Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Purple Rain - 2024

Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Bathory написа: 08 Апр 2024, 09:52 :stone: Това с Кока-Колата съм го изпуснал, нещо си разтворил ли вътре или е някаква нова мода?
:weed: Безплатното шише, си е безплатно шише :) Престояла вода+ нещицата от снимката, за цъфтежа ще изкарам шишето от Астиката :D . UpcyclingЪТ(Креативната употреба отново) си е неизменна част от живота ми , в общи линии и на бъгарина като цяло от беднотия, много го правят, без да осъзнават , но важното, е че има резултат. При мене всичко си е икономии,не за сметка на качеството - за кво да си купувам нещо от магазин като мога да си го направя за без пари.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

:weed: 2 дена след пресаждането тази мимоза не ми харесва , какво да я правя - развитие мижаво, към никакво нито на височина нито на листа :x
Прикачени файлове
foto_no_exif(20)-min.jpg
foto_no_exif(19)-min.jpg
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Тука нещо има май, разликата в цвета между първа и последна двойка листа, на някои от тях толкова рано, не мисля че е ок. Доста мокро ми се вижда вътре, дори и да е нормална поливката как е влагата?
Keep on growing :stone:
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Peggy Zina написа: 08 Апр 2024, 10:40
Bathory написа: 08 Апр 2024, 09:52 :stone: Това с Кока-Колата съм го изпуснал, нещо си разтворил ли вътре или е някаква нова мода?
:weed: Безплатното шише, си е безплатно шише :) Престояла вода+ нещицата от снимката, за цъфтежа ще изкарам шишето от Астиката :D . UpcyclingЪТ(Креативната употреба отново) си е неизменна част от живота ми , в общи линии и на бъгарина като цяло от беднотия, много го правят, без да осъзнават , но важното, е че има резултат. При мене всичко си е икономии,не за сметка на качеството - за кво да си купувам нещо от магазин като мога да си го направя за без пари.
Без майтап, замислял съм се за поливане с Кока-Кола във фаза на цъфтеж. :D Две в едно фосфор и прости захари, но ще трябва да се нагласи pH -то, че ще дойде много ниско.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Bathory написа: 09 Апр 2024, 08:40
Peggy Zina написа: 08 Апр 2024, 10:40
Bathory написа: 08 Апр 2024, 09:52 :stone: Това с Кока-Колата съм го изпуснал, нещо си разтворил ли вътре или е някаква нова мода?
:weed: Безплатното шише, си е безплатно шише :) Престояла вода+ нещицата от снимката, за цъфтежа ще изкарам шишето от Астиката :D . UpcyclingЪТ(Креативната употреба отново) си е неизменна част от живота ми , в общи линии и на бъгарина като цяло от беднотия, много го правят, без да осъзнават , но важното, е че има резултат. При мене всичко си е икономии,не за сметка на качеството - за кво да си купувам нещо от магазин като мога да си го направя за без пари.
Без майтап, замислял съм се за поливане с Кока-Кола във фаза на цъфтеж. :D Две в едно фосфор и прости захари, но ще трябва да се нагласи pH -то, че ще дойде много ниско.
Ама аз не разбрах, сериозно ли с кока кола?! Такова нещо не съм видяла да се препоръчва?! 😂Аз мисля, че така го нарича условно, а вътре са нещата от снимката? Или не съм разбрала. Но от всички налични варианти точно Кока кола не бих избрала. 🤣Те и без това нямат нужда от кой знае какво за растеж, а и са пресадени.Даже аз от кофичките някои щях да ги бухна навън, няма нужда да растат в големи саксии. Но това е вече до план и място... Обаче не е нужно да измисляме излишни неща....
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Spiral написа: 08 Апр 2024, 23:59 Тука нещо има май, разликата в цвета между първа и последна двойка листа, на някои от тях толкова рано, не мисля че е ок. Доста мокро ми се вижда вътре, дори и да е нормална поливката как е влагата?
При самото пресаждане отидоха 200мл р-р на саксия, обдухващия им духаше директно 24/7 обърнах го сега лампата я вдгнах на 50см на 40%, че сбити ми се видяха, не смея да я усиля още, че има малки. Това на първата снимка ще се появи ли или е зян, махнах му найлона така и така ?
