Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Тример за трева Самоделка

Направи си сам проекти и домашни решения тук!
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Да,пък аз тримвам като крепостен селянин на мъжа ми:)Той ме гледа като бей и пие бира хахаххаЗа кво да се дават пари като жената и без тва седи....:DНо да дава Господ седмица трим!:)
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

DIY Hand trimmer

Да си призная аз съм мързелив човек и винаги търся най-лесният начин да свърша дадена работа. Преди години гледах едно интервю с Бил Геитс който каза, че предпочита да наема мързеливи хора на работа защото те ще намерят най-бързият и лесен начин да разрешат един проблем. Та и аз така трябваше да намеря решение на задачата, как да тримна 12 растения за един ден.... и ето го решението на проблема. Нарекох го магическият тример за трева на скорпи :)

Ето нужните материали :

1. Макетни ножчета от малките;
2. Гел канаколит бизон;
3. Електромотор, колкото по-голям толкова по-добре. Моят е от принтер;
4. Резервен шпиндел за електромотор (код на продукта "28815 шпиндел") Има го в Bauhaus както и всички други продъкти;
5. Тръба HTS 40/40
6. Лустер клема

ВИДЕО - ТУК - streamable.com/2vx2k

Тримера го тествах и работи страхотно! Резултата е 12 растения за 6 часа. Относно това дали наранява главите, мога да ти гарантирам че е доста нежен към тях за мое учудване.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Имам от тия китайските за които ти спомена, но той се използват само за по-ниско качество
Почви всичко се минава на ръка с удобни ножици.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Sofia Cannabis написа: 16 Юли 2019, 00:48 Имам от тия китайските за които ти спомена, но той се използват само за по-ниско качество
Почви всичко се минава на ръка с удобни ножици.
GLTRIMBOWL,такава ли имаш? Не ми е ясно как точно се работи с нея,в смисъл кога се слага плода-изсъхнал или не или нещо посредата.Ако може някаква информация,ще съм благодарен.Дадох 450 лева и кат цяло за са нищо не ми върши работа и ме е малко яд 🤣 но я пробвах с по-обработен плод и не толкова добре изсъхнал(но не и пресен) и не стана нищо
🍀
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

senakmz написа: 07 Окт 2021, 19:50
Sofia Cannabis написа: 16 Юли 2019, 00:48 Имам от тия китайските за които ти спомена, но той се използват само за по-ниско качество
Почви всичко се минава на ръка с удобни ножици.
GLTRIMBOWL,такава ли имаш? Не ми е ясно как точно се работи с нея,в смисъл кога се слага плода-изсъхнал или не или нещо посредата.Ако може някаква информация,ще съм благодарен.Дадох 450 лева и кат цяло за са нищо не ми върши работа и ме е малко яд 🤣 но я пробвах с по-обработен плод и не толкова добре изсъхнал(но не и пресен) и не стана нищо
Трябва да е сухо доста crunchy.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

senakmz написа: 07 Окт 2021, 19:50
Sofia Cannabis написа: 16 Юли 2019, 00:48 Имам от тия китайските за които ти спомена, но той се използват само за по-ниско качество
Почви всичко се минава на ръка с удобни ножици.
GLTRIMBOWL,такава ли имаш? Не ми е ясно как точно се работи с нея,в смисъл кога се слага плода-изсъхнал или не или нещо посредата.Ако може някаква информация,ще съм благодарен.Дадох 450 лева и кат цяло за са нищо не ми върши работа и ме е малко яд 🤣 но я пробвах с по-обработен плод и не толкова добре изсъхнал(но не и пресен) и не стана нищо
Ако искаш я почисти добре със спирт така, че да няма следи от ползване и се опитай да я върнеш, щом не ти върши работа. По закон имаш 14 дневен срок, но трябва да си много настоятелен, защото масово се опитват да минат метър. Ще тръгнат с изречения, че си свършил работа и сега им я връщаш или, че важи само за онлайн пазаруване или само за физическо пазаруване, но настоявай.

Предло жи им да си купиш нещо друго от тях за тази стойност. (по-лесно могат да се навият) Макар, че по закон трябва да ти възстановят парите.

Спирта от измиването на машината можеш да си го запазиш

В краен случай ще си си платил 450 лева за един урок.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

firstcitizen написа: 10 Окт 2021, 01:48
senakmz написа: 07 Окт 2021, 19:50
Sofia Cannabis написа: 16 Юли 2019, 00:48 Имам от тия китайските за които ти спомена, но той се използват само за по-ниско качество
Почви всичко се минава на ръка с удобни ножици.
GLTRIMBOWL,такава ли имаш? Не ми е ясно как точно се работи с нея,в смисъл кога се слага плода-изсъхнал или не или нещо посредата.Ако може някаква информация,ще съм благодарен.Дадох 450 лева и кат цяло за са нищо не ми върши работа и ме е малко яд 🤣 но я пробвах с по-обработен плод и не толкова добре изсъхнал(но не и пресен) и не стана нищо
Ако искаш я почисти добре със спирт така, че да няма следи от ползване и се опитай да я върнеш, щом не ти върши работа. По закон имаш 14 дневен срок, но трябва да си много настоятелен, защото масово се опитват да минат метър. Ще тръгнат с изречения, че си свършил работа и сега им я връщаш или, че важи само за онлайн пазаруване или само за физическо пазаруване, но настоявай.

Предло жи им да си купиш нещо друго от тях за тази стойност. (по-лесно могат да се навият) Макар, че по закон трябва да ти възстановят парите.

Спирта от измиването на машината можеш да си го запазиш

В краен случай ще си си платил 450 лева за един урок.
Като стана дума - бях взел от манията един температурен контролер за 70 кинта и на същия ден звъннах да попитам дали може да го върна и да взема по скъп , които има и димер . Отговора беше че може да ми направят отстъпка 15%на избран от тях друг контролер с димер . Не останах доволен от отговора и си взех от друг магазин димер само димер за 20тина лева и стана работата . Просто слагам димера в контролера настройвам си градусите и обототите и готово .
:roll:
Публикувай отговор