Това дивак ли е?

Всичко останало
Семена марихуана
omerta420
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 25 Мар 2024, 20:48
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Здравейте, хорица изкачам с едно въпросче. Докато отивах към градинката се натъкнах на едни растения и ми е интересно дали са диваци защото са в голяма близост до моята градина и ме е страх да не опрашват моите. Прикачил съм снимки, надявам се че можете да помогнете.
Прикачени файлове
foto_no_exif (7).jpg
foto_no_exif (8).jpg
foto_no_exif (9).jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Вероятно.... Ако няма следи от садене....Прецени, то се вижда дали е било градина. Ако можеш го махни, ако не е нечий.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 147 times

Потъркай стеблото с пръсти и дръжките на листата и ги подуши ,ако докарва на тежката скънк миризма или сходно на твоите ,значи ще стават ,следи ги и махни мъжките.явно някой е имал градина там и това е поколение на самотек,другия вариант е да са на някой,но едва ли :),аз намерих преди 2 лета едно чук ,
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 358
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Ако са диваци ще има и мъжки и женски, горе долу поравно. Ако е градина на някого ще са най-вероятно само женски китки, от феминизирани семки
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 147 times

Не е точно така,има някой още гледат семки от пушен матерал,може да са второ ,трето поколение полудивак,може да са регулар или както казах някой е имал градина миналия сезон или по миналия и са паднали ,защото са били опрашени :D
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

На мен първия ми коз в живота беше набран от бивша градина, дивак, смесен с нещо садено. Ставаше, тогава ми се стори върха.Но познати на мъжа ми му казаха да си накъса от там, не беше съвсем случайно. Сега не се занимавам да бера и пробвам незнайни. Всичко друго, което съм брала и пробвала така е било абсолютна пръчка. 😂Ако има данни, че е нечия градина, тогава по-скоро да оставя знак, че е открита, да си знаят, но не и да я пипам. А ако е саморасляк и ми е близо до моята бих го махнала доколкото мога,да не ми разваля моите. Иначе дивака си става за сбд екстракти.
Публикувай отговор