Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Състезание Анкета

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева

Какво състезание искте да имате?

Състезание с безпочвено отглеждане с аутдорски цъфтеж ?
1
4%
Състезание с безпочвено аутдоско отглеждане ?
0
Няма гласували
Състезание с външно отглеждане аутдор, без значение дали се гледа в почва, без почва, в парник, без парник, с химия, с органика или на който както му е кеф ?
10
38%
Състезание за вътрешно отглеждане индор, без значение дали се гледа в почва, без почва, с химия, с органика, без ограничение във ватовете или на който както му е кеф ?
12
46%
Състезание за безпочвено вътрешно отглеждане индор ?
1
4%
Състезание за безпочвено отглеждане с бонус точки за аутдорски цъфтеж?
2
8%
 
Общо гласове: 26
Семена марихуана
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Здравейте,кога започва състезанието.И аз искам да се включа.Успех на всички градинари.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

firstcitizen написа: 16 Дек 2019, 06:50
Inna написа: 10 Дек 2019, 14:25 Хора,искам да предложа едно неангажиращо solo cup състезанийце по някое време:)Може и да бъде само за забавление без награди...Сигурно сте мяркали такива по други форуми.Идеята е да се отгледа растение от-до в максимално малка чашка,най-много като капучино и изглежда много сладурско:)Условия всеки може да си избере среда и торене,ауто,фото,клонинг или семка,само всичко да се случи в тази чашка.Колкото по добивно и зелено до финал е +,също и ако размера на чашката е минимален.Якото е ,че всеки може да помести някое такова,не се изисква нещо специално....Мен би ми било забавно покрай разсада апролет,други покрай индорите си......
Идеята е сладка и може да се направи паралелно solo cup, към основното състезание, като при състезанието с чашки да имам само 1 победител с 1 награда, защото такова състезание е готино, но малко хора биха се включили в състезани с 1 чашка, а идеята е да се включат повече хора в състезанието, както и да допринесът за развитието си, като градинари, като направят мощен грол, което пък ще помогне за развитието на форума на Гръсти, защото хората ще могат да четът и да се учат от дневниците на участниците, най-малкото ще им е интересно да видят повече дневници.
Безплатните семена ще са прекрасен бууст и за участниците в състезанието, и за потребителите, за форума и за спонсора на семената. На това му викам Win-Win ситуация.

За състезание с чашка, Аз лично бих ползвал клонинг, защото си е разсипия на семката за такъв проект, както и на енергията, и на ресурс. Защото аз съм правил неща в чашка и знам какво става... просто личната ми гледна точка е че не си струва да се разсипва 1 семка за 2-3 цигари, като същата семка може да произведе изобилно количество. В този ред на мисли си мисля, че малко хора биха се включили в него. Но несъмнено ще интересно. Може да е пареалелно, на другото състезание, както ти сама предложи.



Основното състезание може да е индор без ограничения в техниката и в начините на отглеждане.

Zafor19 написа: И аз си мислех как може да стане анонимно предаване и измислих следното: изпращащия заключва пратката в голям град, София, Пловдив, Варна, Търново-в средата на Бг и т.н.....в шкафче на верига магазини, където има механизъм с код, а не с ключ и казва кода на получателя на лични. Той отива с качулка след известно време, ако се престраши и си го взима. Е има и недостатъци- за хора извън Бг. Примерно от чужбина- пращат нещата на свой човек в Бг, ако имат доверен, който ги заключва в шкафчетата и т.н. :?: :!: :roll:
Това е лоша идея, защото е пълно с камери на тези места с шкафчета. Тези шакфчета са поднаблюдение.
Знам поне 3 други начина, които не включват заснемането с камери..., но не е нужно да ги споделям публично.
Дори да има хора извън България, ще си получат нещата.

Единственно победителите ще разберат, как ще се случат нещата. ;)

Zafor19 благодаря ти, че мислиш за нас :)

:joint:

#БГКоноп
Тя чашката може да бъде навсякъде,между други за майтап,между гроуа.Разбира се не за изкарване на количества,но пък може да се опраши.Аз бих пробвала при разсада или някъде на терасата,не да отдавам грижи за една чашка.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

От самата чашка също може да се клонира....
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Така като гледам състезание indoor май няма да има.По скоро за на вън да има.Моля някой от администратоторите да отговори,понеже седя в невидение.
Аватар
3EBC
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 05 Окт 2019, 21:22
Has thanked: 162 times
Been thanked: 211 times

Проточи се времето със семената и не успяхме да организираме навреме индор-а. Ако нещо бъркам да ме поправят скорпи и фърст.
Заложи на хубава почва с микробиологичен живот в нея и всички "проблеми" са зелени :weed: :weed:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

3EBC написа: Проточи се времето със семената и не успяхме да организираме навреме индор-а. Ако нещо бъркам да ме поправят скорпи и фърст.
Всъщност не беше само семената, а комплекс от много събития. Имаме много задачи в личен план, както и от гледна точка на форума. Всичко съвпадна със Зимните празници, което е свързано с време за отделяне на семейството, а с това всичко се позабави, включително и семената. Всъщност се притеснявахме да направим състезанието, защото само по себе си е щура идея, а и искахме да раздадем безплатни семена на всички участници, но благодарение на лудостта и вярата опасенията отпаднаха, но поради различни съображения променихме нещата и ще раздадем семена само на Баш Градинари.

