Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи гроу-Авто outdoor

Семена марихуана
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Здравейте всички ще ми е за първи път да отглеждам знам че е грешка само автомати но как дойде. Вече сме изкопали няколко дупки с колегата сложили сме земя но ще кача снимки по късно като ходим друг път че телефона ми снима много гадно а ходим само късно вечер до градината. Изкопали сме дупки по 30-40л мисля че за автомати е достатъчно почвата е микс на дупка по 15л почва от цветарски магазин съдържа 40% хумус 20% торф 20% тор 10% пясък и 10% перлит 10-15л оборска тор прегоряла и малко от местната почва знам че не е перфектно но ще видим за другите дупки може и по хубава да вземем. Мислим края на април началото на май зависи според времето да пуснем 2-3 семки от бонусите за проба че вече нямаме търпение и към 20-25 май повечето да засадим сортовете са:Bulk smash-dr.kripling, Kush mass-GOG, Green Poison Xl-SW,Amnesia auto-Seedsman, Diesel auto-RQS. Това е за сега другия път ще гледам да взема качествен апарат да направя по някой снимка и успех на всички. :) Забравих да допълня за торове сме взели на Biobizz Topmax, Fish-mix i Bloom мисля че бяха.
Последно промяна от Grystifan на 08 Апр 2019, 13:34, променено общо 1 път.
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Grystifan написа: 08 Апр 2019, 13:25 Здравейте всички ще ми е за първи път да отглеждам знам че е грешка само автомати но как дойде. Вече сме изкопали няколко дупки с колегата сложили сме земя но ще кача снимки по късно като ходим друг път че телефона ми снима много гадно а ходим само късно вечер до градината. Изкопали сме дупки по 30-40л мисля че за автомати е достатъчно почвата е микс на дупка по 15л почва от цветарски магазин съдържа 40% хумус 20% торф 20% тор 10% пясък и 10% перлит 10-15л оборска тор прегоряла и малко от местната почва знам че не е перфектно но ще видим за другите дупки може и по хубава да вземем. Мислим края на април началото на май зависи според времето да пуснем 2-3 семки от бонусите за проба че вече нямаме търпение и към 20-25 май повечето да засадим сортовете са:Bulk smash-dr.kripling, Kush mass-GOG, Green Poison Xl-SW,Amnesia auto-Seedsman, Diesel auto-RQS. Това е за сега другия път ще гледам да взема качествен апарат да направя по някой снимка и успех на всички. :)
Краят на Април месец е рано за автоматиците. Все още има опасност от слани, но стават с усилия, но стават по-дребни. Единственно разбирам да го правите, защото нямате какво да пушите в момента и да извадите ранна реколта, но губите много добив така ама много. По-добре за автоматиците чакайте Юни месец, а до тогава се постарайте повече с дупките.
Вземете 1 чувал с био хумус от червен калифорнийски червей (един чувал е 10-15 лева, а чувала 50 литра +) и го разпределете на дупките.
Още от сега си пригответе тор от коприва.

Тая цветарскта почва която сте я купили е много зле. Далисте пари на вятъра, по-добре за същите пари си я забъркайте асми, като вие си купите торфа, агроперлита (масово не ползват агроперлит, а строителен, а разликата е голяма, но не само в цената), и вместо хумус ползвайте чернозем (почва), че тя е богата на хумус.

Ако можете вземете поне 1 килограм гуано от прилепи и го разпределете на дупките.

Колкогото по-богати и разнообразни на хранителни вещества , и колкото по-големи дупки направите толкова по-добре. (било то и за автоматици)

Успех с проекта.
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Да наистина знам че е рано началото на май но поне 2 семки както казваш да изкараме някакви 50 грама за пушене а за почвата и копривата ще послушам съвета ще говоря и с колегата защото проекта е общ все пак но ще се съгласи а тия дни ще поръчам и гуано ще сложим по малко в дупките ако можеш да ми кажеш горе долу колко гуано ще ни трябва защото имаме 18 семена значи 18 дупки 2л дали ще стигнат.
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Grystifan написа: 08 Апр 2019, 13:40 Да наистина знам че е рано началото на май но поне 2 семки както казваш да изкараме някакви 50 грама за пушене а за почвата и копривата ще послушам съвета ще говоря и с колегата защото проекта е общ все пак но ще се съгласи а тия дни ще поръчам и гуано ще сложим по малко в дупките ако можеш да ми кажеш горе долу колко гуано ще ни трябва защото имаме 18 семена значи 18 дупки 2л дали ще стигнат.
Внимавайте със сланите. Наблюдавайте прогнозите за времето. Юни е по-топло, а и деня е по-дълъг... точно за това е по-добре тогава да се слагат автоцъфтящите.

2 литра е недостатъчно за 18 растения, но е по-добре от колкото без никакво гуано.

Гуаното го давм по 50 мл сухо гуано на 10 литра почва на растение през 2 седмици. При положение, че дупките ще ви са 40 литра... реално даже е недостатъчно. Реално с 2 литра ще можете да им дадете по 1 път на коре (18) и то колкото да го вкуси растението.

Помислете за още тор. Ако нямате финансова възможност почвайте от сега да си приготвяте домашни торове.
Също така можете да добавите оборска тор в дупките, но задължително да е прегоряла и пресята през сито. Ако има попово прасе да бъде отстранено.

Обмислете да сложите по-малко растения, но да ги отгледате по-добре. Не пускайте всички семки, а първо няколко и след това още няколко. Дори си мисля, че повече от 10 не е добре, защото в цъфтежа няма да имате торове. Понякога растенията са много голям консуматор на хранителни вещества и направо могат да ви изплашат.
Така ще имате и някоя семка за индор на зима, а и ще можете да отгледате по-хубав аутдор въпреки, че са по-малко бройки, ако ги отгледате по-добре ще ви пуснат повече добив от колкото 18 слабо хранени растения. Също така е и по-безопасно за вас.
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Здравейте отново малко се прееба проекта понеже имах доверие на грешните хора но както и да е... :) останаха ми 3 семки авто днес избиха семената утре ще кача снимки. :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Какво се е объркало точно? Както firstcitizen казва сподели си проблемите за да може нови градинари да не повтарят твойте грешки.
Също така можеш да качиш снимки в темата "Провалите".
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Затова най-добре сам да си вършиш работата, особено пък когато става въпрос за нелегални неща.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Grystifan написа: 23 Юли 2019, 14:48 Здравейте отново малко се прееба проекта понеже имах доверие на грешните хора но както и да е... :) останаха ми 3 семки авто днес избиха семената утре ще кача снимки. :)
Намери ли си ново място за градина за автоматиците ? Не трябва да е в близък ареал на градината за която са знаели и други хора.,
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Ооо да доста е отдалечено :) Вече са на 2-ри ден цветята от както се родиха сортовете са 2 растения bulk smash auto Dr.Kripling 1x Green poison XL само това остана за жалост надявам се да ми стигне време септември да не е много кофти и все пак да пуша моя реколта. :) Sofia Cannabis обърка се това че се доверих оставих семената в приятел с който щяхме да гледаме заедно и незнам кво е направил но ми каза че от 15 семена нито едно не е покълнало останали 3 семки и ми ги даде пък при мен 3 от 3 тръгнаха.....
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Ето ги
Прикачени файлове
И още едно Бълкче :)
И още едно Бълкче :)
Bulk Smash :)
Bulk Smash :)
Green Poison XL :)
Green Poison XL :)
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”