Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Ganja Photos Провалите

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Публикувай отговор
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Royal Gorilla на RQS от предишния аут. Слагам го при успехопровалите , не са много привлекателни на вид , ама напушват стабилно.
Прикачени файлове
Image_1605189951423.png
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

1 бр. 150вата цфл 2700к. и за вегетацията и за цъфтежа
незнайна семка в 2,7 литра саксия
почва - някакъв "биохумус" който имах, смесих го с перлит и малко чкч.
храна - след покълването полях с разредена покълнала леща (пасирана) вместо коренов стимулатор, после вегетация само на вода, 2 седмици може би (още не се бях усетил, че ТРЯБВА да записвам абсолютно всичко с абсолютна точност), в цъфтежа (75 дни) няколко пъти бананов чай с меласа и допълних малко нова почва, но без чкч. Това е. Разбира се, че се изхерми :) Основната цел на грола беше докато събирам пари за адекватно оборудване да направя нещо като нулев грол, за да видя как ще са ми реалните сметки със 150вата (толкова ще е и тс1000, който пристига до борени дни :D :D :D вълнувам се много), и да направя нещо като първична репетиция. Аз не си го отчитам точно като провал, напротив. Но исках да го споделя, а не намирам по-подходяща тема :) Стига съм се обяснявал, това е:
Опитах ЛСТ, за да може всичко да е под тая малоумна лампа :)
Опитах ЛСТ, за да може всичко да е под тая малоумна лампа :)
Енциклопедия на дефицитите.
Енциклопедия на дефицитите.
Въпреки това ще има нещо. Подозирам че обрах рано, но вече и мушички се появиха и не знаех какво друго да сторя..
Въпреки това ще има нещо. Подозирам че обрах рано, но вече и мушички се появиха и не знаех какво друго да сторя..
Това е "върхът" :) И все пак го обичам :)
Това е "върхът" :) И все пак го обичам :)
Дори на бързия тест преди бурканите като че ли се опитва да се показва някакъв далечен вкусов профил, иначе за ефект не знам, може и сам да се сугестирам сам от любов към отгледаното чедно, но ми харесва, добре е. Нямам търпение да пристигнат хубавите гени от сийдсман и да започна вече същниският първи грол :)
Дори на бързия тест преди бурканите като че ли се опитва да се показва някакъв далечен вкусов профил, иначе за ефект не знам, може и сам да се сугестирам сам от любов към отгледаното чедно, но ми харесва, добре е. Нямам търпение да пристигнат хубавите гени от сийдсман и да започна вече същниският първи грол :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Сегашното ми ауто🤣Дето раздавам съвети как се гледа ауто хехехе Този път смятам, че се е премокрило или му е силна почвата за семка (ползвам от на големите,малко я разредих уж ама) и корените не са му добре и затова предполагам стана така. Седи мокро някъде сигурно....Поливам го само с вода и съм го оставила да вземе въздух и да съхне сега, но кой знае какво ще излезе от това изродче. Семката е старичка доста, но си мисля че не е от това... .
Прикачени файлове
20210322_115723.jpg
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

iKAR написа: 28 Фев 2021, 15:22 1 бр. 150вата цфл 2700к. и за вегетацията и за цъфтежа
незнайна семка в 2,7 литра саксия
почва - някакъв "биохумус" който имах, смесих го с перлит и малко чкч.
храна - след покълването полях с разредена покълнала леща (пасирана) вместо коренов стимулатор, после вегетация само на вода, 2 седмици може би (още не се бях усетил, че ТРЯБВА да записвам абсолютно всичко с абсолютна точност), в цъфтежа (75 дни) няколко пъти бананов чай с меласа и допълних малко нова почва, но без чкч. Това е. Разбира се, че се изхерми :) Основната цел на грола беше докато събирам пари за адекватно оборудване да направя нещо като нулев грол, за да видя как ще са ми реалните сметки със 150вата (толкова ще е и тс1000, който пристига до борени дни :D :D :D вълнувам се много), и да направя нещо като първична репетиция. Аз не си го отчитам точно като провал, напротив. Но исках да го споделя, а не намирам по-подходяща тема :) Стига съм се обяснявал, това е:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Хахахах,даааа.
Даже знам как мирише това,по видъ му знам как мирише. Земно някак си,хубаво,сладко :) Но не лови. Дано поне малко да цъка това,но не се надявай много ;)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Е, чак за провалите не са! ☺️
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Иде ми да ги преместя в големите глави хаха Това е даже яко, защо в провалите ? Е, листенцата са му се поскапали нещо, затова ли?! Ама цялостно според мен е успех.... .
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Inna написа: 22 Мар 2021, 12:11 Сегашното ми ауто🤣Дето раздавам съвети как се гледа ауто хехехе Този път смятам, че се е премокрило или му е силна почвата за семка (ползвам от на големите,малко я разредих уж ама) и корените не са му добре и затова предполагам стана така. Седи мокро някъде сигурно....Поливам го само с вода и съм го оставила да вземе въздух и да съхне сега, но кой знае какво ще излезе от това изродче. Семката е старичка доста, но си мисля че не е от това... .
Изродчето се оправя, ще го преместя в някаква саксия по-голяма поне да го опитам какво представлява...... Няма да достигне потенциалните си размери, но поне да не е в тази твърде дълго.
Прикачени файлове
20210330_115255.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

В 4 литра, мисля че така и ще остане, защото ще има и други цветя и не мога да му дам много място. Малката саксийка беше запълнена до долу, но не препълнена. Побързах обаче да го пресадя преди да му отеснее тотално и да остане една пръчица накрая☺️Защото после и да го пресадиш остава си така ако си много закъснял. Исках да ви снимам колко е надолу, как са корените, но се разпадна. Фотопериодните ги чакам да запълнят до толкова, че да останат корените във форма на саксия без да се разпада. Дори да попрепълнят малко. Но аутото реших, че ако ще е с пресаждане не трябва да чакам толкова. Когато се разпада предизвиква повече стрес, поне така ми се струва по наблюдения, но ще му сложа един коренов стимулатор на поливката, дано не го забави много това, че корените са му по нов начин подредени.... от мен.Мисля да цъфти дребничко в тази саксийка,принципно ги слагат в много по-големи,но.....
Прикачени файлове
20210330_133744.jpg
20210330_133732.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Ето едно мъничко провалче, клонингче от Мокум тюлип. Щях да го хвърлям, то пък пуснало коренче....А е доста скъпа семка и реших да го съживя по възможност. Запомнете го,ще видим после дали и то ще се оправи😘
Прикачени файлове
20210402_095129.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3189
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7116 times
Been thanked: 4750 times

Ето го пак малкото, започва да се окопитва. Айде да ходи в големите глави накрая🤣
Оставила съм го да съхне...... Според мен ще се оправи постепенно ако не го поливам.По натам като поизпръхне ще му сипя един руут бетър или нещо подобно и ще свежне вече.Грешката е моя,в кутията още някои ги полях,които тръгваха вече с корени,полях го и него и му е дошло много,защото то беше без видими корени тогава.И се е било накиснало.
Прикачени файлове
20210405_105650.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”