Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Бактерии, хляб, лакто ферментации, бири§лимонади и уникалните продукти на лечителя.

Нещо за хрупане
Семена марихуана
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Забелязах интерес към хлябоправенето. от години черпя от вас и в замяна ви споделям знание, което истински човек споделя с нас. Много личен опит много труд и креативност стоят зад нещата. Надявам се да бъдат полезни.

https://www.youtube.com/channel/UCfc7Bb ... ngw/videos Поздрави за Инна и Фърст! Приятно творене.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Симпатяга е хаха
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Виж ти,за соевото мляко не знаех как се прави,не изглежда сложно....Честно казано никога не съм го опитвала на вкус,защото все съм била предубедена към тая соя(заради това,че 95 %от световната е ГМО)!И може да се скваси,това бих пробвала!много интересни ги разправя и доста разнообразни:)Крем за брада хаха
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Има неща, които няма къде да се видят. Аз също успях да заквася мляко от луканка, туршии и други. Туршиите също са много добри. А ORP метъра е уникален инструмент, ph метъра на тази компания също го препоръчвам...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Разгледах клипчето за различните инструменти,ако взимам нещо ще гледам и аз да е от тази марка,щом ги хвали толкова.Показваше и едни пробиoтици,които с мерене установил,че са най-живи и са разнообразни,може да си взема едни.Всъщност капките з а очи ме заинтригуваха,защото и аз имам проблеми с очите и нося очила и никога очен лекар не ми ги е лекувал ефективно:(Само сменям цайсите в общи линии...…Единствено малко ми намаляха диоптрите когато,,,ходих цял месец без очила преди да си направя следващи,обаче пък нищо не виждах и беше много мъчително:).А за течността от лоза съм чувала и преди,че сама по себе си била полезна да се капва,но все пак в очите не съм смяла да пробвам.А той я е заразил с бактерии....Мисля,че на Фърст това ще му хареса,този всичко заразява с бактерии:)
Публикувай отговор