Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Purple Rain - 2024

Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 370
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Привет на всички отново! Започвам първия индор за тази година с малко прелюдия, като ги пусна вече ще има ъпдейт :) Почвеният микс е на Биобиз лайтмикса с добавени от мен перлит, вермикулит и зеолит + благинки от BetterOrganix , за да избухне още повече микса ;) Взех бормашината и го карах на импровизации.:mrgreen:
P.S. Защо К+Амино мирише на козя пръдня!? :D
Прикачени файлове
foto_no_exif(17)-min.jpg
Да му мислят комшиите :)))
Да му мислят комшиите :)))
foto_no_exif(20)-min.jpg
Дестилирана вода + рууут бетър, к+амино, био хидрейт+био баланс фолиар + био инитрейт
Дестилирана вода + рууут бетър, к+амино, био хидрейт+био баланс фолиар + био инитрейт
Крайният резултат
Крайният резултат
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Peggy Zina написа: 16 Мар 2024, 23:38 Привет на всички отново! Започвам първия индор за тази година с малко прелюдия, като ги пусна вече ще има ъпдейт :) Почвеният микс е на Биобиз лайтмикса с добавени от мен перлит, вермикулит и зеолит + благинки от BetterOrganix , за да избухне още повече микса ;) Взех бормашината и го карах на импровизации.:mrgreen:
P.S. Защо К+Амино мирише на козя пръдня!? :D
Поздравления, искрено ти завиждам (защото ще пропусна : :oops: ), но тази бедна почва си я направил още по постна май.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 370
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Bathory написа: 17 Мар 2024, 12:32
Peggy Zina написа: 16 Мар 2024, 23:38 Привет на всички отново! Започвам първия индор за тази година с малко прелюдия, като ги пусна вече ще има ъпдейт :) Почвеният микс е на Биобиз лайтмикса с добавени от мен перлит, вермикулит и зеолит + благинки от BetterOrganix , за да избухне още повече микса ;) Взех бормашината и го карах на импровизации.:mrgreen:
P.S. Защо К+Амино мирише на козя пръдня!? :D
Поздравления, искрено ти завиждам (защото ще пропусна : :oops: ), но тази бедна почва си я направил още по постна май.
Храна дал Господ при мене, ако им е слабо винаги мога да добавя :weed:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Защо по-бедна? Добре си е. Перлит не и е трябвал повече, но иначе си е добре, за бебета и средни. Тя и от пакета си става, но и аз обичам да пробвам разни такива за разнообразие.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 370
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Считайте го за премиера, сортовете са 3 , всички на Barney's Farm, от тях ми дойде и идеята за името на дневника.
15 х PURPLE PUNCH
1 x MIMOSA X ORANGE PUNCH
1 x AYAHUASCA PURPLE
Общо 17 парчета. Боднати са понеделник, четвъртък резултатите са следните - 13/17, 4 Пърпъл Пънча ме мотаят, от показалите се 4 са с каски, не съм си играл да ги махам , само Аяхуаската ме притеснявва, че седи едно първично листо, а от другата страна ми седи като закърняло, ако се окаже като Квазулуто от миналата година, директно отива в чувала и бодвам друга Аяхуаска, ако и тя не стане ще сменям името на дневника :D Лампата е същата като от миналия проект, на 25% на 30-40см , температура 20-22 градуса в светлия период...
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(4).jpg
foto_no_exif(5).jpg
foto_no_exif(6).jpg
foto_no_exif(7).jpg
foto_no_exif(8).jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 370
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna май ще сменяш име на дневник.Положението при мене е 16/17 като 2 не ги броя за живи въобще, седят едни такива като наядени, едно пък го кропнах :x , побългарих го не знам дали ще оцелее и има ли смисъл да го пазя. Лампата е на 25% на 30 см , пуснах им овлажнител, смъкнах обдухващия, да заякнат , че леко поиздължени ми се виждат. Тия сдуханите направо ги хвърлих в чувала и на тяхно място сложих:
Критикал на Роял Куйин
Аяхуаска Пърпъл на Барни
Още една Аяхуаска на Барни
Фрийксшоу на Хумболдт сийд ко.
