Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdoors 2024- обща тема

Публикувай отговор
Семена марихуана
Pupu123
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Ное 2023, 22:42

Здрвейте, препаратите на nutrient advanced хубави ли са и някой използвал ли ги е
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Здрасти приятел. Ще изразя мнение , но не твърдя че съм напълно прав. Няма голямо значение коя серия торове ще използваш . Важното е как ще ги използваш , и какви са ти уменията в отглеждането. Повечето торове на пазара са добри. Не мисля че има “най-добри” . Относно Advanced съм чувал че са пуснали много видове препрати с цел да ти вземат парите. Може няколко от препаратите им да се съчетаят в един , и да платиш доста по-малко. За външно отглеждане бих предложил дупки 80-100 литра.Да забъркаш 30% ЧКР , торф 40% , и 30% пръст от мястото където ще сееш + перлит. За растеж си направи чай от коприва , и чай от гуано (бат гуано) . За цъфтеж поливаш отново с чай от гуано , и палмова пепел . Мисля че това е най-простия начин който работи. Успех.
kurkapan420
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Фев 2024, 22:28
Has thanked: 1 time

Какви са добри сортове за българския климат?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

kurkapan420 написа: 25 Фев 2024, 22:31 Какви са добри сортове за българския климат?
Такива, които да станат готови навреме, с кратичък и среден цъфтеж, нещо макс до 10 седмици, даже за предпочитане по кратко за да се вмести до октомври поне до средата да финишира.... Също ако пише устойчиви на мухъл и тн е плюс, някои са по мухлясващи от други. Има по сийд банките такива раздели "аутдор" или "за начинаещи", тези видове стават. В южните части на БГ стават и по-дълго цъфтящите, но все пак не е хубаво да са някакви 13 седмижи цъфтеж сативи.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 142 times

Да попитам ,по-рано добра идея ли е да се вадят ,да речем захлюпени с 10 Л или 5 отрязана туба ? Края на март ,да речем или април ,защото температурите ,ще са променливи рязко чак до Май месец сигурно ?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Prototype046 написа: 05 Мар 2024, 12:56 Да попитам ,по-рано добра идея ли е да се вадят ,да речем захлюпени с 10 Л или 5 отрязана туба ? Края на март ,да речем или април ,защото температурите ,ще са променливи рязко чак до Май месец сигурно ?
Април би могло. Март е студеничко. Може да се пробва с туби, но имай резервни за изкареане и изкарай на няколко пъти. Като цяло това е съвет към аутдорците, имайте резервни, защото много неща се объркват, охлюви, животни, грешки и ако всичко ви е накуп..... Също ако са клонинги и са били 18/6 може да се объркат, защото навън деня е много по-къс. Обикновено се оправят после, но е хубаво ако се правят разсади на лампи да са 16/8 примерно, за да са по-близо до външния ден и също да се изкарат към средата на април или края. Може и май.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 05 Мар 2024, 14:31
Prototype046 написа: 05 Мар 2024, 12:56 Да попитам ,по-рано добра идея ли е да се вадят ,да речем захлюпени с 10 Л или 5 отрязана туба ? Края на март ,да речем или април ,защото температурите ,ще са променливи рязко чак до Май месец сигурно ?
Април би могло. Март е студеничко. Може да се пробва с туби, но имай резервни за изкареане и изкарай на няколко пъти. Като цяло това е съвет към аутдорците, имайте резервни, защото много неща се объркват, охлюви, животни, грешки и ако всичко ви е накуп..... Също ако са клонинги и са били 18/6 може да се объркат, защото навън деня е много по-къс. Обикновено се оправят после, но е хубаво ако се правят разсади на лампи да са 16/8 примерно, за да са по-близо до външния ден и също да се изкарат към средата на април или края. Може и май.
Щях да питам, има ли смисъл от това да бодна семките в кофички за стартови саксии, щото така и така крайните ми саксии за навън за разсата ще са 2л?Или направо да ги бодвам в 2та литра саксия?
Gobo
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2024, 18:05
Has thanked: 2 times

Здравейте! 🙂 За първи път мисля да пробвам тази година продукти на Гуанокалонг и по-специално Complete Organics тора,който предлагат. Пише че трябва да се слагат по 5г/Л почва,но как да изчисля колко почва имам в дупката? Моля ако някой от вас има опит с този продукт нека сподели.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 05 Мар 2024, 16:15
Inna написа: 05 Мар 2024, 14:31
Prototype046 написа: 05 Мар 2024, 12:56 Да попитам ,по-рано добра идея ли е да се вадят ,да речем захлюпени с 10 Л или 5 отрязана туба ? Края на март ,да речем или април ,защото температурите ,ще са променливи рязко чак до Май месец сигурно ?
Април би могло. Март е студеничко. Може да се пробва с туби, но имай резервни за изкареане и изкарай на няколко пъти. Като цяло това е съвет към аутдорците, имайте резервни, защото много неща се объркват, охлюви, животни, грешки и ако всичко ви е накуп..... Също ако са клонинги и са били 18/6 може да се объркат, защото навън деня е много по-къс. Обикновено се оправят после, но е хубаво ако се правят разсади на лампи да са 16/8 примерно, за да са по-близо до външния ден и също да се изкарат към средата на април или края. Може и май.
Щях да питам, има ли смисъл от това да бодна семките в кофички за стартови саксии, щото така и така крайните ми саксии за навън за разсата ще са 2л?Или направо да ги бодвам в 2та литра саксия?
Аз ги започвам в по-малките, по удобно за местене и поливане и също ако се налагат корекции нещо. От малки саксии към по-големи е хубаво и за корените им ми се струва.
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 142 times

За разсад ползвайте почва лайт микс с рут стимулятор вътре от 7 почви от скъпите включително и gold label light ,xpert nutrients препоръчвам много бързо се развиват и за седмица макс 500мл чаша е пълна с корен ,а развитието за около 2 седмици е като за месец ,че и повече,даже не можах да повярвам ,
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”