Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Био Градина Outdoor 2019

Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Абсолютно, миналата година имах 3 реда с мрежа, мисля и аз още от следващата седмица също да се подсигуря, нищо, че при мен е още по рано.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4758 times

Буря?Оуу,а валя ли поне доста?:)Град?!укрепването ми не е на ниво за бури,но и аз съм наслагала мрежа така на едната градинка с майките на два ,три реда е,даже старата я дигнах малко нагоре да върши повече работа...…...Днес отивам:)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4758 times

Аргх,тази ръжда!!!!Аз стигнах до заключението,че това е или септория(гъбично)или P.cannabina-от бактерия,но и за двете се пръска като з а гъбично,така че мисля един син камък да ударя докато не са цъфнали,а ако има цъфнали на тях няма да пръскам.....Да,това сигурно от дъжд,после жега....Иначе спасява много този дъжд,но това всяка година ми с е получава:/
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Супер свежа е градината ти, Браво! Следя ти темата с интерес.
Щом се е възстановила от счупването е много добре. Моля те на есен да снимаш счупването, че макрота на кропвания ме радват .
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Супер са! Тия аминокиселини съм се наканил и аз да ги пробвам, но ще си ги замешам сам, собственоръчно! Само кълнове не бех правил...е, ще се пробваме, стига да не осмрадим входа. :mrgreen:
completely mad
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4758 times

След дъждовете значи?И те скоро ли бяха?:)Чудесни са,не си личи отдалеч много да са наядени,ама като знам......Какво например ги е яло според теб най-много?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Изглеждат супер, справяш се с проблемите като имаш такива, продължавай да ни държиш информирани.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4758 times

Супер!То в храстите все пак е малко по-завет съдейки при мен,ако бяха на полето яко ги брули:)А преди години имах на полето,там пък ставаха огромни,дебели бухалки целия клон на якото слънце,но повече поливане и зор,сега ми надуват повече връхчетата,а другото отава по на пуканки,ама какво д а с е прави.На моята градина храсталака много ми помага з анай-тежките бури,предпазва и от евентуално опрашване,обаче сенчи есента.Да,иначе без мрежа мен всяка година половината ми клони са строшени още преди да цъфнат дори,особено най-долните,които искат да се изравнят по дължина с най-горните много лесно се разчекват и ги намирам на земята извили се да растат,изобщо.....Режа:)Тях още от рано ги махнах този път и короната ми е по-нависоко цялата.Затова и аз ще мятам вече задължително.Чудесни храсти,супер!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Все още имам интерес. Време е за update
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Това с тия паяци и при нас в общата градина със скорпи имахме този проблем. Последния път доста си играх да ги чистя и сме пръскали с инсектицид. 3 oudoora И 3-те години различни неприятели в еднакви градини. Така си мечтая за 2-3 растения в двора, не ми трябват повече, ама за сега си оставам само да си мечтая.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”