Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Некой неща дето само вие ше ме разберете. Само аз ли съм така?

Всичко останало
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Sofia Cannabis написа: 06 Авг 2019, 04:00 4. Пробвал ли си да пушиш без тютюн ? Доколкото виждам имам достъп до трева, няма от какво да пестиш.
Има го и този момент с пестенето,моите познати свиват цигара с тютюн с една щипчица коз,дори не го усещам като пуша,затова направо такива качаци отказвам.Цигарите поне имаха филтър........Чужденците пак така пушат 5 пъти по една джвъчка коз в огромна цигара тютюн,все едно си пушат цигари.Аз нищо не усещам така,дори не се и напушвам,толкова малко слагат:)
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

За хората който харесват тютюн, намерете листа за свиване на пури и си ги нарежете с размера на лисчета за свиване и си свивайте с тях.
Яко е много защото тези листа са специално отгледани с много силни аромати.
За хората които пушат доста тютюн търсете sun grown maduro wrapper, отлежало листо с тъмен цвят.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Ами моите са изсъхнали яко за съжаление(не са в буркани),но ги мокря с листа от друго,например лоза или чушка......С ябълки и такива не обичам,защото ми замирисва на плод.А за вейпа малко по-сухи е по-добре,но пак не пресъхнали.
Е да,от гледна точка на цената ако си купуваш,но аз и тогава го пуша чист,пък за колкото стигне:)просто няма да вадя на обществени места щом е малко и скъпо:)Когато искам да почерпя излизам с два свити,чисти,нормално тънки коза,да не с е налага да свивам по градинки и тнВ тази връзка като сме пушили преди повечко хора(защото сега не ми се случва често)по-добре да с е пуснат да се въртят два,три тънки слима равномерно,отколкото цялата бригада да чака да се завърти един дебел.A,още нещо,което ме дразни е някой да задържи коза и да си пуши сам и да си приказва,докато останалите чакат да стигне и до тях.:D"Некои неща,дето само вие ще ме разберете" хаха
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Суха трева може да се оправи много лесно.
Слагаш я в буркан и слагаш boveda 62 pack.
ИЛИ слагаш малко над поливината в един буркан, намокряш кухненска хартия (влажна само) слагаш хартията върху буркана и слагаш капачката отгоре - проверяваш след 12 часа дали салфетката е суха.
Ако е суха проверяваш тревата колко е влажна. Ако е достатъчно влажна затваряш буркана и е готово. Ако не е достатъчно влажна поватяряш процедурата.
Ако слоучайно е прекалено влажна оставяш буркана отворен за няколко часа преди да го затвориш.
Не това не прецакват тревата и не няма да мухляса.
Това съм го правил много пъти преди да започна да използвам boveda 62 pack.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Inna написа: 09 Авг 2019, 12:19 Ами моите са изсъхнали яко за съжаление(не са в буркани),но ги мокря с листа от друго,например лоза или чушка......С ябълки и такива не обичам,защото ми замирисва на плод.А за вейпа малко по-сухи е по-добре,но пак не пресъхнали.
Е да,от гледна точка на цената ако си купуваш,но аз и тогава го пуша чист,пък за колкото стигне:)просто няма да вадя на обществени места щом е малко и скъпо:)Когато искам да почерпя излизам с два свити,чисти,нормално тънки коза,да не с е налага да свивам по градинки и тнВ тази връзка като сме пушили преди повечко хора(защото сега не ми се случва често)по-добре да с е пуснат да се въртят два,три тънки слима равномерно,отколкото цялата бригада да чака да се завърти един дебел.A,още нещо,което ме дразни е някой да задържи коза и да си пуши сам и да си приказва,докато останалите чакат да стигне и до тях.:D"Некои неща,дето само вие ще ме разберете" хаха
Това и на мен ми е много досадно, въпреки, че и аз съм го правил тоя номер, като съм се напушил още пот първата дръпка и ми се е договорило и съм се разпалил... :D
Shorty написа: То индивиди всякакви има , случвало се е да пушим и 5-6 човека всеки с негов си джойнт :) и какво ли още не а като запецне джойнта в някой се пали нов и продължава :) и аз говоря за преди, според мен през вейпа е друго , не е като на качак :)
В тоя ред на мисли ще споделя за тютюна нещо , тази година ходих в страна извън европа и там всичко се произвежда без химий защото хората там нито знаят за тях нито биха имали пари да си ги позволят , та купувах си от тяхните цигари и просто след първата кутия се сетих , че и тютюна в България едно време имаше подобен много приятен вкус просто съм го забравил след пушене дълги години на ГМО тютюн !
Това също ми се е случвало, всеки да си е със собствен масур. Най-често се случва, когато пуша с прияте, които пуши с тютюн и той си свива един джойнт с трева и тютюн, а аз си свия един чист. Случвало ми се е и 4-5 човека със собствен. Но не се кефя така някак си, като го няма въртенето не ми е същото удоволствието. Може би така съм свикнал, но аз обичам да се напушвам с още някой. Сам също си сецам ама ми е по-готино, като си въртя с някой. И в момента в които всеки си пуши своят ми е някак "тъпо", защото хем ми е гот, но не чак толковао, като да си въртим.

