Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mokum tulip /C-vibes(Dutch P) x Chem lem (Dark horse)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Оф, ще си взимам феминайзки ако ще гледам в това гардеробче изобщо.А най-добре готови клонинги. Много се измъчих с това разпознаване, наложи се пак да пресадя сега, заради липса на място ги държах дълго в малки.Иначе стигнах до заключението, че от чашка в 3 литра някъде биха се разпознали добре. Но вече има само едно под въпрос(от него не взех клонинг за по сиг). Всички ц вайбс се показаха, от 8 три са женски. Оставих от тях и едно мъжко, че беше гъсто и най-бързо. Те са в ляво на снимката, орязаното в малка саксия е мъжкото. Другите са (отделени в дясно) 9,от които едно има шанс да е мъжко, а изродчето не се знае, значи до тук 7 сигурни женски и общо от двата вида излизат 10 женски засега.Интересно при Мокум почти всичко е женско. Изродчето(малкото в дясно) беше пожълтяло малко в стара почва, затова го прехвърлих в нова, но някак си бавно върви през цялото време. Него не мисля да го гледам тук. Имам място за крайни 8 броя, така че ще са 5 Мокум тюлип и 3 Ц вайбс. Не знам как ще определя кои излишни да махна, може би тези, които са били по две в саксия, защото те са по-малки в сравнение с тези, които си бяха поотделно. Но съм взела клонинги от всички без несигурното. Тук са току що пресадени и някои малко се бяха сдухали от теснотията, но ще се освежат сега и мисля скоро да цъфтят, че крайните ми саксии не са много по-големи....
Прикачени файлове
Резнички за клониране
Резнички за клониране
20240217_130257.jpg
20240217_130214.jpg
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 129
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 144 times

Пази полен :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Prototype046 написа: 17 Фев 2024, 18:43 Пази полен :)
Ще опитам да запазя за по-дълго. Но все пак веднъж като се събере гледам да го ползвам възможно най-скоро. Ако някой има идея как да го запазя дълго и да остане работещ, нека сподели? Знам, че трябва да се изсуши преди да се пакетира, защото иначе се степва едно такова и спира да действа.... Чела съм и в хладилник, че трябва да седи после. Най-дълго ми е изкарвал в хартийка и после в кутийка, но пак спря накрая.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 129
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 144 times

В хладилник преди в метална кутиика издържа месец,авто полен от lowryder #1 и #2 ,иначе другите ми кръстоски са били директно взимал съм резник от върха от външно мъжко и така с четка после също
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 129
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 144 times

Полена директно в пластмасова малка кутия ,като от тиктак и в хладилник
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Prototype046 написа: 19 Фев 2024, 10:37 В хладилник преди в метална кутиика издържа месец,авто полен от lowryder #1 и #2 ,иначе другите ми кръстоски са били директно взимал съм резник от върха от външно мъжко и така с четка после също
Да, тук ще използвам да вметна по тази тема за пояснение. Ако си правят колегите такива миксчета, нека за най-сигурно това да се случва само индор.И не във времето, лятото, когато цъфтят външните мъжки. Мъжкия можем да ползваме от вън, стига да сме сигурни точно какъв е, а не дивак. Но женското трябва да е вътре,за да няма замърсяване с евентуален полен от друг мъжки. И също тук да вметна и за ауто сортовете, понеже спомена Лоурайдърите. При тях дори да смесиш два хубави ауто сорта резултата може да бъде и слаб. Поне на мен ми се е случвало, веднъж Sour 60 x Sour 60,чудесно миксче мега бързо!!! и доста силнично. Но втори път няколко на Фаст бъдс x Purple mazar auto-. полу и пълни пръчки. 😆Отдавам го на този ауто ген от рудералис, който ги прави много бързи всеки път, но за силата явно си трябва заигравка от специалист. Затова аз с аутота вече не го правя това,че не съм сигурна какво ще излезе.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 129
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 144 times