Прикачени файлове
IMG_20240409_110100[1]-min.jpg
foto_no_exif(21)-min.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Това е хавата при мене 5 дена след пресаждането. Топирани са всички , без новопоказалата се Мимоза Ево. Не знам до колко правилно, защото някои китки бяха на 2-3то междувъзлие. Оправих си таймерите, били са на 19/5 :lol: , веча са на 18/6 , понеже съм в командировка няколко дена им сложих по 50мл воден р-р на Ризотоник, че не се знае знае ли се, а и ми се сториха олекнали саксиите, изпиха я + имам вече показали се коренчета.... Работата е, че вече в по-големи саксии не мога да ги сложа и ще трябва да докретат в тези още 3-4 седмици. При адекватно хранене проблем ли ще е? Лампата е на 50см на 50%.
Прикачени файлове
Бах тоя Ризотоник:)
Бах тоя Ризотоник:)
foto_no_exif(1).jpg
Mimosa Evo
Mimosa Evo
Сборна формация
Сборна формация
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Доволен ще си от ЕВО
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Peggy Zina написа: 11 Апр 2024, 21:41 Това е хавата при мене 5 дена след пресаждането. Топирани са всички , без новопоказалата се Мимоза Ево. Не знам до колко правилно, защото някои китки бяха на 2-3то междувъзлие. Оправих си таймерите, били са на 19/5 :lol: , веча са на 18/6 , понеже съм в командировка няколко дена им сложих по 50мл воден р-р на Ризотоник, че не се знае знае ли се, а и ми се сториха олекнали саксиите, изпиха я + имам вече показали се коренчета.... Работата е, че вече в по-големи саксии не мога да ги сложа и ще трябва да докретат в тези още 3-4 седмици. При адекватно хранене проблем ли ще е? Лампата е на 50см на 50%.
Нищо няма да им има, те веднага пускат до долу корени. Даже е добре да са запълнили доста като се пресаждат. По-големи саксии не трябват, нали са разсад.... Като ще ходиш някъде и няма да те има гледай добре да ги полееш, 50мл е по-скоро за малките кофички.Супер са, нямам търоение да ги видя навън как ще са. Много обичам аутдорче.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 12 Апр 2024, 10:12
Peggy Zina написа: 11 Апр 2024, 21:41 Това е хавата при мене 5 дена след пресаждането. Топирани са всички , без новопоказалата се Мимоза Ево. Не знам до колко правилно, защото някои китки бяха на 2-3то междувъзлие. Оправих си таймерите, били са на 19/5 :lol: , веча са на 18/6 , понеже съм в командировка няколко дена им сложих по 50мл воден р-р на Ризотоник, че не се знае знае ли се, а и ми се сториха олекнали саксиите, изпиха я + имам вече показали се коренчета.... Работата е, че вече в по-големи саксии не мога да ги сложа и ще трябва да докретат в тези още 3-4 седмици. При адекватно хранене проблем ли ще е? Лампата е на 50см на 50%.
Нищо няма да им има, те веднага пускат до долу корени. Даже е добре да са запълнили доста като се пресаждат. По-големи саксии не трябват, нали са разсад.... Като ще ходиш някъде и няма да те има гледай добре да ги полееш, 50мл е по-скоро за малките кофички.Супер са, нямам търоение да ги видя навън как ще са. Много обичам аутдорче.
Bathory написа: 09 Апр 2024, 08:40
Peggy Zina написа: 08 Апр 2024, 10:40
Bathory написа: 08 Апр 2024, 09:52 :stone: Това с Кока-Колата съм го изпуснал, нещо си разтворил ли вътре или е някаква нова мода?
:weed: Безплатното шише, си е безплатно шише :) Престояла вода+ нещицата от снимката, за цъфтежа ще изкарам шишето от Астиката :D . UpcyclingЪТ(Креативната употреба отново) си е неизменна част от живота ми , в общи линии и на бъгарина като цяло от беднотия, много го правят, без да осъзнават , но важното, е че има резултат. При мене всичко си е икономии,не за сметка на качеството - за кво да си купувам нещо от магазин като мога да си го направя за без пари.
Без майтап, замислял съм се за поливане с Кока-Кола във фаза на цъфтеж. :D Две в едно фосфор и прости захари, но ще трябва да се нагласи pH -то, че ще дойде много ниско.
За снимки навънка, не ти обещавам нищо , предвид "хубавите ни закони", при аутдора се пазя като партизанин..... Колкото до кока колата , на теория да, едновремешната кока кола кво е била газирана вода с меласа там, тази осъвременента , аз лично не бих рискувал, като ти се експериментира, давай ще следя с интерес :)
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”