Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdoors 2024- обща тема

Публикувай отговор
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

13Morskiq12 написа: 01 Апр 2024, 08:46 здравейте колеги подготвихте ли местата качвам мойто ще се радвам да споделите мнение и съвети мисля да сложа 35 40 големи от на Тайсан селекцията
Хубаво си изчистил, но обогати ли почвата? А дупки изкопа ли? Ако отгледаш хубави китки ще чакам смоук репорт, че към тази серия подходих с известни резерви..........Имай предвид , че за да станат хубави в цътеж седмично ще им трябват 150л вода на калпак... Не те знам с четенето как си и с опита . :weed5:
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

13Morskiq12 написа: 01 Апр 2024, 08:46 здравейте колеги подготвихте ли местата качвам мойто ще се радвам да споделите мнение и съвети мисля да сложа 35 40 големи от на Тайсан селекцията
Хубаво си изчистил, но обогати ли почвата? А дупки изкопа ли? Ако отгледаш хубави китки ще чакам смоук репорт, че към тази серия подходих с известни резерви..........Имай предвид , че за да станат хубави в цътеж седмично ще им трябват 150л вода на калпак... Не те знам с четенето как си и с опита . :weed5:
13Morskiq12
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Апр 2024, 08:41
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

почвата съм я обогатил с 60 кг калифорнийски 60 кг гръцки пилешки тор и към 100 кг горска почва и 6 торби по 70 л обогатена тор от mr bricolage мисля и в дупките да сложа от нея има си още работа дано ми стигне времето.
Имам някакъв опит но не съм на 100 % на ясно за това търся съвети от по опитните 😏
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

И при мен не покълват ...от ПЕТ , излезе една ..за сега . температура 18 + градуса поддържам в помещението накисвам ти в вода за 12 часа с две капки Байкал М1 след това потъналите семена ги завивам в памук (мокър) и като се пукнат ги слагам в хубава купена почва на кана и гуано калонг и малко калифорнийски червей . Ако някой има обяснение защо не излизат нека сподели . дали памука идва мн дебел и не пукват както трябва дали от тоя Байкал М1 или просто трябва да се изчака времето и да се попълват когато навън си е над 20 градуса по Целзий. Ами успех ви желая напред и нагоре
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Освен да използвам чиста изворна вода ,без добавки и да ползвам вместо памук салфетка ?! Какво ще кажете но салфетките малко ме притесняват нз защо . Споделете памук или салфетка е най добрия вариант за покълване според вас . в Инна ми е последната надежда (отново) ..някъде Неш обърках но все правя както трябва ..стерилно ,хубави почви , изворна вода ... и достатъчно ли е да потънат или трябва да си седят 24 часа ..семките са пресни- ппоне така се води от производителя . мисля да нарежа едно алое и в вода с алое да ги кисна 24 часа и след това в памук и найлон ... ами тва е нищо и половина ...
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Godzila написа: 02 Апр 2024, 13:09 И при мен не покълват ...от ПЕТ , излезе една ..за сега . температура 18 + градуса поддържам в помещението накисвам ти в вода за 12 часа с две капки Байкал М1 след това потъналите семена ги завивам в памук (мокър) и като се пукнат ги слагам в хубава купена почва на кана и гуано калонг и малко калифорнийски червей . Ако някой има обяснение защо не излизат нека сподели . дали памука идва мн дебел и не пукват както трябва дали от тоя Байкал М1 или просто трябва да се изчака времето и да се попълват когато навън си е над 20 градуса по Целзий. Ами успех ви желая напред и нагоре



