Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи гроу-Авто outdoor

Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Супер са, сложи нещо около тях против охлюви.
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Те са в кофи незнам дали охлява може да стигне но днес ще ходя да ги видя и ще сложа. :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Grystifan написа: 27 Юли 2019, 11:39 Те са в кофи незнам дали охлява може да стигне но днес ще ходя да ги видя и ще сложа. :)
Да, могат да пълзят по кофата. Имал съм случай охлюв покатерил се по стеблото на голямо конопено растение и да яде едно от листата му. По-скоро се беше объркал охлюва, защото видимо си личеше, че не му харесват старите листа на тъкмо показалия си пол коноп и може би за това охлюва се беше качил толкова на горе към по-новите и свежи листа за ядене. Също така съм имал случай точно на опасани малки растения от охлюви, защото не съм ги бил предпазил.
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Снимките са от вчера демек 5ти ден от както се родиха добре ли са :) също да ви питам колеги на колко дни трябва да станат да почна да ги храня мислех след 4 5 дни да им дам fiah mix на био бизз по малко. :)
Прикачени файлове
Green poison
Green poison
Bulk
Bulk
Bulk smash
Bulk smash
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Grystifan написа: 29 Юли 2019, 10:37 Снимките са от вчера демек 5ти ден от както се родиха добре ли са :) също да ви питам колеги на колко дни трябва да станат да почна да ги храня мислех след 4 5 дни да им дам fiah mix на био бизз по малко. :)
Добре изглеждат. Гледай само да не ги преполееш, както и да не ги оставиш без вода, но преполиването по-лесно става. Много е рано за fish mix на biobizz. Сега можеш да им дадеш бактерии, микориза (гъби) и хормони за корени. Микоризата прави особено мощни корените. Хранителни вещества ги имат в почвата, сега им трябват единствено нещо за мощни корени за да могат да развият корени за да си вземат хранителните вещества. Biobizz имат за корени root Juice, но аз лично не съм доволен от този продукт, защото за сходни пари има по-ефикасни продукти на други фирми. .
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

За сега bulk smasha върви добре ама green posiona изостава незнам защо... Ако имате идея от какво може да е може да споделите
Прикачени файлове
Това е green posiona
Това е green posiona
DSC_0286.JPG
DSC_0291.JPG
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Здрасти. Много е рано да се каже дали изостава някое от тях,тъй като може след тва да дръпне повече от другите. Виждам, че не издържаш, нямаш търпение да порастнат и да дадът плодове, но трябва да си търпелив и да правиш всичко по етапно(мое мнение)

Никаква храна поне до ден 12,само коренови стимулатори блъскай.

Успех
Поздрави.
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 02 Авг 2019, 18:07 Здрасти. Много е рано да се каже дали изостава някое от тях,тъй като може след тва да дръпне повече от другите. Виждам, че не издържаш, нямаш търпение да порастнат и да дадът плодове, но трябва да си търпелив и да правиш всичко по етапно(мое мнение)

Никаква храна поне до ден 12,само коренови стимулатори блъскай.

Успех
Поздрави.
Има забавяне и ясно се вижда на снимката на първото растение, което има и проблеми. Като забавеният растеж може да се дължи на преполиване или от преторяване, защото може самата почва да е "гореща".

За това, като правя почвен микс винаги горният слой (примерно 2-3 шепи или 1 педя според зависи дали е в дупка или саксия) го правя по-беден на хранителни вещества за да не изгоря малките растения.

Забележи, че растението на 1-та снимка как са му цъфнали върховете на листата и как самият му цвят на растението е по-различен, и как самото растение е с по-слабо развитие в сравнение с другите.

Да, стимуланти за корените и микоризата са добър вариант за началното развитие на растенията .
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Мисля че е преполиване защото не му бях направил дупки на кофата...Направих дупки преди 2 дни дано да е от това и да се оправи а според вас то знам че зависи от времето но има ли някакъв шанс да узреят...щото ми е малко такова дали да се занимавам ама ако не поне за практиката да си знам за догодина да избягвам кофти приятели и да си имам урок. :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Ако отглеждаш в саксия/кофа имаш ли възможност да ги местиш? Аз мисля че имаш доста време останало от лятото за да изкараш реколта. Ако можеш да ги местиш помисли за някакъв вариант да ги предпазиш от времето (ако е лошо) в последните им седмици.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”