Както каза Инна и аз предпочитам да се пуснат 2-3 тънки слимари в кръга вместо да се чака 1 бибана.

Ехх какви спомени имам.... да се събираме по 10-15 приятеля да се напушваме. Какви треви имаше тогава, че 1-2 масура да могат да напушат зверски 10+ човека с толеранс и то по много як начин при това от трева със семки. Включително да ни надушват и да влизат в кръга и познати и непознати... имал съм случай да си правим среща за напушване и докато пушим в кръга да влезе още някой (не)познат. Напушваме се и всеки си ходи към пътя. Тия Сативи изчезнаха дето пушиш и те държи с часове хем ти се говори, хем ти се смее, хем не можеш да заспиш ... да не кажа, че и психаделичните сортове поизчезнаха (получавал съм халюцинации от трева и тревата не е била друсана или нещо такова, а си е била психаделична сатива ). С популярноста на Индиката за съжаление изчезнаха или се позабравиха много яки сортове Сативи.

Имам един случай на Морето сме се събрали хора от различни палатки и лагери около 1 огън вечерта. Като сме различни хора, дошли индивидуално или групуво на Море и буквално със сеседите си по палатки се събраме край огъня. Над 30 човека бяхме от който познавах само 1 човек преди това. Всеки втори изкара по 1 коз и стана много яко.


Дали с коз или без коз ей така се чувствам всеки ден и нощ. Определено е за " Некои неща,дето само вие ще ме разберете " хаха
hqdefault.jpg
hqdefault.jpg (46.21 KiB) Преглеждано 2148 пъти
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

