Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помощ в градинарството

Всичко останало
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Ето го, в глинена саксия с украса. 😁♥️Дойде му точно тамън в крайна сметка, голяма част от пръстта му падна.
Прикачени файлове
20240407_173608.jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Inna написа: 07 Апр 2024, 19:35 Ето го, в глинена саксия с украса. 😁♥️Дойде му точно тамън в крайна сметка, голяма част от пръстта му падна.
Това Сан Педро ли е :D
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Bathory написа: 08 Апр 2024, 09:46
Inna написа: 07 Апр 2024, 19:35 Ето го, в глинена саксия с украса. 😁♥️Дойде му точно тамън в крайна сметка, голяма част от пръстта му падна.
Това Сан Педро ли е :D
Хаха, мисля, че не? Подари ми го приятел на баща ми, който е много вещ в ксктусите и му беше сложил някаква почва като лавички, която много му харесеаше и стана още по-голям, никъде не намерих същата за жалост. Затова купих някакви две кактусови(то има пясък вътре, и аз си праея, но за него исках сигурна да е) и ги смесих с неговата, която се изръси... Мисля, че стана добре. Иначе имам семена пейот и сан педро, но не ми се започва от семка.... Е, може да пробвам.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 893
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Inna написа: 08 Апр 2024, 10:25
Bathory написа: 08 Апр 2024, 09:46
Inna написа: 07 Апр 2024, 19:35 Ето го, в глинена саксия с украса. 😁♥️Дойде му точно тамън в крайна сметка, голяма част от пръстта му падна.
Това Сан Педро ли е :D
Хаха, мисля, че не? Подари ми го приятел на баща ми, който е много вещ в ксктусите и му беше сложил някаква почва като лавички, която много му харесеаше и стана още по-голям, никъде не намерих същата за жалост. Затова купих някакви две кактусови(то има пясък вътре, и аз си праея, но за него исках сигурна да е) и ги смесих с неговата, която се изръси... Мисля, че стана добре. Иначе имам семена пейот и сан педро, но не ми се започва от семка.... Е, може да пробвам.
Ще бъде яко за Пейо и Педро
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

grustman написа: 08 Апр 2024, 10:29
Inna написа: 08 Апр 2024, 10:25
Bathory написа: 08 Апр 2024, 09:46

Това Сан Педро ли е :D
Хаха, мисля, че не? Подари ми го приятел на баща ми, който е много вещ в ксктусите и му беше сложил някаква почва като лавички, която много му харесеаше и стана още по-голям, никъде не намерих същата за жалост. Затова купих някакви две кактусови(то има пясък вътре, и аз си праея, но за него исках сигурна да е) и ги смесих с неговата, която се изръси... Мисля, че стана добре. Иначе имам семена пейот и сан педро, но не ми се започва от семка.... Е, може да пробвам.
Ще бъде яко за Пейо и Педро
Не съм гледала кактус от семка. Доста време е и са кекави като са малки. Но може да опитам. Тук преди време показваха мънички, тръгнали така. Може есента да пробвам с помощ от публиката. Че сега ще ме няма все по-често, а те искат грижа. Имах уж сан педро голям, но нещо го прецаках.... Аз нямам намерение да ги употребявам иначе, нито знам как, просто обичам кактуси. 😂
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 893
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

И аз обожавам
Публикувай отговор