Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Пазете се колеги

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3207
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7139 times
Been thanked: 4763 times

7928 цигари хахахах вярно как го сметнаха?!Може да сметнем по колко слагат в една цигара те като пушат 3000г:7928циг=X хахаха
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Баси простотията и на ски не може да се ходи вече спокойно.

https://stolica.bg/kriminalni/ski-patru ... V4fa5Zbx4s
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Колко просто и слузесто говедо трябва да се занимават изобщо с такива неща.
Да ходи да аресува някой в родата си,със сигурност,ще намери някой.
Може да му дадът медал.
Безполезни амеби...
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Vetrushka написа: 18 Яну 2021, 18:44 Баси простотията и на ски не може да се ходи вече спокойно.

https://stolica.bg/kriminalni/ski-patru ... V4fa5Zbx4s
А пак в по простите държави притежанието на билката за лична употреба е декриминализирано и то забележете до 30грама....също и домашното ни Хоби за лични нужди естествено въпреки че не е законно не се преследва от закона разбирайте дори и по няква случайност да те хванат ще ти се размине в най лошия случай няква глоба...

Просто като знам колко съм бил репресиран от ШИБАНИТЕ ДОЛНИ МЪРШИ за билка за едното нищо и продълждават да съсипват животи за една цигара тва просто не може и не трябва да продалжава колеги!!!
А да не казвам как са ме спирали и са ми намирали тревата и са ми искали подкуп най нагло с думите да не викаме колегите от криминална .... до такава степен сам репресиран че вече години след това като видя буркани или полиция и рязко се изпарявам дет се вика насирам....
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Vetrushka написа: 18 Яну 2021, 18:44 Баси простотията и на ски не може да се ходи вече спокойно.

https://stolica.bg/kriminalni/ski-patru ... V4fa5Zbx4s
Това е много зле да се оставиш да те хванат с цигара. Ако трябва ще я изям за да няма доказателства.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3207
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7139 times
Been thanked: 4763 times

Vetrushka написа: 18 Яну 2021, 18:44 Баси простотията и на ски не може да се ходи вече спокойно.

https://stolica.bg/kriminalni/ski-patru ... 4fa5Zbx4sе
Ама и полицаите ли са на ски?! 😆👎
Затова ще си взема 5те хиляди, които харча за почивки и ще ида в Македония да ги дам на тях😒Тука дето ще гледам куки по пистата и ще ме джобат като наркоманка, не мерси! Аз не карам ски и не обичам тези мега курорти така и така, но то се отнася и за морето.
Баси, как са им развалили почивката!!!!!!!!!! Като знам кви са пари за карти, влекове.......
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 19 Яну 2021, 10:23
Vetrushka написа: 18 Яну 2021, 18:44 Баси простотията и на ски не може да се ходи вече спокойно.

https://stolica.bg/kriminalni/ski-patru ... 4fa5Zbx4sе
Ама и полицаите ли са на ски?! 😆👎
Затова ще си взема 5те хиляди, които харча за почивки и ще ида в Македония да ги дам на тях😒Тука дето ще гледам куки по пистата и ще ме джобат като наркоманка, не мерси! Аз не карам ски и не обичам тези мега курорти така и така, но то се отнася и за морето.
Баси, как са им развалили почивката!!!!!!!!!! Като знам кви са пари за карти, влекове.......
Ти за кво мислиш, че последните години хората масово ходят по Италия и Австрия на ски? :D От тия цени още ми държи влага сиреч първия и последния път, в който ходих на ски в България.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3207
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7139 times
Been thanked: 4763 times

Трябва да си рядко тъп и недалновиден за да успееш да изгониш собствените си граждани от собствените си курорти, евала за постигнатото😒👎Тоя човек наш га ше се върне там да им снася на мутрите..... Но представям си и чужденците колко ще им е приятно да ги джобат тука.
Не, ще взема 10 бона дори и ще ги изхарча всичките..... другаде, където няма да бъда репресирана, а на нашите много им здраве, една стотинка няма да види ни Боровец, ни моровец, нито пък говняните курорти като Слънчев бряг. Там пък куките джобат българите, а чужденците ги оставят да повръщат в параклиси хахахаха Видях го на филм, сниман от една англичанка. Преджобиха няква смотана чучка пред нея да види че куките действат и тя сама им каза, а онези дето се въргалят там защо не ги проверите😆
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Josep92 написа: 19 Яну 2021, 13:11
Inna написа: 19 Яну 2021, 10:23
Vetrushka написа: 18 Яну 2021, 18:44 Баси простотията и на ски не може да се ходи вече спокойно.

https://stolica.bg/kriminalni/ski-patru ... 4fa5Zbx4sе
Ама и полицаите ли са на ски?! 😆👎
Затова ще си взема 5те хиляди, които харча за почивки и ще ида в Македония да ги дам на тях😒Тука дето ще гледам куки по пистата и ще ме джобат като наркоманка, не мерси! Аз не карам ски и не обичам тези мега курорти така и така, но то се отнася и за морето.
Баси, как са им развалили почивката!!!!!!!!!! Като знам кви са пари за карти, влекове.......
Ти за кво мислиш, че последните години хората масово ходят по Италия и Австрия на ски? :D От тия цени още ми държи влага сиреч първия и последния път, в който ходих на ски в България.
Като не знаят как да ни събират парите :passj: джобят хората за цигара две марихуана и искат едва ли не в затвор да те вкарат за нещо което е разрешено в толкова държави вече...много ясно ще ходим да си даваме парите на други места и държави дето там ще си изкараш весело цялата почивка,никои нищо няма да ти направи за 1-2 цигари...аз пък редовно ходя в гърция да си харча парите лятото,цените са същите даже и по ниски от колкото нашето черноморие...а в гърция водата е много чиста,отношението към клиента по барчетата всичко е много хубаво и приятно,сядаме на ресторанче до морето и почваме да гледаме какво да ядем и цените,гледам предястие пушена скумрия за 2.50евро,викам пушена риба за 5 лева на заведение до морето :) ще е нещо 2 хапки,като го донесаха беше 1 голямо сигурно над 200 грама супер упушено ама няма такова нещо как я правят аз си купувам от хипермаркета по 12 лв килото и пак не е толкова добро като тяхното.По новините казват само 6% от българите избирали да отидат в гърция на почивка,,,,нещо много на занасят тука си мисля,понеже виждам колоните коли като отивам и чувам как всеки втори говори там на Български! ама иначе по тяхните сметки от 100 човека само 6 ще отидат в гърция...тука направо ма изгубиха като слушател :o :lol:
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Inna написа: 19 Яну 2021, 10:23
Vetrushka написа: 18 Яну 2021, 18:44 Баси простотията и на ски не може да се ходи вече спокойно.

https://stolica.bg/kriminalni/ski-patru ... 4fa5Zbx4sе
Ама и полицаите ли са на ски?! 😆👎
Затова ще си взема 5те хиляди, които харча за почивки и ще ида в Македония да ги дам на тях😒Тука дето ще гледам куки по пистата и ще ме джобат като наркоманка, не мерси! Аз не карам ски и не обичам тези мега курорти така и така, но то се отнася и за морето.
Баси, как са им развалили почивката!!!!!!!!!! Като знам кви са пари за карти, влекове.......
И що си мислиш, че в Македония няма да ти се случи същото?
Публикувай отговор