Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Некой неща дето само вие ше ме разберете. Само аз ли съм така?

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Е и оттам минах за около година,то и хаповете бяха за спирането. Малко се забави спирането обаче.
При мене беше лудница,тия от трейнспотинг са като хлапаци пред мене :)
Обаче при мене имаше и кинти,и матеряла беше от доставчик. За това и се хванах на играта.
Поне мога да се похваля,че съм пушил,и после други работи ;) читава стока.
Иначе държавата ми продаде първия наркотик,хероина пак беше на дръжавата :lol:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Е, житейски опит. Виждаш всякакви нищожества и боклуци, които се опитват да те прецакат и окрадат, разни гнусни диларески, подли наркомани.... . Един идваше с едно яко БМВ да продава херцата, една приятелка вика чакай да те запозная с един пич и ще ни черпи после .... Сещай се Пено кво трябва да му дадеш ти хахаха Само че аз не бях от тези, а скромна девойка. 😁Та тоя беше голяма мърша и идва мазен мазен,издокаран с колата и вика как сте момичета?!Това кой знае защо ме вбеси най много дето ни попита как сме....И аз си викам на акъла(наум де, тоя ще ме пребие ако така му кажа) как да сме бе, боклук, чакаме те за херца демек мноо сме добре значи, мерси и дъщеря ти така да е!!!!!! И си платих, взех 15 ката(мойта приятелка друсаше 10,аз 5) и викам ЧАО и тя милата кво да праи, тръгна си с мене, та и спестих.... някои неудобства. 🤣Хармредъкшън.👏
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Но да се върнем в настоящето☺️Трети ден не съм пушила. Не е нещо кой знае какво до момента, привечер леко ми се допушва.... Имам интензивните сънища при спиране, много и реалистични, но не ми пречат да си почина, така че мисля че ще издържа колкото реша. Веднага се почувствах по-активна междудругото. Определено е по-свежо и сигурно ще хваща по - приятно ако се употребява по-рядко, съветвам ви да си правите такива почивчици чат пат. Продължавам да видим по-дълго как ще е....
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 24 Мар 2021, 15:09 Е, житейски опит. Виждаш всякакви нищожества и боклуци, които се опитват да те прецакат и окрадат, разни гнусни диларески, подли наркомани.... . Един идваше с едно яко БМВ да продава херцата, една приятелка вика чакай да те запозная с един пич и ще ни черпи после .... Сещай се Пено кво трябва да му дадеш ти хахаха Само че аз не бях от тези, а скромна девойка. 😁Та тоя беше голяма мърша и идва мазен мазен,издокаран с колата и вика как сте момичета?!Това кой знае защо ме вбеси най много дето ни попита как сме....И аз си викам на акъла(наум де, тоя ще ме пребие ако така му кажа) как да сме бе, боклук, чакаме те за херца демек мноо сме добре значи, мерси и дъщеря ти така да е!!!!!! И си платих, взех 15 ката(мойта приятелка друсаше 10,аз 5) и викам ЧАО и тя милата кво да праи, тръгна си с мене, та и спестих.... някои неудобства. 🤣Хармредъкшън.👏
Сигурно те е свалял :D :P :D
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Josep92 написа: 24 Мар 2021, 21:11
Inna написа: 24 Мар 2021, 15:09 Е, житейски опит. Виждаш всякакви нищожества и боклуци, които се опитват да те прецакат и окрадат, разни гнусни диларески, подли наркомани.... . Един идваше с едно яко БМВ да продава херцата, една приятелка вика чакай да те запозная с един пич и ще ни черпи после .... Сещай се Пено кво трябва да му дадеш ти хахаха Само че аз не бях от тези, а скромна девойка. 😁Та тоя беше голяма мърша и идва мазен мазен,издокаран с колата и вика как сте момичета?!Това кой знае защо ме вбеси най много дето ни попита как сме....И аз си викам на акъла(наум де, тоя ще ме пребие ако така му кажа) как да сме бе, боклук, чакаме те за херца демек мноо сме добре значи, мерси и дъщеря ти така да е!!!!!! И си платих, взех 15 ката(мойта приятелка друсаше 10,аз 5) и викам ЧАО и тя милата кво да праи, тръгна си с мене, та и спестих.... някои неудобства. 🤣Хармредъкшън.👏
Сигурно те е свалял :D :P :D
Хаха,абе то беше една мутра гадна, ама ако мине да дойдем двете с него що не.... ..Тя моята позната беше уж по-оборотната и ходеше с разни такива, пък аз по-задръстена бях(за щастие хаха), просто исках да се надрусам и да не давам пари, но...бахти по-добре да си платя хахаха Но сериозно това го написах, защото исках да подчертая какви други опасности заплашват младите момичета, които тръгват по кривия път.... ☹️Много и различни гадости могат да им се случат!
