Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mokum tulip /C-vibes(Dutch P) x Chem lem (Dark horse)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Реших да пусна отделна тема, тъй като и аз не съм пробвала този домашен микс и има любопитни нещица за показване.Майките са съответно Мокум тюлип и Ц вайбс(вида на растението майка е първи в "уравнението" ) , всички опрашени с прашец от баща Чем лем(това значи "x"еди какво си в "уравнението" ). В момента са 16бр(Мокум в тарелка, Ц вайбс- извън) и това изродче, което взе да се развива и го оставих да го гледаме какво ще излезе от него. 😂Цветенцата са регулар,тоест може да има мъжки и то доста, съотношението е различно и на късмет. Понякога от пакет регуларки са ми излизали 0 мъжки от 10 семки, друг път над 70% мъжки...🤷🙂От тези се надявам поне на 50% женски. Ще видим на вид, височина и други черти колко фенотипа ще се покажат. Ще си харесам и едно мъжко на око, за да си направя още по-омешан домашен крос. Това е съвсем елементарно, не е чак брийване, но избираш два яки вида и ги миксваш.
Прикачени файлове
20240120_135018.jpg
Изродчето Мокум
Изродчето Мокум
20240120_135118.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 20 Яну 2024, 14:07 Реших да пусна отделна тема, тъй като и аз не съм пробвала този домашен микс и има любопитни нещица за показване.Майките са съответно Мокум тюлип и Ц вайбс(вида на растението майка е първи в "уравнението" ) , всички опрашени с прашец от баща Чем лем(това значи "x"еди какво си в "уравнението" ). В момента са 16бр(Мокум в тарелка, Ц вайбс- извън) и това изродче, което взе да се развива и го оставих да го гледаме какво ще излезе от него. 😂Цветенцата са регулар,тоест може да има мъжки и то доста, съотношението е различно и на късмет. Понякога от пакет регуларки са ми излизали 0 мъжки от 10 семки, друг път над 70% мъжки...🤷🙂От тези се надявам поне на 50% женски. Ще видим на вид, височина и други черти колко фенотипа ще се покажат. Ще си харесам и едно мъжко на око, за да си направя още по-омешан домашен крос. Това е съвсем елементарно, не е чак брийване, но избираш два яки вида и ги миксваш.
Време беше - целият ти капацитет на едно място, да не се лутам из общите теми ;) Благородно ти завиждам , че имаш възможността , мястото и капацитета да експериментираш и да си създаваш сортове. Изтеглям един стол и следя с интерес, бтв от предишния грол как са резултатите :toke: или още отлежават?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Peggy Zina написа: 20 Яну 2024, 15:29
Inna написа: 20 Яну 2024, 14:07 Реших да пусна отделна тема, тъй като и аз не съм пробвала този домашен микс и има любопитни нещица за показване.Майките са съответно Мокум тюлип и Ц вайбс(вида на растението майка е първи в "уравнението" ) , всички опрашени с прашец от баща Чем лем(това значи "x"еди какво си в "уравнението" ). В момента са 16бр(Мокум в тарелка, Ц вайбс- извън) и това изродче, което взе да се развива и го оставих да го гледаме какво ще излезе от него. 😂Цветенцата са регулар,тоест може да има мъжки и то доста, съотношението е различно и на късмет. Понякога от пакет регуларки са ми излизали 0 мъжки от 10 семки, друг път над 70% мъжки...🤷🙂От тези се надявам поне на 50% женски. Ще видим на вид, височина и други черти колко фенотипа ще се покажат. Ще си харесам и едно мъжко на око, за да си направя още по-омешан домашен крос. Това е съвсем елементарно, не е чак брийване, но избираш два яки вида и ги миксваш.
Време беше - целият ти капацитет на едно място, да не се лутам из общите теми ;) Благородно ти завиждам , че имаш възможността , мястото и капацитета да експериментираш и да си създаваш сортове. Изтеглям един стол и следя с интерес, бтв от предишния грол как са резултатите :toke: или още отлежават?
Благодаря! Какво място хаха гардероб. 🤦Не е много удобно чак за такива експерименти, затова си гледам купени феминизирани по- набързичко. Но тези ще ми остареят, а не съм ги пробвала.
От предишния гроу съм доволна и грамажа е задоволителен за при мен и хубави козчета. Ще снимам някога някоя главица.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Растат си, вече започвам да предполагам някои мъжки и женски по формата и растежа(мъжките са като пръчица с по слабо развити разклоненийца и различна форма връхче, но все пак не може да се разчита само на тези показатели още) , но няма да ги махна само на база на това, ще изчакам да се уверя....Ще ги снимам пак, когато са по-ясни. Което се надявам да стане докато препълнят тези кофички. А това ще е доста скоро. 😂🤦Кофичките са 500мл,предпочитах литър, за да имат време да покажат в тях, но еднакви имах само тези. Та ще ги позадържа в тях, дано си покажат навреме, те са бързички предполагам, приличат на индики повечето.... Няма да ги пускам 12/12и тн, защото май не става по-бързо, отколкото просто да почакаш и не искам да ги обърквам светлинно.