Inna написа: 19 Фев 2024, 15:04
Prototype046 написа: 19 Фев 2024, 10:37 В хладилник преди в метална кутиика издържа месец,авто полен от lowryder #1 и #2 ,иначе другите ми кръстоски са били директно взимал съм резник от върха от външно мъжко и така с четка после също
Да, тук ще използвам да вметна по тази тема за пояснение. Ако си правят колегите такива миксчета, нека за най-сигурно това да се случва само индор.И не във времето, лятото, когато цъфтят външните мъжки. Мъжкия можем да ползваме от вън, стига да сме сигурни точно какъв е, а не дивак. Но женското трябва да е вътре,за да няма замърсяване с евентуален полен от друг мъжки. И също тук да вметна и за ауто сортовете, понеже спомена Лоурайдърите. При тях дори да смесиш два хубави ауто сорта резултата може да бъде и слаб. Поне на мен ми се е случвало, веднъж Sour 60 x Sour 60,чудесно миксче мега бързо!!! и доста силнично. Но втори път няколко на Фаст бъдс x Purple mazar auto-. полу и пълни пръчки. 😆Отдавам го на този ауто ген от рудералис, който ги прави много бързи всеки път, но за силата явно си трябва заигравка от специалист. Затова аз с аутота вече не го правя това,че не съм сигурна какво ще излезе.

И аз от тяхните мисля да миксирам polar gelato auto ,трябва да е с ауто xxl ,ауто което е повече с гени на фотопериодно ,така ,няма да се прецака да ставе пръчка примелно с ауто ,което е от къш x ог къш ауто,така рудералиса участва ,но малки проценти и повечето аутоси от новите генерации са 2,3- и нещо месеца до беридба ,а преди бяха за 30-40 дни почти готови
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Prototype046 написа: 19 Фев 2024, 18:12
Inna написа: 19 Фев 2024, 15:04
Prototype046 написа: 19 Фев 2024, 10:37 В хладилник преди в метална кутиика издържа месец,авто полен от lowryder #1 и #2 ,иначе другите ми кръстоски са били директно взимал съм резник от върха от външно мъжко и така с четка после също
Да, тук ще използвам да вметна по тази тема за пояснение. Ако си правят колегите такива миксчета, нека за най-сигурно това да се случва само индор.И не във времето, лятото, когато цъфтят външните мъжки. Мъжкия можем да ползваме от вън, стига да сме сигурни точно какъв е, а не дивак. Но женското трябва да е вътре,за да няма замърсяване с евентуален полен от друг мъжки. И също тук да вметна и за ауто сортовете, понеже спомена Лоурайдърите. При тях дори да смесиш два хубави ауто сорта резултата може да бъде и слаб. Поне на мен ми се е случвало, веднъж Sour 60 x Sour 60,чудесно миксче мега бързо!!! и доста силнично. Но втори път няколко на Фаст бъдс x Purple mazar auto-. полу и пълни пръчки. 😆Отдавам го на този ауто ген от рудералис, който ги прави много бързи всеки път, но за силата явно си трябва заигравка от специалист. Затова аз с аутота вече не го правя това,че не съм сигурна какво ще излезе.

И аз от тяхните мисля да миксирам polar gelato auto ,трябва да е с ауто xxl ,ауто което е повече с гени на фотопериодно ,така ,няма да се прецака да ставе пръчка примелно с ауто ,което е от къш x ог къш ауто,така рудералиса участва ,но малки проценти и повечето аутоси от новите генерации са 2,3- и нещо месеца до беридба ,а преди бяха за 30-40 дни почти готови
Да, те сега са и по-якички на сила, дори много от тях не отстъпват на фототата.... Хм, има логика,аз до там не съм навътре в нещата, но може да е по-удачно. Някога може и аз да пробвам. Да взема две най-брутални супер аутота. 😆Но едното трябва да е регулар, а много малко видове ауто се предлагат регулар. Бих пробвала и това със сребърната вода, дето го поливаш(или пък пръскаш връхчето ли беше) докато се изхерми и му събираш прашеца и така от две фем може да се направят семки и уж ще са фем поколението.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 129
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 144 times

Имат flash haze един и buba x green crack auto с бубата ,ще кръстосвам polar gelato и още някой auto тупалка oт дъч решън имам от новите mac #1 auto sfv og auto,има яки и от други фирми доволен съм от gelato auto fast buds ,доста е силно за ауто ,ефекта през деня е все едно сънуваш,през вечерта пак е така ,а го дават против рак и още други заболявания има лековит ефект
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Така, пуснах току що 12/12 в тези саксии за няколко дни, после ще ги сложа в крайните 8 броя, които цветя избера. Искам да ги сложа в Кило микс на Атами, че ми допадат почвите им , а той е добре и био зареден доколкото чета. Не съм торила до сега, само с коренови стимулатори, но пресаждах сто пъти... В ключови моменти ако се пресажда(не толкова често като в този гроу де) може да се спести всякакво торене и почти само на почви да се кара, което е много евтино и удобно според мен. Вместо триста препарата, няколко вида почви за различните фази...
Прикачени файлове
20240219_135002.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”