Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Люти чушки

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Насадил съм си био инсектицид, да го видим дали ще действа. ;)
Прикачени файлове
DSC04891.JPG
DSC04891.JPG (118.45 KiB) Преглеждано 2431 пъти
completely mad
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Аз си насадих ghost pepper, но нещо не се развиват добре и вече са на три седмици, а едва са се показали над земята.
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

При чушките е съвсем различно/спрямо марихуаната. Чушките, ако ги изтървеш да не ги полееш и са чао. а тревата не е така, даже и харесва да има глад преди храна. Тревата расте 2-3пъти по бързо от чушките.
completely mad
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Точно това хабанеро не бих го пробвал. За това си взех халапеньо като уж по-малко люто. Ама май и то ша ми подпали дирника яко... А то таман почна да цъфтииии-кеф!
completely mad
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

За инсектицида:не се вари,само се накисва с топла вода,не много гореща и не трябва да седи дълго,иначе му се намалява лютината и инсектицидните качества,поне така ми писаха преди в другия форум,ставаше дума за хабанерото там,но аз нямам такива точно.Аз за по-сиг го смесвам с тютюни и други неща,също чесън на прах и каквото друго се сетя подобно за да е по брутално и широкоспектърно:)
А за ядене много обичам тези топчестите на буркан,те не са много люти,но как се казваха,сега са модерни на село и бабите си ги разменят:),а имам от лилавите,които после стават червени на финал,те са ужасни,тях само за инсектицид ги ползвам или слагам по 2,3 на една тенджера боб и става идеално лют така:)
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Аз ша взема да пробвам с изобутанол, че така и ми остана и мисля, че ще има трупове.
Между другото, и захарния сироп разтваря добре лютите субстанции.
Мир
completely mad
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

admin написа: 01 Юли 2019, 20:57 Аз си насадих ghost pepper, но нещо не се развиват добре и вече са на три седмици, а едва са се показали над земята.
Моите ги мъчих да ги покълна в тампони за грим, ама много бавно се развиваха и ги преместих дирекно в саксия със почва от предишен грол. Пак си вървяха бавно, добавях им торове по моя преценка и станаха /халапеньото гони метър, а хабанерото още не е цъфнало, то тръгна две седмици по късно/ . Ще кача снимки като понадуят чушлетата.
Мир
completely mad
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Имам проблем с бели мушички (оранжерийната белокрилка) и не мога да се спася... Пръсках със сапунена вода - резултат слаб ... пръсках с тютюнева вода - резултат задоволителен, но продължават да се връщат и преди седмица полудях защото ми нападнаха коледната звезда и едва не я умориха и напръсках с Б58 макс и сега пак ги има. Тези са по нахални и издръжливи от хлебарките!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

В какви условия се намират растенията които са засегнати ?
- вкъщи, отвън в градината или в оранжерия ?

Ако са в саксий можеш да ги изкараш отвън и да ги напрсъкаш с разтвор от:

- 400мл. Канола Олио
- 4 литра вода
- 30-45 грама сода бикърбонат

Разтвори содата във водата първо след това добави Канола Олио. Клатиш и прискаш докато не подгизнат от разтров. Започваш с долната част на листото и после пръскаш и отгоре. Можеш да пръскаш през ден докато не изчезнат.
Последно промяна от Sofia Cannabis на 07 Юли 2019, 03:07, променено общо 1 път.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Би-58 ако не може да ги утрепе значи смятай. :D
Публикувай отговор