Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Качване на снимки

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Аз си махам инфото от снимката със самото намаляване, защото така или иначе телефона ми ги прави огромни файловете и всяка снимка си я оправям на компютъра преди да я кача. Не ползвам сайтовете за махане не EXIF данните.
Иначе да, когато са повече, правя и 2-ри пост, ама е по хубаво ако са в един.
Аватар
GreenPot
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Окт 2020, 00:38
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

А ние от Гръсти не може ли да пускаме нещо от сърце за форумчето ни.. Ей така, един вид благодарност и за поддръжка и за развитие? Нещо като tips ...? Аз бих вложил тук!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

GreenPot написа: 25 Окт 2020, 21:55 А ние от Гръсти не може ли да пускаме нещо от сърце за форумчето ни.. Ей така, един вид благодарност и за поддръжка и за развитие? Нещо като tips ...? Аз бих вложил тук!
Гръсти се самофинансира чрез лични средства и не разчита на спонсори към този момент (надяваме се и за в бъдеще)
При нас парите не са фактор и нямаме за цел да станат такъв. Много по-ценно за нас е ако един човек допринесе за развитието на нашата общност от това той да ни дава типс.
Има много начини да бъдеш полезен - разкажи за нас на приятел, напиши статия с интересна и полезна информация свързана с канабиса и още много други.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”