Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Вегетарианство

Нещо за хрупане
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Вегетарианството е режим между растителното и животинското царство. Така, човек консумиращ животински и растителни продукти може да се ползва от благата на това изобилие, ако мисълта му не е обременена с различни внушения и мнения относно различните фактори в тях.
Домашно сирене правено от мен в периода, когато консумирах животински продукти
Домашно сирене правено от мен в периода, когато консумирах животински продукти
Домашно сирене правено от мен в периода, когато консумирах животински продукти
Домашно сирене правено от мен в периода, когато консумирах животински продукти
Пълнен печен картоф със сирене и кашкавал. От  периода, когато консумирах животински продукти.
Пълнен печен картоф със сирене и кашкавал. От периода, когато консумирах животински продукти.
knıgavegetarıanstvo.jpg
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Баница с дърпани кори. (правени на ръка) С домашни ръчно правени масло,сирене и извара. (от периода когато консумирах животински продукти)
Прикачени файлове
fc167.JPG
fc166.JPG
fc165.JPG
fc164.JPG
fc163.JPG
fc162.JPG
fc161.JPG
fc160.JPG
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Крем карамел (от периода когато консумирах животински продукти)
Прикачени файлове
fcfc155.JPG
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Едно време, когато консумирах животински продукти и си приготвях домашно кисело мляко. Осъзнах, че това, което ни продават по големите търговски вериги не е кисело мляко!!!

Това е краве кисело мляко!
Прикачени файлове
bb5.jpg
bb4.jpg
bb3.jpg
bb2.jpg
bb1.jpg
BB.jpg
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Едно време филийки с яйце и сирене ми бяха любими. Особено с домашно яйце и сирене. Домашното яйце направо придаваше друг вкус на нещата и жълтъка им ги "оцветяваше" в жълто все едно съм сложил оцветител, а то си беше яйце от свободна кокошка хранена само със трева и зърно.
Прикачени файлове
f0000000.JPG
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Вегетарианска пица с кашкавал, топено сирене, Чедър и зеленчуци. Изобилна и прекрасно вкусна, галеща непцето и рецепторите. Нашета пица е квадратна :D
Благодарен съм за изобилието, което достига до нас и се моля до всички да достига изобилие.
Прикачени файлове
Вегетарианска пица с кашкавал, топено сирене, Чедър и зеленчуци.
Вегетарианска пица с кашкавал, топено сирене, Чедър и зеленчуци.
vegetariano piza1-min.JPG
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

firstcitizen написа: 07 Дек 2018, 09:17 Едно време филийки с яйце и сирене ми бяха любими. Особено с домашно яйце и сирене. Домашното яйце направо придаваше друг вкус на нещата и жълтъка им ги "оцветяваше" в жълто все едно съм сложил оцветител, а то си беше яйце от свободна кокошка хранена само със трева и зърно.
Цяло лято преди да отида до градината, това закусвах при нашите на село. Наистина това с цвета на жълтиците от домашните кокошки е несравним с купешките.
Публикувай отговор