echo105 написа: 30 Авг 2019, 10:04 Здравейте, чували ли сте някой да задейства ченълинг след пушене на трева?
При мен се случва редовно да задействам ченълинг след пушене на трева, но по-често се случва, когато съм направил пауза от тревата (колкото по-дълга толкова по-голям и силен ефекта, като запаля отново, и по-голяма е вероятността за ченълинг. Макар и при често пушене да се задейства понякога) и като се напуша след паузата се случва магията. Но това почна да се случва след психаделиците. Явно тхц и първоначалната еуфория от него подпалват и другите центрове в мозъка ми и започвам да освобождавам ДМТ с което започва и по-интензивен ченълинг с висшият ми Аз. Не се случва в постоянно напушено състояние, когато пуша всеки ден, а само в определени моменти и състояния на духа. Да, понякога се случва и въпреки честото пушене. Също така забелязах, че ми е по-лесно да подсиля чанелинг в определени часове на денонощието. Благодарение на единични мигове на чанелинг със СвърхДушата успях да осъзная, че ние хората извършваме чанелинг постоянно. Всъщност осъзнах, че всяко една личност на нашата планета извършва чанелинг на своята личност от позицията на един по-висш източни. Че Твореца е безгранична енергия от любов и светлина, която е едно Съзнание, една СвръхДуша, която преживява себе си субективно. Ние сме едно цяло и неразделно и благодарение на този прекрасен Сън имаме възможността да поиграем на двояка, като доброволно и целенасочено сме забравили умишле, какво сме всъщност. Така че ние всички сме продукт на тази божествена връзка, Всяко едно лице на нашата планета извършва божественна връзка на своята личност от позицията на един по-висш източник. Личността за което се мислите е едно частично отражение, едина проява на една идея, на едно понятие, на една житейска тема, която вашето висше Аз изследва чрез едно средство, което наричате личност и тази проекцияе резултат на чанелинг. Това отражение, това проявление на тази тема. Като личност, вие сте едно изследване на житейска тема от конкретна перспектива. Така ние всички сме резултат на процес на чанелинг през всичкото време, от страна на вашата по-висша версия. В същото време, когато казваме, че става дума за една изкуствена конструкция, ние по никакъв начин не искаме да я омаловажим, защото Матрицата е безкрайно красива и даряваща радост. Защото Ти си вечен, ти си безкраен, ти си Дух, ти си тяло, ти си ум, ти си сърце, ти си Душа, ти си идея, ти си израз, ти си мисъл, ти си Сън на Безкрайното Творение, но това е реалността и Цялата Рреалност е формулирана в Съня Ти. Ти съдържаш всичко. ТИ си израз на Цялото по свой индивидуален начин. Ти си Матрицата. Матрицата - това си ти. Ти си всичко, всичко идва от теб, Всичко се ражда чрез теб и чрез теб се затвърждава съществуването на всичко и на всеки. Нито един от нас, Нито един едничък, следователно не може да бъде отстранен от Матрицата без колапса на цялата структура. Ти си неделима част! Ти си незаменим. Всички сме незаменими. Ние сме кръвта и живата сила на самия Бог. Това е твоята сила и твоят Живот. Ти си всичко това, което Е, и то е твоята Същност. Просто, когато се събудиш от съня си личността ти, която прояваш придобива една по-голяма гледна точка и концепция за реалността, за любовта и безкрайността на Творението и енергията на Душата.

Просто ви споделям моята гледна точка, а всеки може да има различна гледна точка, която е също толкова ценна и красива, колкото моята. Всяка гледна точка е еднакво важна и няма по-важна или по-малко важна гледна точка. :joint:
avatar
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 51
Регистриран на: 14 Апр 2019, 19:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 92 times

echo105 написа: 30 Авг 2019, 10:04 Здравейте, чували ли сте някой да задейства ченълинг след пушене на трева?
Ченълинг, огромна тема, фърст, както винаги се е изразил по неговия неповторим начин, не точно изразил, а написал глава. При мен нещата са по-прости. Та, аз не пуша трева, но съм чел доста и за ченълинга. При теб Ехо, какво се случва, сподели: гласове чуваш, глас, хаотичност или нещо смислово. Ако не, просто питаш, а си го изпитвал. Най-силен пример за ченълинг е Ванга. Казва нещо, но дали ще стане или как ще стане, все пак от Монтоук ака проекта, са променили времевата линия на Земята за де избегнат катаклизъм. Ченълитгът, може и да е голяма лъжа, все пак с теб се свързват по-развити съзнания, а нашата тъмнополярна планета е една голяма лъжа, тоест, квото чуваш може да е подмятане, може и не. Както казах огромна тема, но в основата си е това, нещо ти говори. Поне според моето знание............
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Ами за този какво мислите,дали е магъосник наистина,че почти ме убеди?Цяла вечер го гледаме с баща ми и има някои нереални фокуси?!!!!!!!!Що пък да не е ,както в матрицата огъваха лъжици:)А и да е толкова добър трик не е ли пак един вид магия?
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Много ме радва началото и е за некой неща дето само вие ше ме разберете:

Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Какво ли е да я чуеш от друга точка във Вселената?
Публикувай отговор