Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdoors 2024- обща тема

Публикувай отговор
Семена марихуана
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Sofia Cannabis написа: 09 Фев 2024, 05:40 За всички които започват новия сезон ето няколко снимки от предишните ми отглеждания.

Изглеждат зашеметяващо :) какъв сорт са тези бухалки :)
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Strawberry Banana and Blue Dream
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Нещо, което на някои места за аутдор щеше да ми е полезно. ❤️Разбира се за клони, не да режа дървета. Ножицата не съм пробвала до сега такава и не ми е трябвала, но беше към промоцията.... Представям си една градина с марихуана, където да ми трябва цяла резачка, за да я отрежа. 🤣👍Пожелавам ви и на вас! Хубава пролет!
Прикачени файлове
20240322_121246.jpg
20240322_121321.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 340 times

Inna написа: 22 Мар 2024, 12:37 Нещо, което на някои места за аутдор щеше да ми е полезно. ❤️Разбира се за клони, не да режа дървета. Ножицата не съм пробвала до сега такава и не ми е трябвала, но беше към промоцията.... Представям си една градина с марихуана, където да ми трябва цяла резачка, за да я отрежа. 🤣👍Пожелавам ви и на вас! Хубава пролет!
От тук ли ги пазари https://smartbox.bg/shop/dom-i-gradina/ , неведнъж съм ги заглеждал, но ми се видяха прекалено хубави цените , за да е истина . Моля те дай ми отзиви като ги ползваш по-дълго как са като употреба а у. Обслужване,цени и намируемост резервни части, батерии и т.н..... Иначе ако си търсите бюджетни инструменти за любителска употреба, които може да ви свършат работа , ако ви се наложи да свършите нещо сериозно, няма да хвърлят боба. Парксайд от лидл и кауфланд(не коментираме качеството на останалите продукти), но поне са точни и като са гаранционни , или ти го ремонтират или ти връщат парите, другите магазини станаха големи изуйгащници. Можете да огледате тази седмица има много изгодни нещица за градината на лидл, например тази резачка безчеткова , с батериите и зарядните ви стъпва на 420 лева, направете си справка как е по другите магазини .Като цяло акумулаторните и електрическите машини са по-тихи от бензиновите и са идеални за по-дискретна употреба, а ние при това положение търсим да не се издегустираме, с бензиновете ще ви чуват през 9 баира, но за баш дървари, при бензиновите марките си остават две - Stihl и Husqvarna, има си там Мъкалъч,Орегон ,Макита ама първите 2 са си първите 2 , вече там според количеството и честотата на работа,бюджета си преценете какво ще си купите, но за употреба няколко пъти в годината препоръчвам акумулаторни...А това последното го намерих във фб :lol:
Прикачени файлове
image_942762.jpg
image_942780.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 22 Мар 2024, 13:34
Inna написа: 22 Мар 2024, 12:37 Нещо, което на някои места за аутдор щеше да ми е полезно. ❤️Разбира се за клони, не да режа дървета. Ножицата не съм пробвала до сега такава и не ми е трябвала, но беше към промоцията.... Представям си една градина с марихуана, където да ми трябва цяла резачка, за да я отрежа. 🤣👍Пожелавам ви и на вас! Хубава пролет!
От тук ли ги пазари https://smartbox.bg/shop/dom-i-gradina/ , неведнъж съм ги заглеждал, но ми се видяха прекалено хубави цените , за да е истина . Моля те дай ми отзиви като ги ползваш по-дълго как са като употреба а у. Обслужване,цени и намируемост резервни части, батерии и т.н..... Иначе ако си търсите бюджетни инструменти за любителска употреба, които може да ви свършат работа , ако ви се наложи да свършите нещо сериозно, няма да хвърлят боба. Парксайд от лидл и кауфланд(не коментираме качеството на останалите продукти), но поне са точни и като са гаранционни , или ти го ремонтират или ти връщат парите, другите магазини станаха големи изуйгащници. Можете да огледате тази седмица има много изгодни нещица за градината на лидл, например тази резачка безчеткова , с батериите и зарядните ви стъпва на 420 лева, направете си справка как е по другите магазини .Като цяло акумулаторните и електрическите машини са по-тихи от бензиновите и са идеални за по-дискретна употреба, а ние при това положение търсим да не се издегустираме, с бензиновете ще ви чуват през 9 баира, но за баш дървари, при бензиновите марките си остават две - Stihl и Husqvarna, има си там Мъкалъч,Орегон ,Макита ама първите 2 са си първите 2 , вече там според количеството и честотата на работа,бюджета си преценете какво ще си купите, но за употреба няколко пъти в годината препоръчвам акумулаторни...А това последното го намерих във фб :lol:
О да, Парксайд са добре направени за цените си. 👍А тези мъжа ми ги видя отнякъде и му хареса офертата от 300 на 200 лева уж плюс ножицата, която не ми трябва, ама утре ше режа да ги пробвам, нямам търпение.... 😁Може да е от там, ще сравня. Аха, и тук има подобни, даже едно гледам с по-дълъг нож. Не са някаква марка известна май, но са немски, добре изглеждат.Аз да имам така за ежедбевни градинарски неща, не професионално. Аз имам такаеа мини косачка(с метални перки и даже диск, не съм виждала толкова удобна и за размера си доста дебели неща реже) и си я ползвам от две години,нямам проблем. Резачка аз по-голямо от това не смея. 🤣Ще му покажа на мъжа ми. Имаме много инструменти, той много обича хубавите.
Pupu123
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Ное 2023, 22:42

