Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Clones and Cloning / Клонинги и Клониране

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Да, това е добра гледна точка-да подкрепим българското производство. Имам го и наистина стига за безкрайно дълго. И върши работа.Но аз просто предпочитам да бъде гел, а БГ не намирам. Мисля че имаше.....София Кана веднъж ми подхвърли една идея, да ги смеся и двете при клониране, мисля да я пробвам и нея.
Купувам и други български неща, всичко почти ми е българско:тор от червей, зеолит, почвите зависи, но и те.... В гроу шоповете не продават достатъчно български еквиваленти на скъпите добавки и консумативи, а има доста. Стимулатора за корени Рутмост(но той не помня май не беше точно български) е 1 лев и нещо, а две три пакетчета стигат за цялото гледане(1 на 10 литра) , тоест 4,5 лева струват. И е добър.
. Но да не се отплесвам от темата за клонинги☺️
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Ако ги цъфнеш твърде бързо някои сортове остават дребни,а други много избухват и са по-подходящи за този вид гледане. Зависи и от съда да имат място да пуснат веднага корени за да избухнат. иначе може така, аз пробвам подобно. Преди в 3 литра, бяха им малки, после в 4 и сега в 6 пробвам. Ако се продаваха готови клонинги законно бих си взела направо клонинги и нещо подобно, сог щях най често да практикувам, че най бързо..... Също така ЗАКОННО ако беше направо аз щях да имам такова магазинче,това в сферата на мечтите засега.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Две майки, от които ще си режа връхчета. Нарочно ги държа дребни в малки саксии, защото за пазене на ген, ако нямате много място, не ви трябват някакви храсталаци.....
Прикачени файлове
20211222_113810.jpg
20211222_113804.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

А това е вкоренителчето, което видях от колежката Съни, че много бързо и станаха клонингите, за под седмица! И си взех и аз, макар че имам Клонекс, който също беше хубав, но е много от отдавна, изтече му срока. струва ми се, че не помага вече, тоест със и без него еднакво супер дълго ми отнема😆Взех си и тези плъгчета, малко са излишни, защото поръчах други, по яки на руут ит. С някакви неща напоени. Но ги нямаха, така че взех кво да е, можеше и направо в почва.......
Прикачени файлове
20211222_114421.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Майките ще ги нарежа утре. Нарочно не съм ги чистила и оформяла. Също не съм ги и пресаждала повече за да ги държа малко ограничени на размер. Ще взема големите връхчета отгоре и ще оставя живи долните етажи, докато се убедя, че имам хванати клонинги, после ще видим дали и тях ще цъфтя или само новите клонинги(че са доста развити стъбла и корени)..... А иначе ако искам да ги цъфна бих ги изчистила долното, да ги разтворя и да цъфна горния етаж. Може много неща да се направят от това положение с тях.......Ако се бухнат в една огромна саксия бързо ще избухнат, няма нужда от много вег......
Прикачени файлове
20211231_111449.jpg
20211231_111428.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Inna написа: 31 Дек 2021, 11:25 Майките ще ги нарежа утре. Нарочно не съм ги чистила и оформяла. Също не съм ги и пресаждала повече за да ги държа малко ограничени на размер. Ще взема големите връхчета отгоре и ще оставя живи долните етажи, докато се убедя, че имам хванати клонинги, после ще видим дали и тях ще цъфтя или само новите клонинги(че са доста развити стъбла и корени)..... А иначе ако искам да ги цъфна бих ги изчистила долното, да ги разтворя и да цъфна горния етаж. Може много неща да се направят от това положение с тях.......Ако се бухнат в една огромна саксия бързо ще избухнат, няма нужда от много вег......
Лично предпочитание е само клонинги, остави майките да са си майки. Лично от тези растения виждам само 9 хубави големи клонинга. В зависимост колко броя ти трябват може да изчакаш още няколко дни. По-големи клонинги се развиват много по-бързо като се вкоренят.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Мен ми трябват общо около 10 от двете, може и по малко.... 8.....Да, ще ги оставя докато видя коренчета на новите и сигурно ще ги махна изцяло старите майки, защото няма къде отделно да седят...... Да, от по големи по бързо избухват. Зависи колко бройки и размери ми се събират в кутията.......
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Клонингчета. От тази снимка мина време, вече са в Експерт микробал почва, която съдържа бактерии и неща за корени......
Прикачени файлове
20220115_221709.jpg
20220115_221808.jpg
20220115_221634.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Клонингите преди пресаждане в крайни. Това са скънкчета някви. Едно ще отиде директно в 9.5 или 11 литра, за да видим като го пресадя и пусна да цъфти директно колко голямо ще израсне само за това, че е нашироко в предцъфтежа. щом пресадя ще ги цъфна, пък да видим от този размер какво ще излезе....Почвата е Био нова, защото Експерт микробал е силна за малки и клонинги, био новата им допада повече, иначе пробвах и в двете отделно, а големите смесено.
Прикачени файлове
Клонингче скънк
Клонингче скънк
NewHobby
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2021, 21:33
Has thanked: 33 times
Been thanked: 14 times

Инче, може ли малко инфо за овлажнителя ти ?
Какво стана с този проект и "малки" ли цъфна клонингите ? Тоест SOG. Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”