Прикачени файлове
20240122_134126.jpg
Предполагаемо женско
Предполагаемо женско
Предполагаемо мъжко
Предполагаемо мъжко
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Inna написа: 22 Яну 2024, 13:53 Растат си, вече започвам да предполагам някои мъжки и женски по формата и растежа(мъжките са като пръчица с по слабо развити разклоненийца и различна форма връхче, но все пак не може да се разчита само на тези показатели още) , но няма да ги махна само на база на това, ще изчакам да се уверя....Ще ги снимам пак, когато са по-ясни. Което се надявам да стане докато препълнят тези кофички. А това ще е доста скоро. 😂🤦Кофичките са 500мл,предпочитах литър, за да имат време да покажат в тях, но еднакви имах само тези. Та ще ги позадържа в тях, дано си покажат навреме, те са бързички предполагам, приличат на индики повечето.... Няма да ги пускам 12/12и тн, защото май не става по-бързо, отколкото просто да почакаш и не искам да ги обърквам светлинно.
Запази ми полен ,ще стане як микс с един ландрейс от хаити 😀😉
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Prototype046 написа: 22 Яну 2024, 15:33
Inna написа: 22 Яну 2024, 13:53 Растат си, вече започвам да предполагам някои мъжки и женски по формата и растежа(мъжките са като пръчица с по слабо развити разклоненийца и различна форма връхче, но все пак не може да се разчита само на тези показатели още) , но няма да ги махна само на база на това, ще изчакам да се уверя....Ще ги снимам пак, когато са по-ясни. Което се надявам да стане докато препълнят тези кофички. А това ще е доста скоро. 😂🤦Кофичките са 500мл,предпочитах литър, за да имат време да покажат в тях, но еднакви имах само тези. Та ще ги позадържа в тях, дано си покажат навреме, те са бързички предполагам, приличат на индики повечето.... Няма да ги пускам 12/12и тн, защото май не става по-бързо, отколкото просто да почакаш и не искам да ги обърквам светлинно.
Запази ми полен ,ще стане як микс с един ландрейс от хаити 😀😉
О, готино! Той е дългичък предполагам?Така си представям като чуя Хаити, някоя сатива?Тези уж се предполага да са бързички като съдя по всичко, от което са омешани.... Но определено няма да е нещо стабилно, сигурно ще има няколко фенота, защото и майките и башата са разнородни мешавици сами по себе си и аз като ги омешам..... Разчитам да са силни най-вече, това ми е надеждата. 🙂🙏
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Inna написа: 22 Яну 2024, 17:12
Prototype046 написа: 22 Яну 2024, 15:33
Inna написа: 22 Яну 2024, 13:53 Растат си, вече започвам да предполагам някои мъжки и женски по формата и растежа(мъжките са като пръчица с по слабо развити разклоненийца и различна форма връхче, но все пак не може да се разчита само на тези показатели още) , но няма да ги махна само на база на това, ще изчакам да се уверя....Ще ги снимам пак, когато са по-ясни. Което се надявам да стане докато препълнят тези кофички. А това ще е доста скоро. 😂🤦Кофичките са 500мл,предпочитах литър, за да имат време да покажат в тях, но еднакви имах само тези. Та ще ги позадържа в тях, дано си покажат навреме, те са бързички предполагам, приличат на индики повечето.... Няма да ги пускам 12/12и тн, защото май не става по-бързо, отколкото просто да почакаш и не искам да ги обърквам светлинно.
Запази ми полен ,ще стане як микс с един ландрейс от хаити 😀😉
О, готино! Той е дългичък предполагам?Така си представям като чуя Хаити, някоя сатива?Тези уж се предполага да са бързички като съдя по всичко, от което са омешани.... Но определено няма да е нещо стабилно, сигурно ще има няколко фенота, защото и майките и башата са разнородни мешавици сами по себе си и аз като ги омешам..... Разчитам да са силни най-вече, това ми е надеждата. 🙂🙏
Да,повече е сатива сигурно 80 % ,но има леко широки листа иначе е дълго ,ако е от рано вън може и 3-4 м от разклонение излизат още три разклонения 😀😀 мирише тропическо
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Между другото запази ми полен ,ще съм ти благодарен,че имам едни регулар на dna genetics,но не пропукват :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Prototype046 написа: 23 Яну 2024, 17:39 Между другото запази ми полен ,ще съм ти благодарен,че имам едни регулар на dna genetics,но не пропукват :)
Междудругото такива неща не е подходящо да се обсъждат.🙂Иначе аз пазя винаги. Но спира бързо да работи каквото и да го правя. Гледам да е сух в хартийка и после съм гледала, че и в хладилник го държат, но нещо... И затова като си правя семки(не е било много често, няколко пъти) гледам мъжкия да е от партидата на женските. Или поне от непосредствено преди този гроу.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Inna написа: 23 Яну 2024, 18:01
Prototype046 написа: 23 Яну 2024, 17:39 Между другото запази ми полен ,ще съм ти благодарен,че имам едни регулар на dna genetics,но не пропукват :)
Междудругото такива неща не е подходящо да се обсъждат.🙂Иначе аз пазя винаги. Но спира бързо да работи каквото и да го правя. Гледам да е сух в хартийка и после съм гледала, че и в хладилник го държат, но нещо... И затова като си правя семки(не е било много често, няколко пъти) гледам мъжкия да е от партидата на женските. Или поне от непосредствено преди този гроу.
Така е ,но не е нелегално да си разменяме полен и семена:)
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”