Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Некой неща дето само вие ше ме разберете. Само аз ли съм така?

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

:)
#БГКоноп
Прикачени файлове
sega6temerazberete-min.JPG
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

#БГКоноп :)
Прикачени файлове
priroda.png
priroda.png (364.66 KiB) Преглеждано 1890 пъти
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

5КА на Южна АмериКА:
Ка-феин, Ка-Као, Ко-Ка, Ка-Ктус и Аяхуас-Ка

#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

:D
Прикачени файлове
Al-min.jpg
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

https://www.youtube.com/watch?v=68calsldQ38
Матрицата. Зион, последният човешки град. Влиза Нео в столовата, вижда забърканата му каша, оглежда се и пита:
- Кой пак ми е скрил лъжичката?
- Нео... - подхваща с досада Морфей, - ...кога ще разбереш, най-сетне, че лъжичката не съществува?!
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Трудно е за разбиране. За това ще пробвам с примери.
Педи години, по татово време си пишехме рецепти за какво ли не! За кодеин, кодтерпин, реланиум и каквото ви дойде на акъла! В повечето случаи минаваше номера. Та помежду опиатите си "прдписвахме" и психотрпни в-ва, като имаше и амфети!
https://www.medicinform.net/spravka/f/f28.htm
Това "нещо" /чист амфетамин/ 30 хапчета във флакончето, те отнасят за три-четири дена и през това време, каквото захванеш да правиш, го правиш с изключително внимание и изпипваш веки детайл. Има си и негативи: не ядеш, не спиш, "плюеш памук" и като те пусне следващите 4-5 дена си като парцал.
Един от триповете ми остви ярък спомен, въпреки, че минаха от тогава 30 и кусур години. Имаше едно касетофонче хитачи с акумолатор и една касетка на уайт снейк и като зациклих.....
Сега не виждам нещо кой знае какво, ама тогава припева ме кефеше яко.... Абе луда работа!
https://www.youtube.com/watch?v=G3iVEb8ujQk
completely mad
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

