написа: 17 Фев 2024, 19:53 А бе , я ме светнете каква е тази "специална " марихуана , може би аз не съм просветен нещо :D , викам си някаква ебавка ще е , отварям сайта на ОДМВР Шумен не е , същите опърпани китки... СРАМ!СРАМ!СРАМ!
Ето какво откри ГДБОП при акцията във Велики Преслав и Шумен (СНИМКИ)
Служители на ГДБОП разкриха оранжерия за отглеждане на специален сорт марихуана.

Операцията е проведена на територията на Велики Преслав под наблюдението на прокуратурата. Задържани са двама мъже, иззета е над 2 кг суха продукция.
Действията са осъществени от служители на ГДБОП в Шумен в рамките на предприета през вчерашния ден специализирана операция на Главната дирекция за противодействие на престъпления, свързани с наркотични вещества.

При предприето претърсване на къща в града е разкрита оранжерия за отглеждане на специален сорт марихуана. Иззети са 15 растения, достигащи височина около 50 см, в предцъфтежен момент, някои от тях - със съцветия. Конфискувано е оборудването за отглеждането на наркокултурата - високотехнологични лампи, специално пригодени палатки за насажденията, системи за климатизация и вентилация, влагоабсорбатори, както и торове и препарати.
Намерени са около 2,5 кг суха маса, дала характерната реакция на канабис при извършения полеви наркотест. При извършени процесуални действия и на друг адрес в града, антимафиотите са иззели няколко грама разфасована за продажба марихуана, разпределена в 15 пакетчета.

Двамата мъже на 19 и 26 години са задържани за срок от 24 ч. Материалите по случая са докладвани в Окръжна прокуратура – Шумен, под чието ръководство работата по образуваното по случая досъдебно производство продължава.
Източник:https://lupa.bg/news/eto-kakvo-otkri-gd ... 2news.html
Срам за нашата журналистика, срам за полицията!
Това е тази специална марихуана!
Общество е неудържимо поело до най дълбокото дъно.
Може би трябва да питаме Ицката да ни разясни що за сорт е това.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

От нарколаборатория минаха на наркооранжерия, сега гледам, че са писали само оранжерия(каквото всъщност е, закрита оранжерия) , имаме напредък. 🤣О, чакай, нарекли са марихуаната наркокултура. 🤡💩Това" нарко" го слагат да плашат еъзрастните, иначе" откриха закрита оранжерия със земеделски култури" хаха не звучи достатъчно стряскащо. "Двама градинари" са заловени някак си не върви.🤣
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Тези двата със сигурност имат нужда от помощ в отглеждането.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Gobo
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2024, 18:05
Has thanked: 2 times

Направи ми впечатление,че цената на която смятат грамажа,когато хванат някой е завишена няколко пъти. Мисля,че преди беше около 6лв/г сега е над 20!
Публикувай отговор