Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Въпроси от бъдещ фермер

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Yogotti написа: 11 Мар 2021, 15:23 Пробвал съм с това на прозореца 6аутота и 4 нормални горе долу станаха 2кила суха маса като големите ги махнах рано заради лошото време октомври което настъпи.
Просто сега искам да гледам както си му е реда и за това ще отделя 1200лв за хидромарс 120х120 пълен комплект, ползвам за разсад после зимата за индор :)
За тази палатка, само че ти трябва по големия панел TS 3000, TSW 2000 за цъфтеж, го дават 90х90 см да покрива от 40 см.
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Благодаря за инфото може и 90х90 в такъв случай да е
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Човече преди 15 20 08 няма да цъфнат ако ще .......outdoor все пак
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Да така е, гледах прогнозата октомври го дават да е топъл ще разчитам на това да познаят
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Yogotti написа: 12 Мар 2021, 08:39 Да така е, гледах прогнозата октомври го дават да е топъл ще разчитам на това да познаят
Дай по сериозно, какво го дават за октомври 2221 ? Каквото и да ти кажат за октомври от сега е по скоро налучкване, а не прогноза. Пресен пример, застудяването и снега, който беше сега, преди 10 дни го нямаше в нито един модел! Даваха, да паднат малко под норма, а какво стана, на над 900 метра, падна най - дебелия сняг за тази зима.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Mezzazine написа: 12 Мар 2021, 05:31 Човече преди 15 20 08 няма да цъфнат ако ще .......outdoor все пак
зависи на колко часа са били гледани вътре и кога ги изкараш..... Най дългият ден навън изобщо е към 15 часа и то през юни някъде. И трябва да се взимат тези неща под внимание, когато си правим разсада.....Кога да го започнем. За мен няма смисъл да се пичва твърде рано или да е твърде голям.. Аз си го държах моя поне на до 16 часа ден на лампите за да не се обърка или трябва да се види кога да се изкара за да не цъфва.. Може да се гледа на 18/6 и да се изкара май началото без да цъфне, но аз предпочитам да избухват навън, затова също не ги изкарвам много големи(освен, че не мога и да ги пренасям), защото навън за същото време избухват много повече, отколкото в саксията у нас.Вредителите само могат да им попречат, иначе не бих ги бавила до много големи вътре..... Ако ги сложиш много рано на 20/4,гледаш ги до доста големи и ги сложиш навън април ще цъфнат. Но не е желателно, защото после пък се усещат че е пролет, връщат се, това е досадно и губи време.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аз винаги стартирам семките на 24/0 за поне седмица след като се покажат, след това ако са ми за indoor, ги намалявам на 20/4, а за на вън винаги съм ги гледал на 18/6 и никога не са ми почвали цъфтежа по - рано. Изкарвал съм най - рано началото на Май, а най късно средата на Юли, а цъфтежа почти винаги ми почва около средата на Август месец.
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

По принцип навън знам, че се изкарват когато нощем температурата не пада под 10 градуса, също така да попитам преди ползвах Ортус против акари и други вредители когато ги изкарвам, сега го няма бихте ли ми препоръчали добър заместител и нещо с което да пръскам след като ги извадя
village_stick
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Окт 2020, 22:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Здравейте, рових в търсачката на форума, но без успех. Проблема е следния, имам проблеми с много ниска влажност около 20%, което не е добре. Гроубокса е 80см80см190см.
Някой, може ли да препоръча овлажнител с който има опит и би ми свършил работа.

Благодаря предварително.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

village_stick написа: 15 Мар 2021, 15:20 Здравейте, рових в търсачката на форума, но без успех. Проблема е следния, имам проблеми с много ниска влажност около 20%, което не е добре. Гроубокса е 80см80см190см.
Някой, може ли да препоръча овлажнител с който има опит и би ми свършил работа.

Благодаря предварително.
Предполагам почти всеки би ти свършил работа стига е cold mist .
Всичко зависи колко често ще имаш възможност да пълниш с вода че щом ти е 20 % ще бачка яко и бързичко ще свършва .
аз взех един на ронсон (rohnson) 99лв от технополис един бял е ще го намериш .Той би ти вършил работа ,но ще трябва на 4 5 часа или малко повече да се долива (зависи на каква степен е пуснат ) това за вегетацията после в цъфтежа ще ти трябва по ниска влажност съответно и по рядко ше доливаш .
:roll:
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”