Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Подходящи сортове за борба с Рак. (RSO, и други екстракти)

Дискусия за медицинските употреби на канабис!
Правила на форума
Това е форум, което означава, че "съветите" и информацията, обсъждани тук, понякога се създават от непрофесионалисти.

Информацията в този форум е предоставена само с информационна цел и не трябва да се тълкува като медицински съвет или указание, нито да заменя съветите, предоставени от медицински специалист.
Описаните продукти/вещества в този форум не са предназначени да диагностицират, лекуват или предотвратяват болести. Нищо в този форум не е предназначено за медицинска диагноза или лечение. Винаги се консултирайте с вашия медицински специалист относно възможни усложнения, преди да използвате даден продукт/вещество. По никакъв начин информацията във форума не заменя консултация с компетентен медицински специалист. Не може да бъде дадена никаква гаранция за точността или пълнотата на информацията в този форум под каквато и да е форма – текст, снимки. Информацията може да включва технически грешки, печатни грешки, пропуски или неточности. Собствениците на форума не поемат отговорност за диагноза или лечение, направени въз основа на информацията в този форум. Читателя поема пълна отговорност за правилното използване на информацията в този форум.
Не диагностицираме, предписваме, нито лекуваме болести. Не се опитваме да даваме медицинските съвети. Не сме здравнни и/или медицински специалисти или лекари, и не се преструваме, че сме такива. Не лекуваме и не се грижим за медицински случаи.

Моля, винаги се консултирайте със съответния специалист в случай на заболяване, самолечение или промяна на лечението. Не вярвайте на всичко, което е в Интернет. За съжаление, чудодейни лекарства не съществуват.
Семена марихуана
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Здравейте! Успешна година, на всеки, който се е захванал с нещо! :D
Ще водим борба с рак на близък човек, изчетох доста, от чуждестранни проучвания, но съм ваш не пишешт до сега член от години и ви имам за близки, та реших и до вас да се допитам. Вие, какво бихте използвали като сорт, солвент, метод... Надявам се да сме си полезни! И за хората около нас. :)
avatar
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 51
Регистриран на: 14 Апр 2019, 19:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 92 times

За рак- индика. Сорт, Рик Симпсън е използвал Бяла вдовица предимно, но сортове много. Значи важно е, какъв е рака, важно е да не се взима ЦИБИДИ, понеже е антагонист на ТХК-то. Ако е тумор, дори злокачествен е важно оперативно да е отстранен. Дори да има разсейки и докторите да отказват да махнат огнището, настоявайте да се махне. Майка ми си отгледа 8 см. карцином на дебелото черво, две години се дърпаше и не искаше на доктор, а сега я няма въпреки, че дадох всичко от себе си в борбата, но тя сякаш не искаше. Огнището си остава, но се контролира по-лесно с маслото. Не е панацея, фифти-фифти. Ако проработи се взима до живот по 1-2 гр. месечно. Важна е диетата, трябва да се мине на суровоядство, това за алкализацията. Най-важно е човека да иска да се бори. Т.нар Вит. Б17 е добавка, само той не върши работа. Ако се взима от дилър да не е твърдо маслото, което се разтваря в обикновено олио, понеже последното е силен окислител. Сега идва сезона на плодове и зеленчуци, идеално за алкализация, процеса при майка ми се обърна, 70 процента подобрение показа скенера, но карцинома си бълваше. Тя дори вода не пиеше, литър на ден. Огорчен съм, но това е. Добрият стар метод на Симпсън изглежда е най-читавия начин за борба с рака.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

avatar написа: 22 Май 2019, 12:14 ..... Ако се взима от дилър да не е твърдо маслото, което се разтваря в обикновено олио, понеже последното е силен окислител. ........ Добрият стар метод на Симпсън изглежда е най-читавия начин за борба с рака.
avatar, извинявай за въпроса, не можах да те разбера. Примерно съм си направил масло по рецептата на Рик. След това не трябва да го разреждам с олио за да не се окисли, така ли?
А ако се разреди с кокосово масло, също ли се окислява и разваля?
Т.е. трябва да си го оставя гъсто без никакви разреждания?
Защото аз моето едното разредих с олио от конопени семки, другото с кокос, за по-лесно приемане. :?:
Kubensis
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Апр 2021, 22:24


Здравейте,
И аз бих искал да знам какво точно означава че е окислител зехтина/кокоса? И аз моето масло го съхранявам с едно от двете масла.
Публикувай отговор

Обратно към “Медицинска марихуана - Лечение с канабис”