Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи гроу-Авто outdoor

Семена марихуана
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Sofia Cannabis написа: 02 Юни 2021, 22:14
senakmz написа: 02 Юни 2021, 21:52
Sofia Cannabis написа: 15 Авг 2019, 18:43 Как се развиват растенията? Всичко нормализира ли се или имаш още проблеми ?
аз имам абсолютно същият проблем,за сега са ми вътре 8 бройки под 600w мх.Имам проблем с вентилацията и допускам,че може и да е от това.Чакам времето и ги изкарвам,дано тогава се оправят.Проблема е,че сега като изсъхват така листата ги откъсвам по двойки с противоположното,дано после се оправят :/ .

Какво ти е мнението ?
"аз имам абсолютно същият проблем" - не ми се вярва.

Качи снимки и обясни какво точно правиш, стъпка по-стъпка и ще се опитаме да ти дадем насока как да оправиш нещата.

Отказах се от откакто започнахме тазгодишният сезон от смартфоните и засега съм малко ретро хаха
Съжалявам,че не мога да кача снимки,но няма с какво да ги направя.
Ще опиша проблема колкото се може с повече думи.

Лампата беше на 30-40см,малко ги бях изпуснал,но имах някакви затруднения и от тогава почна това.
Сега съм я вдигнал на 60см горе-долу.Листата от към върховете им,започват да пожълтяват и стават твърди и направо като ги докоснеш и пукат-като изсъхнало листо.Дефакто то си е изсъхнало,но при мен не цялото листо а само краищата им и навътре по 1-2см пожълтяване.
🍀
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”