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 25 Мар 2021, 21:44
Josep92 написа: 24 Мар 2021, 21:11
Inna написа: 24 Мар 2021, 15:09 Е, житейски опит. Виждаш всякакви нищожества и боклуци, които се опитват да те прецакат и окрадат, разни гнусни диларески, подли наркомани.... . Един идваше с едно яко БМВ да продава херцата, една приятелка вика чакай да те запозная с един пич и ще ни черпи после .... Сещай се Пено кво трябва да му дадеш ти хахаха Само че аз не бях от тези, а скромна девойка. 😁Та тоя беше голяма мърша и идва мазен мазен,издокаран с колата и вика как сте момичета?!Това кой знае защо ме вбеси най много дето ни попита как сме....И аз си викам на акъла(наум де, тоя ще ме пребие ако така му кажа) как да сме бе, боклук, чакаме те за херца демек мноо сме добре значи, мерси и дъщеря ти така да е!!!!!! И си платих, взех 15 ката(мойта приятелка друсаше 10,аз 5) и викам ЧАО и тя милата кво да праи, тръгна си с мене, та и спестих.... някои неудобства. 🤣Хармредъкшън.👏
Сигурно те е свалял :D :P :D
Хаха,абе то беше една мутра гадна, ама ако мине да дойдем двете с него що не.... ..Тя моята позната беше уж по-оборотната и ходеше с разни такива, пък аз по-задръстена бях(за щастие хаха), просто исках да се надрусам и да не давам пари, но...бахти по-добре да си платя хахаха Но сериозно това го написах, защото исках да подчертая какви други опасности заплашват младите момичета, които тръгват по кривия път.... ☹️Много и различни гадости могат да им се случат!
Предполагам някои от вас са гледали тази театрална постановка....последните изречения от цитирания пост на Ина ме подсетиха...
Прикачени файлове
Screenshot_2021-03-25 ивайло захариев театър - Google Search.png
Screenshot_2021-03-25 ивайло захариев театър - Google Search.png (639.39 KiB) Преглеждано 977 пъти
Screenshot_2021-03-25 ивайло захариев театър - Google Search(1).png
Screenshot_2021-03-25 ивайло захариев театър - Google Search(1).png (808.46 KiB) Преглеждано 977 пъти
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Охоооо...йо ....една година !?!?!?8 9 години бях на котки с глутетамид.....ха ха...лудо време беше.....мъкнехме се на стоп до малко градче на 40 км.....спим прави по пътя.....без билети в влака.....Чак сега като се сетя и ме хваща срам ....голям.!?!?.радвам се времето на опитите отмина.за някой........!!!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Аз като почна да пуша над 5 масура на ден ....вече си е направо друсане......ходиш нонстоп размазан .......в един момент и почва да не ме и хваща....тогава знам че е време за почивка!!!!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Josep92 написа: 25 Мар 2021, 23:40
Inna написа: 25 Мар 2021, 21:44
Josep92 написа: 24 Мар 2021, 21:11

Сигурно те е свалял :D :P :D
Хаха,абе то беше една мутра гадна, ама ако мине да дойдем двете с него що не.... ..Тя моята позната беше уж по-оборотната и ходеше с разни такива, пък аз по-задръстена бях(за щастие хаха), просто исках да се надрусам и да не давам пари, но...бахти по-добре да си платя хахаха Но сериозно това го написах, защото исках да подчертая какви други опасности заплашват младите момичета, които тръгват по кривия път.... ☹️Много и различни гадости могат да им се случат!
Предполагам някои от вас са гледали тази театрална постановка....последните изречения от цитирания пост на Ина ме подсетиха...
Яко ли е? Не съм го виждала, но изглежда като нещо, което ще е интересно.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Mezzazine написа: 26 Мар 2021, 06:08 Охоооо...йо ....една година !?!?!?8 9 години бях на котки с глутетамид.....ха ха...лудо време беше.....мъкнехме се на стоп до малко градче на 40 км.....спим прави по пътя.....без билети в влака.....Чак сега като се сетя и ме хваща срам ....голям.!?!?.радвам се времето на опитите отмина.за някой........!!!
Около 1,но беше много напоително,1 бурканче не ми стигаше на ден,с 5 опаковки код :)
Публикувай отговор