Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Био Градина Outdoor 2019

Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4758 times

Рамбо тубата и аз бях до сега и при мен така беше:)Аз се принудих през ден накрая,само че рано към 5,6,защото исках д а пия после бира,не мога да чакам да стане време,че да ида и чак после да си почивам и затова малко в жегата:)Иначе бих отишла някъде примерно към 7,8:)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4758 times

Колко вдигаш хахаЕ аз тубинг за жени с макс 8 литра,като 8те вече ми идват малко тежички:)6 са ми най-удобни,но ги сменоих всичките със 7 за да се увеличи с някой литър цялото количество.Няма зумба и каланетика,тубинга развива най-добре:D Е аз повече от 2 по 7 в ръка и едно 8 в чанта не мога да си позволя да нося,ще си строша кръста:)Мъжа ми добре,че идва и аз го товаря като магаре него хехехе тогава бяха по-обилни поливките в някои ключови моменти,но няколко пъти се наложи да ходя сама и да се връщам по сто пъти,което е много неприятно.Мятам ги някъде си и после се връщам с колкото мога.Най-ми е гадно като ги вадя от колата,голям спек!После и като си ги прибирам:/И пак поливката е на минимума:(Но така е като съм се излакомила с бройка(отново стигнах до заключението по-добре само 3,макс 4,но да са си обгрижени),друг път няма да правя тази грешка!:)За жалост пак се налага да не ходя поне седмица още и точно сега какво ще стане не знам:(Язък!Като знам как увисваха за два дни някой път като ме домързи и си викахме майната му утре ще поливаме(да кажем 3 дни и две нощи са това)и направо щяха да си заминат,едва ме дочакваха горките.Поне дневните темп дано са паднали малко...….Мулча удължава мъничко ,но все пак и него го заварвах на барут сух,а нарочно го мокрех да им остане така.Може би ден,два повече с него изкарват......
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аз забелязвам, че растенията в големите дупки се чувстват доста по- добре, от тези в малките. Имам предвид във времето, когато бяха големите жеги. Аз повече такава грешка с 10-12 броя да се занимавам няма да правя. Така не мога да ги поливам качествено, колко и вода да нося все не стига. Като сметна, големите ми получават 20 литра на дупка 3 пъти седмично, а клонингите им деля 2 туби за 4-те. И като сметна, че те са в 15-20 литра и ги поливам с по 5, а големите са 150 и с 20, доста по малко вода им идва.
Последните пъти и с по 150 ходех, ама и на повече няма да се разсърдят.
Живот и здраве, другия път повече от 4-5 фотопериодни няма да пускам.
IMG_20190808_111053.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4758 times

Уф,ама и снимка верно!:D"Нова по-удобна опаковка"!!!!!Впрочем тая не я ли направиха 5 литра вместо 6?Допълни ги до капачката:)
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

На мен също Крита миналата година ми беше готов края на Септември, ама го изчаках още малко. Mama Mia ще и трябва повече време, към 10-ти октомври станаха миналата година.
При мен до сега съм гледал 2 растения от Mama Mia И двете са еднакви на външен вид, твоята се различава не е със същата структура на листата.

Това е моята от миналата година. Снимката е от 7-ми септември, горе долу са на едно ниво.
mama1.jpg
mama2.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Моята Mama Mia, е доста бавна тази година. Тръгна в началото бързо, но сега е най- назад от всички. Нейните глави не стават твърди, както ми беше крита миналата година.
Твоята е добре от кога цъфти горе долу ?
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аз съм пръскал за гъсеници преди 2 седмици и днес видях поне 6-7, говоря за химическо пръскане :D Какво говорим за домашните отвари, тази година май е масов проблема, като гледам.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Време е за update
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Shorty написа: 23 Сеп 2019, 23:10
Vetrushka написа: 23 Сеп 2019, 18:38 Аз съм пръскал за гъсеници преди 2 седмици и днес видях поне 6-7, говоря за химическо пръскане :D Какво говорим за домашните отвари, тази година май е масов проблема, като гледам.
Ами първата година ползвах нуруле Д и актара и ги добих от пръскане , а после гъсениците пак ме пръснаха дори и в начален цъфтеж

Другия път ползвай Карате Зеон, който е системен в комбинация с Метеор. Давам гаранция, че жива гад до тях няма да припари. След това с Суич и Куадрис за сиво гниене и всичко е бетон. Ама е малко далече от био отглеждането .
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Това лилавото е много яко.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”