Indoor Sunshine Rege Състезание за вътрешно отглеждане без ограничение във във ватовете, за нас няма значение дали ще покажеш 100 в с лед ленти и cfl-ки или 10 000 в HPS, или най-новите ЛЕД панели, няма ограничение във вида осветление, в субстрата (почва, кокос, хидро), без ограничение в торовете, които ползвотате - няма значение дали използвате органика, химия или комбинирано. Важното е да направите дневник за вътрешно отглеждане с ваши растения. Ако имате дневник, които в момента водите можете да участвете с него, просто ми пише да променя заглавието на девника ви, като към текущото заглавие ще добавим Indoor Sunshine Rege Състезание. Общо взето, може да се включи всеки градинар, които отглежда вътре, без значение малък или голям, или с каква техника разполага. Идеята е да видим възможно най-много и различни техники, както и красиви растения. Вярвам, че дневниците ще са много полезни, както на самите им автори така и на бъдещите градинари, и на всички в Гръсти и Българското Канабис Общество.


До кога ще се проведе състезанието?
До началото на Юни всички дневници трябва да бъдат завършени, след което да се проведе гласуване. (
Общо взето тогав вече ще е започнал и аутдора :)

Награда?

1. Престиж - Ядеж сега или гориш! Каква по-голяма награда от това да знаеш, че си най-добрият в общността?!
Победителят и дневника му ще бъдат избран от градинари и потребители, което само по себе си е достатъчно добро жури и критерии.
Нищо чудно следващият Канабис Крал / Кралица да тръгне от такъва форум. хехе :) Това, което можем да направим ние е да сложим снимка на растенията на победителя във форума, като банер и да го споделим във Facebook и Instagram.
2. За момента няма физическа награда, но до финала на състезанието ще се опитаме да измислим награда за победителя. ;)
Но не можем да обещаем за награда, кот такова. :)

Ако ви се участва, то ще е защото искате.

- В конкурса се допускат за участие само авторски дневници и фотографии. Участниците са длъжни, при съмнения относно авторството на снимките, при поискване да представят оригиналните нередактирани кадри.
– Не се допускат фотоколажи, както и снимки, които са грубо ретуширани дигитално или съдържат допълнително прибавени надписи и графики. Целта на конкурса е да покаже снимки и дневници, които се доближават максимално до естествената среда, която са запечатали, а не да се показват умения на автора да работи с фотообработващи програми.

Гръсти стана на 1 година и имаме специална подарък преднина за някой от вас, които бяха с нас през изминалата 1 година. Вашите качественни дневници и участието ви във форума спомагат, както за вашето развитие, като градинари, така и за развитието на новите градинари на Българското Канабис Общество и спомагат за развитието на форума на Гръсти. За това сме решили, че ще раздадем безплатно семена на тези от вас, които вече са имали дневник в Гръсти и са се доказали крато Баш Градинар. Доказали сте се при нас, като сте имали дневник и сме ви опознали. Така знаем, че даваме семената на градинар, които може да се грижи за тях, а не някой, които ще ги похаби или на някой който ще му стоят в хладилника. Единствено доказани градинари ще получат безплатни семена. Баш Градинарите ще имат все повече привилегии и бонуси от форума.

Всеки доказан градинар може да ми пише лично съобщение за да му дам повече информация, как ще си получи безплатните семена.

Благодарим много на Sofia Cannabis за първите екзотични семена, които ще раздадем са предоставени от него и са регулари ( женски и мъжки ) от Слънчева Калифорния.
Berry White (female) x OG Kush (male) - две основни разновидности на фенотипа. Семената са нормални (мъжки и женски)
- едното е с по-дълги и тънки глави
- второто е с много твърди и плътни глави, като орехи гoлемина
И дветe разновидности са много тежки за размера си.

Мъжкото OG Kush е много силно доминиращо и има по-голям брой мъжки 60%.

Ароматите са на Berry White, структурата на растеж е смесена, единият вид има по-изразена Hybrid структура а другият OG.

OG - има негов вид на растеж, който неможе да се определи с останалите 3 основни (Sativa, Indica, Hybrid) разновидности.

Но за сорта може да каже повече самият @Sofia Cannabis
Следете неговият Youtube канал за интересни образователни видеота свързани с отглеждането на Канабис:
https://www.youtube.com/channel/UCApyxI ... FMTqu8COeg


semenas-min.JPG
semenas1-min.JPG
semenas3-min.JPG
semenas4-min.JPG
semenas6-min.JPG
semenas7-min.JPG
semenas8-min.JPG
semenas9-min.JPG

НАРОД, КОЙТО ХОДИ ПО ОГЪН И ЛЕД НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ УНИЩОЖЕН!
https://www.youtube.com/watch?v=96TDXR0DzTc

Като зрънце (семе), бяла точка светлина, която расте.
https://www.youtube.com/watch?v=VxC1oz7PBdg

#БГКоноп
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Здравейте ! Да попитам аз кога,ще е края на състезанието,понеже сега сме началото на Юни 5.06.2020?Също ще ми е любопитно кой ще спечели "Престиж".
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Ще е хубаво да направим и едно
състезание аутдор
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Josep92 написа: 26 Авг 2020, 18:40 Ще е хубаво да направим и едно
състезание аутдор
Кога .... ? Тази година си заминава,значи за другата предполагам .
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

kalastirka написа: 28 Авг 2020, 20:19
Josep92 написа: 26 Авг 2020, 18:40 Ще е хубаво да направим и едно
състезание аутдор
Кога .... ? Тази година си заминава,значи за другата предполагам .
Е много ясно :D :weed:
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”