Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Seedsmafia

Цялата важна информация на едно място
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

hollyshit написа: 23 Яну 2024, 21:28
grustman написа: 23 Яну 2024, 21:21 Значи чисто 27-8 гр
По 27 с 36ч сушене
В каква саксия колко голяма
hollyshit
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Яну 2024, 15:58
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Ами извади 60гр мокро не 80гр сухо :D
И какво да му суша 7 дена на тоя клон?
hollyshit
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Яну 2024, 15:58
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

hollyshit написа: 23 Яну 2024, 22:07 Ами извади 60гр мокро не 80гр сухо :D
И какво да му суша 7 дена на тоя клон?
По две в 12/14л кофа ей така оставени на дъждове и малко по 1-2л вода през 2-3 дена
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Отдавна,ама наистина отдавна не бях посещавал ICMAG и гледам въпросната сийд банка конкурси прави,семена раздава,пари раздава ...Погледнах аз и гледам - на хората не им покълват семките,сийдлинги още се разболяват,умират,мутации,all kind of shit...
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Don Marijuan написа: 24 Яну 2024, 00:06 Отдавна,ама наистина отдавна не бях посещавал ICMAG и гледам въпросната сийд банка конкурси прави,семена раздава,пари раздава ...Погледнах аз и гледам - на хората не им покълват семките,сийдлинги още се разболяват,умират,мутации,all kind of shit...
Страшна работа е аз не знам как седят още
Непушач
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 25 Сеп 2023, 20:07
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Здравейте! Имам чувството,че Сийд мафия се демонизира и представя като някаква ерес от правоверните ортодокси и който си поръча от там е едва ли не някакъв еретик. Наистина са много слаби, но аз ги приемам като още една малка стъпка към легализацията. Не искам да обидя никой,но не сме ли всички от едната страна - за свобода на конопа?
:signw:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Непушач написа: 24 Яну 2024, 21:12 Здравейте! Имам чувството,че Сийд мафия се демонизира и представя като някаква ерес от правоверните ортодокси и който си поръча от там е едва ли не някакъв еретик. Наистина са много слаби, но аз ги приемам като още една малка стъпка към легализацията. Не искам да обидя никой,но не сме ли всички от едната страна - за свобода на конопа?
:signw:
Ереси пък чак, престара се тука вече. 🙄🤣☦️Анатема! Или по- точно БАНатема. 😝
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Inna написа: 25 Яну 2024, 10:43
Непушач написа: 24 Яну 2024, 21:12 Здравейте! Имам чувството,че Сийд мафия се демонизира и представя като някаква ерес от правоверните ортодокси и който си поръча от там е едва ли не някакъв еретик. Наистина са много слаби, но аз ги приемам като още една малка стъпка към легализацията. Не искам да обидя никой,но не сме ли всички от едната страна - за свобода на конопа?
:signw:
Ереси пък чак, престара се тука вече. 🙄🤣☦️Анатема! Или по- точно БАНатема. 😝
😀😀😀😀
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 370
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Непушач написа: 24 Яну 2024, 21:12 Здравейте! Имам чувството,че Сийд мафия се демонизира и представя като някаква ерес от правоверните ортодокси и който си поръча от там е едва ли не някакъв еретик. Наистина са много слаби, но аз ги приемам като още една малка стъпка към легализацията. Не искам да обидя никой,но не сме ли всички от едната страна - за свобода на конопа?
:signw:
Всеки си решава къде ще си даде парите, но НЕ сме длъжни да го харесваме. При наличие на банка, която доставя при същите условия ОРИГИНАЛНИ семена с опаковката с всичко не виждам причина да се пазари от Сийдсмафия. За едни 10-20 лева икономия после си създаваш ядове.
Непушач
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 25 Сеп 2023, 20:07
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Peggy Zina написа: 26 Яну 2024, 18:00
Непушач написа: 24 Яну 2024, 21:12 Здравейте! Имам чувството,че Сийд мафия се демонизира и представя като някаква ерес от правоверните ортодокси и който си поръча от там е едва ли не някакъв еретик. Наистина са много слаби, но аз ги приемам като още една малка стъпка към легализацията. Не искам да обидя никой,но не сме ли всички от едната страна - за свобода на конопа?
:signw:
Всеки си решава къде ще си даде парите, но НЕ сме длъжни да го харесваме. При наличие на банка, която доставя при същите условия ОРИГИНАЛНИ семена с опаковката с всичко не виждам причина да се пазари от Сийдсмафия. За едни 10-20 лева икономия после си създаваш ядове.
Здравейте! Не знам за какви ядове имате предвид. Аз не рекламирам Сийдмафия. Не пропагандирам за тях а ги защитавам от нападки. Те са новобранци,много са слаби ( ако сте прочели внимателно), още са пеленачета но аз им давам шанс и смятам за редно когато едно хлапе бъде нападано от по- големи батковци и какички да бъде защитено. А относно оригиналните семена в оригиналните опаковки и опитът ми с Вилабафо - много съм доволен, но и там стават грешки.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”