Прикачени файлове
Untitled11111.jpg
эээээ.jpg
ххххххххххх.jpg
Untitledггггггггг.jpg
Untitled7777777777.jpg
Untitled00000.jpg
Untitledгггггг.jpg
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Peggy Zina написа: 16 Мар 2024, 23:38 Привет на всички отново! Започвам първия индор за тази година с малко прелюдия, като ги пусна вече ще има ъпдейт :) Почвеният микс е на Биобиз лайтмикса с добавени от мен перлит, вермикулит и зеолит + благинки от BetterOrganix , за да избухне още повече микса ;) Взех бормашината и го карах на импровизации.:mrgreen:
P.S. Защо К+Амино мирише на козя пръдня!? :D
Да те попитам от България мога ли да намеря продукти на better organix конкретно ми трябва k+amino ,но бих взел още неща . Само в сайта на better organix намерих но ,си мисля дали няма от къде да се закупи в България . Благодаря предварително :) и другото което ме инт и бих попитал е имате ли идея какво да капна в 20 мл вода за по добра кълняемост (затова търся k+amino) но и нещо което може да го замести също би ми свършило работа . Байкал М1 ??? Някой Неш да знае и да сподели ще е супер . 10кю предварително :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Godzila написа: 25 Мар 2024, 20:33
Peggy Zina написа: 16 Мар 2024, 23:38 Привет на всички отново! Започвам първия индор за тази година с малко прелюдия, като ги пусна вече ще има ъпдейт :) Почвеният микс е на Биобиз лайтмикса с добавени от мен перлит, вермикулит и зеолит + благинки от BetterOrganix , за да избухне още повече микса ;) Взех бормашината и го карах на импровизации.:mrgreen:
P.S. Защо К+Амино мирише на козя пръдня!? :D
Да те попитам от България мога ли да намеря продукти на better organix конкретно ми трябва k+amino ,но бих взел още неща . Само в сайта на better organix намерих но ,си мисля дали няма от къде да се закупи в България . Благодаря предварително :) и другото което ме инт и бих попитал е имате ли идея какво да капна в 20 мл вода за по добра кълняемост (затова търся k+amino) но и нещо което може да го замести също би ми свършило работа . Байкал М1 ??? Някой Неш да знае и да сподели ще е супер . 10кю предварително :)
Байкала примерно, да, или някакви коренови бактерии. Тор от червей мъничко във вода дъщо става, просто да е много разредено. И да са на топличко. Бетър Органикса май в БГ го няма....
А за смяната на името на темата мисля, че веднъж пусната така, не е възможно. Ще погледна пак, но и Астрала искаше да му сменим и няма как. Те остават така в нашата библиотека. Можем само да ги трием по ваше желание.....
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 370
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Ден 5 от показването. Като за начало ми се счупи обдухващия вентилатор :x , не си купувайте повече нa Corwall, то направо подигравка, да сменям обдухващ вентилатор на 2 грола,по 30 лева по 30 лева , добре че имам резервни. Та да кажа за китките - взеха много спънато да ми вървят и да се кълчат, взех метъра , то лампата била на 22-23 см от върховете, вдигнах я на 30-35см , седи си на 25%. Мимозата ми седи спъната все едно изобщо не расте, а гледам че листенца уж има , кропнатото Пърпъл Пънч и то седи едно мизерно , ще ги бъде ли или да ги хвърлям, да не се ядосвам? Пуснах обдухващия да им духа малко да заякнат стеблата.....Че мисля и тия последното боднатите , дето уж трябва да се покажат всеки момент, ще успеят ли да сколасат с тия промени и седмица назад?
Прикачени файлове
Ах, неговата майка!:x
Ах, неговата майка!:x
foto_no_exif(27).jpg
foto_no_exif(28).jpg
foto_no_exif(29).jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Мен не ми изглеждат зле. 🤷Но по-скоро малко да я увеличиш, а не отдалечиш. Не е фатално, че малко са се издължили, това е докато си свикнеш у вас на силата и разстоянията.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”