Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mokum tulip /C-vibes(Dutch P) x Chem lem (Dark horse)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Скоро трябва да сложим червената точка 18+😂Вече събирам прашеца, това е от първите отворени цветчета. Самите цветчета ги махам, защото намокрят прашеца, иначе ако имате един голям мъжки връх може да го сложите да се суши така цял. Обаче аз искам да ръси контролирано и затова съм оставила малки връхчета и цветчета..... И с една четчица малка, изкарвам желаното женско и му опрашвам няколко дребни глави най-отдолу възможно най-внимателно(след още някоя седмица, защото сега има много малко косми и плодници и ще станат малко семки). Обикновено това го правя в друга стая и ги оставям да поседят опрашените там.Много хвърчи това чудо, трябва много да се внимава ако човек иска да си пази не опрашени части от цветята.
Прикачени файлове
Връхче на мъжко растение
Връхче на мъжко растение
Цветчета, които всеки момент ще се разтворят
Цветчета, които всеки момент ще се разтворят
20240314_102152.jpg
Прашец от мъжко(жълтото)
Прашец от мъжко(жълтото)
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 143 times

Клонинги с показан пол в предцъфтеж,могат ли да се върнат към вегитация понеже са дребни и няколко дни нямаха нужна светлина и показаха пол и пистили ?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Prototype046 написа: 20 Мар 2024, 11:08 Клонинги с показан пол в предцъфтеж,могат ли да се върнат към вегитация понеже са дребни и няколко дни нямаха нужна светлина и показаха пол и пистили ?
Да, то и моите на прозорец се объркаха доста. Слагаш ги на растеж, зависи за навън ли са, или на 20 часа, или на 18 или ако са за навън може да пробваш 16,че да не е много различно от дължината на деня. Аз моите ги топирах също така, че да се занимават да пораснат първо. Те даже хората клонират глави, пък ги ревегетират. Ако е някой много ценен сорт и няма как да се размножи.. Аз това не съм го пробвала, но съм взимала от пуснати 12/12 и навлезли доста в предцъфтежа.....
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 143 times

Ценен е да ,доста.. едното ще е за правене на семки,другото май за навънх,главно за микс поколение ми трябва ,че още няма мъжки станали,
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 143 times

На DNA спряха много сортове фем и регулар,явно да моге само те да ги притежават ,да може потребителите ,да не могат да си правят яки миксове,даже мисля че след време няма да има регулар нарочно,както е много трудно да се намери ауто регулари ...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Prototype046 написа: 20 Мар 2024, 17:39 На DNA спряха много сортове фем и регулар,явно да моге само те да ги притежават ,да може потребителите ,да не могат да си правят яки миксове,даже мисля че след време няма да има регулар нарочно,както е много трудно да се намери ауто регулари ...
Ами те и Дъч Пешън уж имаха регулари по-рано, но два пъти взех и всичките бяха женски едните от 5, броя мямаше мъжко, а другите от 10?!Но имаше някакъв трик, да пръскаш женско растение клонче(или пък поливаш цялото беше) с колоидно сребро, докато се изхерми и с него опрашваш друго женски и стават фем. Аз не съм го пробвала това, не съм имала кога и къде. Ако някой го е пробвал или помни точно как беше, нека каже.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Днес мисля да ги оскубя малко всичките, да проникне светлина надолу и ще снимам после. Доста бели са! Утре ще е опрашването, за да поседят извън гардероба, после ще ги прибера и малко на спрян вентилатор и отворена врата ще са с цел да запазя другите. Мъжкия го отрязах, защото яко ръси, а е много близо, няма къде да го държа и ако не ги е опрашил вече, ще е добре. 😂
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 22 Мар 2024, 10:20 Днес мисля да ги оскубя малко всичките, да проникне светлина надолу и ще снимам после. Доста бели са! Утре ще е опрашването, за да поседят извън гардероба, после ще ги прибера и малко на спрян вентилатор и отворена врата ще са с цел да запазя другите. Мъжкия го отрязах, защото яко ръси, а е много близо, няма къде да го държа и ако не ги е опрашил вече ще е добре. 😂
Скуби,скуби, при мене изхермването на китките го отдавам , на непочистването на долната 3та на растенията. Защото нагоре всичко си беше окей....
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 22 Мар 2024, 12:06
Inna написа: 22 Мар 2024, 10:20 Днес мисля да ги оскубя малко всичките, да проникне светлина надолу и ще снимам после. Доста бели са! Утре ще е опрашването, за да поседят извън гардероба, после ще ги прибера и малко на спрян вентилатор и отворена врата ще са с цел да запазя другите. Мъжкия го отрязах, защото яко ръси, а е много близо, няма къде да го държа и ако не ги е опрашил вече ще е добре. 😂
Скуби,скуби, при мене изхермването на китките го отдавам , на непочистването на долната 3та на растенията. Защото нагоре всичко си беше окей....
Ами аз този път хич не ги оформях, някои отидоха много нагоре, не ги чупих, бе малко... То чаках, познавах мъжки и тях самите малко ги попретупах. Иначе имам друг план за следващ път - 6 по 15 и с мрежа накрая, но да е с клонинги. Вече ги видях горе долу кое какво представлява и ще знам по-добре. Затова още веднъж трябва да ги пробвам есента,да знам че съм ги гледала. Аз ги обичам когато са живи, иначе като изсушени не са ми толкова интересни. 😂Та като се пуснат смятам доста да ги опоскам. С едно капучино и ножичка мммм☕👌😁❤️
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Растенийцата са сравнително добре, можеше да се оформят и да бъдат по-хубаво направени, но следващия път с клонинги. Иначе са опрашени, снимах къде се формират семчиците отдолу. На всяко ще има по 10,20 семки. Не ги изкарах, а спрях вентилаторите и ги опраших миниатюрните най-долу на всяко едно. Като фенотипи всяко си е за себе си, някои лилавеят, но всички са лудница откъм смоли, скоро не бях виждала толкова бели. Не са огромни главите, средно дашни, приличат повечето на индика(без едно жълтичко отзад) но ще ги гледам със сигурност пак есента по-добре и вече без изгъзици и опрашвания. Много добри изглеждат на сила!Има две три счупени, защото пречеха на други едри.... Малко ме нямаше и стана жегичка вътре, сега мисля да ги полея и освежа с нещичко....
Прикачени файлове
Това е много странно, дребни глави, но целите му листа са мазни
Това е много странно, дребни глави, но целите му листа са мазни
20240401_130135.jpg
20240401_130358.jpg
20240401_130324.jpg
20240401_130100.jpg
20240401_130338.jpg
20240401_130135.jpg
Още семки
Още семки
Семките започват да се оформят
Семките започват да се оформят
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”