То по татово време всички са били на дроги от аптеката🤣Аз бях в разгара на 90те, но не пропуснах готет и кодеин де😪Нито паркизан(дори да сте болни не се, лекувайте с тва, нещо)
Спомням си влизаме в аптеката и аз взимам едни ментови дъфки, няква глупост и накрая ооо и баба каза едно шишенце и два блистера как им беше името хахаха И ни даваха, а някой път пращахме стари наркомани срещу полагащата им се бройка от шишето и блистерите....... Имаше една кучка в една аптека, която даваше и на бройка глутетамит(не знам дали така се пишеше хаха, защото го даваха без рецепта на момичета във видимо тийнейджърска възраст).На бройка, като бонбони, колкото ти трябват?!!!!!!Това се водеше силно успокоително.
Бабешките и други хапове не мога да понасям!!! ! ! !!Радвам се, че поне сега от аптеката е по-трудно за децата.. . . ... Не бих се и лекувала с подобни боклуци!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Приятели, днес не съм пушила(вейпвала) марихуана и мисля да си направя една дългичка почивка! Бих искала да видя каква бях абсолютно трезва! 😁И да изследвам доколко е пристрастяваща марихуаната, как се чувства човек като я спре, сънищата! и за колко време организма ще се изчисти при положение, че не съм спирала да пуша(е, вейпвам, но все пак всеки ден) ежедневно от.. . . доста отдавна, години.Мисля по някое време да си напраея тест, от къде ги взимате?! Чувствам някои негативни ефекти от прекалено честата употреба и бих желала да е по-умерена. Някак си ми идва в повече напоследък, особено с индорчетата , че са и по-силни от аутдора ми, кръвното ми пада, боли ме главата понякога като прекаля или пуша хашиш, качаци. . . А и тъкмо ще поотлежат, защото ги пуша още от клона както са хахахаНе казвам, че имам намерение изобщо да спирам да пуша , но искам да видя как беше. Също няма и да пия(аз не пия кой знае колко и колко често, само бира) , мисля да спра и кафето след известно време. Друго не употребявам. Мислех да пусна тема в харм редъкшъна, обаче.. .. да не се изложа след два дни, затова ще почакам да видя дали и докогаще издържа. 👌Засега не чувствам нищо, допуши ми се по едно време вечерта, но ми мина.... Но като почне да се маха от тялото ми ще ми е интересно!
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Inna написа: 09 Мар 2021, 10:40 То по татово време всички са били на дроги от аптеката🤣Аз бях в разгара на 90те, но не пропуснах готет и кодеин де😪Нито паркизан(дори да сте болни не се, лекувайте с тва, нещо)
Спомням си влизаме в аптеката и аз взимам едни ментови дъфки, няква глупост и накрая ооо и баба каза едно шишенце и два блистера как им беше името хахаха И ни даваха, а някой път пращахме стари наркомани срещу полагащата им се бройка от шишето и блистерите....... Имаше една кучка в една аптека, която даваше и на бройка глутетамит(не знам дали така се пишеше хаха, защото го даваха без рецепта на момичета във видимо тийнейджърска възраст).На бройка, като бонбони, колкото ти трябват?!!!!!!Това се водеше силно успокоително.
Бабешките и други хапове не мога да понасям!!! ! ! !!Радвам се, че поне сега от аптеката е по-трудно за децата.. . . ... Не бих се и лекувала с подобни боклуци!
Продаваха глутет и кодеин във почти всички аптеки,1 година съм си купувал без проблем. Викаха ми линейка,след гърч при рязко спиране.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Focktor написа: 23 Мар 2021, 02:11
Inna написа: 09 Мар 2021, 10:40 То по татово време всички са били на дроги от аптеката🤣Аз бях в разгара на 90те, но не пропуснах готет и кодеин де😪Нито паркизан(дори да сте болни не се, лекувайте с тва, нещо)
Спомням си влизаме в аптеката и аз взимам едни ментови дъфки, няква глупост и накрая ооо и баба каза едно шишенце и два блистера как им беше името хахаха И ни даваха, а някой път пращахме стари наркомани срещу полагащата им се бройка от шишето и блистерите....... Имаше една кучка в една аптека, която даваше и на бройка глутетамит(не знам дали така се пишеше хаха, защото го даваха без рецепта на момичета във видимо тийнейджърска възраст).На бройка, като бонбони, колкото ти трябват?!!!!!!Това се водеше силно успокоително.
Бабешките и други хапове не мога да понасям!!! ! ! !!Радвам се, че поне сега от аптеката е по-трудно за децата.. . . ... Не бих се и лекувала с подобни боклуци!
Продаваха глутет и кодеин във почти всички аптеки,1 година съм си купувал без проблем. Викаха ми линейка,след гърч при рязко спиране.
Оу, чак до линейки и гърчове аз поне не съм стигала от тва! Случвало ми се е няколко пъти да ги взимам тия покрай някои приятелки , които бяха по - навътре, но за щастие(хаха голямо щастие направо) аз си падах повече по ободрителните🤣А те са гнусни, но все пак по лесни за спиране.
Но имам гадна история с хероин веднъж(и него няколко пъти съм го пробвала, но ми беше много отвратително начина му на приемане т. е. да се бодеш и това, ме отврати),събуждам се на някаф кей във Варна(там правеха яки пънк концертчета) и една приятелка ми бие шамари със супер уплашена физиономия, за малко да ида на кино! От жегата, не че толкова, много съм издрусала, петица..... А като ги гледах на херца и такива лошо ми ставаше колко долно изглеждат и си викам я бегай, аз искам да съм готина, не да се влача кат сопол и да искам цигари от хората 😴Умряла работа.....Оставиш си багажа, те го преджобили,изпушили ти цигарите и питат за още хаха
Това, да предупредя, е било много отдавна, минало и свършено☺️Дори съжалявам, че съм си загубила времето, но все пак е някакъв опит.....
Публикувай отговор