Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Seedsmafia

Цялата важна информация на едно място
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1552 times

Непушач написа: 26 Яну 2024, 21:10
Peggy Zina написа: 26 Яну 2024, 18:00
Непушач написа: 24 Яну 2024, 21:12 Здравейте! Имам чувството,че Сийд мафия се демонизира и представя като някаква ерес от правоверните ортодокси и който си поръча от там е едва ли не някакъв еретик. Наистина са много слаби, но аз ги приемам като още една малка стъпка към легализацията. Не искам да обидя никой,но не сме ли всички от едната страна - за свобода на конопа?
:signw:
Всеки си решава къде ще си даде парите, но НЕ сме длъжни да го харесваме. При наличие на банка, която доставя при същите условия ОРИГИНАЛНИ семена с опаковката с всичко не виждам причина да се пазари от Сийдсмафия. За едни 10-20 лева икономия после си създаваш ядове.
Здравейте! Не знам за какви ядове имате предвид. Аз не рекламирам Сийдмафия. Не пропагандирам за тях а ги защитавам от нападки. Те са новобранци,много са слаби ( ако сте прочели внимателно), още са пеленачета но аз им давам шанс и смятам за редно когато едно хлапе бъде нападано от по- големи батковци и какички да бъде защитено. А относно оригиналните семена в оригиналните опаковки и опитът ми с Вилабафо - много съм доволен, но и там стават грешки.
Не става въпрос, че са слаби или млади, а това че още от началото ползваха снимки на други банки за семена и ги слагаха на техни произволни сортове. Реално не знаеш какво получаваш. Ако това някой го устройва, да си пазарува от там.
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

Непушач написа: 26 Яну 2024, 21:10
Peggy Zina написа: 26 Яну 2024, 18:00
Непушач написа: 24 Яну 2024, 21:12 Здравейте! Имам чувството,че Сийд мафия се демонизира и представя като някаква ерес от правоверните ортодокси и който си поръча от там е едва ли не някакъв еретик. Наистина са много слаби, но аз ги приемам като още една малка стъпка към легализацията. Не искам да обидя никой,но не сме ли всички от едната страна - за свобода на конопа?
:signw:
Всеки си решава къде ще си даде парите, но НЕ сме длъжни да го харесваме. При наличие на банка, която доставя при същите условия ОРИГИНАЛНИ семена с опаковката с всичко не виждам причина да се пазари от Сийдсмафия. За едни 10-20 лева икономия после си създаваш ядове.
Здравейте! Не знам за какви ядове имате предвид. Аз не рекламирам Сийдмафия. Не пропагандирам за тях а ги защитавам от нападки. Те са новобранци,много са слаби ( ако сте прочели внимателно), още са пеленачета но аз им давам шанс и смятам за редно когато едно хлапе бъде нападано от по- големи батковци и какички да бъде защитено. А относно оригиналните семена в оригиналните опаковки и опитът ми с Вилабафо - много съм доволен, но и там стават грешки.
Не са новобранци въобще, може би ти сега си ги открил. Това е най-слабата банка от възможните в Източна Европа според мен, това не е нападка да си кажа личното мнение(никой не сме спрели да провери сам, но много хора са се оплаквали от тях и не може да не го отчетем като ни питат какво мислим) , може да разгледаш ако искаш чешки и полски банки,на светлинни години са ако пък не те кефи това vilabafo.Или направо сийдсмен, които единствено рекламираме официално.... Въпреки това аз не пазарувам сега от тях, а от където си реша, днес от бафото, утре от където ми хареса най-много. Ако си харесам едни мога и само от тях ако са коректни и ще ги рекламирам с удоволствие. Просто всички тези продават семена от истински брийдъри. Под "ядове" разбираме, че има 50/50 шанс въобще да не е този вид не се знае какво ще излезе като резултат и дали ще тръгне . Не че не можеш да имаш добри попадения с тях случайно, но аз поне за себе си бих предпочела оригинални семена на квалитетни брийдъри в опаковки. Това е лично мнение,избора е твой след като си предупреден. Но не виждам защо ти е да защитаваш съмнителни търговци и търговски практики, когато има по-добри алтернативи, само заради това, че... свобода за конопа?! 🙄
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”