Здравейте, бихте ли ми препоръчали схема за торене и кои препарати и фирма бихте ми препоръчали
Благодаря, успех на всички
4greenworld
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Мар 2022, 20:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Здравейте тази година започвам със засаждането. Както винаги първо ги държа във вода 24 часа и след това ги слагам в саксия. Тази година обаче саксията ми е в един парник навън не в стая както до сега. Днес стана 7ми ден откакто са в саксиите и не са се показали, а преди до 2-3 дни се показали. Тъй като са навън в парника вероятно затова се бавят но искам коментари от някой който е добре запознат с това
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

4greenworld написа: 26 Мар 2024, 14:55 Здравейте тази година започвам със засаждането. Както винаги първо ги държа във вода 24 часа и след това ги слагам в саксия. Тази година обаче саксията ми е в един парник навън не в стая както до сега. Днес стана 7ми ден откакто са в саксиите и не са се показали, а преди до 2-3 дни се показали. Тъй като са навън в парника вероятно затова се бавят но искам коментари от някой който е добре запознат с това
Рано е и е студено дори в парник според мен. Аз съм сложила разни семена за градината ми в мини парниче на терасата и също половината не тръгват, макар че е на закътано. Трябва да са на топло саксиите, иначе така може да изгният семената.
4greenworld
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Мар 2022, 20:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

[/quote]Рано е и е студено дори в парник според мен. Аз съм сложила разни семена за градината ми в мини парниче на терасата и също половината не тръгват, макар че е на закътано. Трябва да са на топло саксиите, иначе така може да изгният семената.
[/quote]


Сложил съм термометър през деня даже когато е слънчево вътре става към 25-30 градуса и до сега се притеснявах, че като е толкова топло да не изсъхне пръста и съответно и семената да изсъхнат затова поливам по малко. Бях разровил леко едната саксия да видя какво става и семката се беше цепнала да се показва и викам значи става но бавно. Сега вече се притеснявам да не изгният. Най късно до колко време са се показвали вашите?
13Morskiq12
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Апр 2024, 08:41
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

здравейте колеги подготвихте ли местата качвам мойто ще се радвам да споделите мнение и съвети мисля да сложа 35 40 големи от на Тайсан селекцията
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”