Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи гроу-Авто outdoor

Семена марихуана
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Да имам възможност да ги местя даже още днес ще го направя господ вчера е бил с мен на мястото е имало пожар и не знам как са останали живи а вечерта буря хаха абе късмет извадих още днес ще ги местя. :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Днес помислих наистина че е последния ден на бебетата но останаха незнам как на баба ми градината е мазало леш.... При тях е минимална щетата има поражения но мисля че не е нищо фатално имаше много силна градушка
Прикачени файлове
DSC_0299.JPG
DSC_0302.JPG
DSC_0300.JPG
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Долните листа предполагам жълтеят заради градушкатс
Прикачени файлове
DSC_0327.JPG
DSC_0328.JPG
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Изглеждат борбени, възстановят се след градушката, ако това пожълтяване се появи по-горните листа може би ще трябва да добавиш нещо.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Почвата каква е?сигурно седи мокра твърде дълго след едно обилно накисване,а надолу още повече.Това води до много проблеми,ниско пх ,липса на въздух з а корените,гниене на корените и тнПерлит или друго не се вижда да има(дренаж),а не трябва да става на бетон или да седи накисната.Може би затова жълтеят.Нека съхнат само сега и направи много дупки на кофата,освен отдолу,където е задължително да са големи и много също може да направиш и отстрани за да влиза въздух и малко от малко д а изсъхва по-добре.Цветето е малко,кофата-голяма.Е после слънцето ще помогне(но тогава ще стане мокра почва с нагрята кофа отстрани,пак проблем,добре е че е бяла поне)Може да повдигнеш кофите върху нещо,камъни за да минава въздуха,защото като я оставиш на земята тя няма като специализираните саксии крачета,а дупките които си направил се притискат в земята и това допълнително затруднява достъпа на кислород отдолу и изсъхването,когато е полято обилно или е валяло отгоре.Ти на колко време ходиш?
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Почвата я купих пишеше на пакета 20% тор 20% торф 40% хумус 10% перлит 10% пясък ще те послушам за повечето дупки не съм правил много като не вали поливам през 2 дни но иначе съхне като пипам почвата не е супер влажна иначе листата нямаше никакво жълтеене или проблеми до преди градушката ще направя повечко дупки и нещо като крачета благодаря за съвета. :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

По оправиха се направих доста дупки на кофите и няколко дни слънце дръпнаха доста...само green poisona си отиде....
Прикачени файлове
DSC_0349.JPG
DSC_0348.JPG
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Как се развиват растенията? Всичко нормализира ли се или имаш още проблеми ?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Sofia Cannabis написа: 15 Авг 2019, 18:43 Как се развиват растенията? Всичко нормализира ли се или имаш още проблеми ?
аз имам абсолютно същият проблем,за сега са ми вътре 8 бройки под 600w мх.Имам проблем с вентилацията и допускам,че може и да е от това.Чакам времето и ги изкарвам,дано тогава се оправят.Проблема е,че сега като изсъхват така листата ги откъсвам по двойки с противоположното,дано после се оправят :/ .

Какво ти е мнението ?
🍀
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

senakmz написа: 02 Юни 2021, 21:52
Sofia Cannabis написа: 15 Авг 2019, 18:43 Как се развиват растенията? Всичко нормализира ли се или имаш още проблеми ?
аз имам абсолютно същият проблем,за сега са ми вътре 8 бройки под 600w мх.Имам проблем с вентилацията и допускам,че може и да е от това.Чакам времето и ги изкарвам,дано тогава се оправят.Проблема е,че сега като изсъхват така листата ги откъсвам по двойки с противоположното,дано после се оправят :/ .

Какво ти е мнението ?
"аз имам абсолютно същият проблем" - не ми се вярва.

Качи снимки и обясни какво точно правиш, стъпка по-стъпка и ще се опитаме да ти дадем насока как да оправиш нещата.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”