Забравих да спомена ,че семената са съхранявани при температура от 13 ° до 15° последните 20 дена от както са при мен , смятам че не съм ги изпържил или трябваше в хладилник?! Нз вече какво да кажа ....
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Godzila написа: 02 Апр 2024, 13:17 Освен да използвам чиста изворна вода ,без добавки и да ползвам вместо памук салфетка ?! Какво ще кажете но салфетките малко ме притесняват нз защо . Споделете памук или салфетка е най добрия вариант за покълване според вас . в Инна ми е последната надежда (отново) ..някъде Неш обърках но все правя както трябва ..стерилно ,хубави почви , изворна вода ... и достатъчно ли е да потънат или трябва да си седят 24 часа ..семките са пресни- ппоне така се води от производителя . мисля да нарежа едно алое и в вода с алое да ги кисна 24 часа и след това в памук и найлон ... ами тва е нищо и половина ...
Здрасти пак хаха Аз ги кисна във вода(може и с нещо, байкала не вярвам да пречи, аз имам някакъв вуду джус и обикновено капвам от него или нищо) докато потънат и после или направо в подготвената почва в кофичката, или в салфетка влажна(без миризми, картинки и цветове и ги слагам на компютъра отгоре, че да им е леко топло), за да мода да видя кога и дали са се отворили.Ако седят в салфетка тя трябва да е влажна, но да не плуват увити в нея..... В краен случай, ако някоя седи към 3 дни и нищо не става, леко я пуквам като семка за ядене по ръбчето и пак я оставям на влажното или директно в кофичка, някои са жилави отгоре и така успяват да избият.... Ако и след това не става, значи вероятно не става. Няма гаранция, че всички ще тръгнат. Иначе при теб нещата звучат добре както ги правиш.... 🤷Също ако са прибрани влажни семките може да се запарят пакетирани и да изгният. Смачкай някоя, която въобще не иска да тръгне и виж вътре дали е на каша.
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Inna написа: 02 Апр 2024, 15:58
Godzila написа: 02 Апр 2024, 13:17 Освен да използвам чиста изворна вода ,без добавки и да ползвам вместо памук салфетка ?! Какво ще кажете но салфетките малко ме притесняват нз защо . Споделете памук или салфетка е най добрия вариант за покълване според вас . в Инна ми е последната надежда (отново) ..някъде Неш обърках но все правя както трябва ..стерилно ,хубави почви , изворна вода ... и достатъчно ли е да потънат или трябва да си седят 24 часа ..семките са пресни- ппоне така се води от производителя . мисля да нарежа едно алое и в вода с алое да ги кисна 24 часа и след това в памук и найлон ... ами тва е нищо и половина ...
Здрасти пак хаха Аз ги кисна във вода(може и с нещо, байкала не вярвам да пречи, аз имам някакъв вуду джус и обикновено капвам от него или нищо) докато потънат и после или направо в подготвената почва в кофичката, или в салфетка влажна(без миризми, картинки и цветове и ги слагам на компютъра отгоре, че да им е леко топло), за да мода да видя кога и дали са се отворили.Ако седят в салфетка тя трябва да е влажна, но да не плуват увити в нея..... В краен случай, ако някоя седи към 3 дни и нищо не става, леко я пуквам като семка за ядене по ръбчето и пак я оставям на влажното или директно в кофичка, някои са жилави отгоре и така успяват да избият.... Ако и след това не става, значи вероятно не става. Няма гаранция, че всички ще тръгнат. Иначе при теб нещата звучат добре както ги правиш.... 🤷Също ако са прибрани влажни семките може да се запарят пакетирани и да изгният. Смачкай някоя, която въобще не иска да тръгне и виж вътре дали е на каша.


Смачках една и беше бяла вътре ,не личеше да е на каша или да е празна . значи слагам памук който е мн напоен с вода а не влажен ,най вероятно там е проблема идва им в повее влагата а вместо вуду джуса взел съм тор за корен на CELLMAX Rootbooster освен да сложа от него или да не рискувам с тия торове поне докато поникне (ако изобщо поникне ) тря намаля влагата явно подгизват . мн благодаря Инка ще опитам да намаля влагата в процеса на кълнеене пък да видим какво ще стане ... кат цяло винаги съм имал успех с покълнването ,и сега нещо стана и ми е криво та не се седи ...хаххаха...кофти е когато не вървят нещата и колкото повече го мисля толкова повече не върви .
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

5 ти ден и нищо ! Тези нацепени те даже и те не излизат което е мн странно !! Вс е топ 10 части кана сиид микс 1 част чкч 1 част гуанокалонг ( мляко по силна е за храна ) и перлит . Дали не съм прекалил с перлита и да идва повече въздух ?! Дълбочината на засаждане е половината от първото разделение на показалеца ! Тоест най мн 1 см , влажна до мокра почва по време на засаждане на пукнатите семена и пак нищо ! да чакам пълнолуние ли за да има влага в горната част на кофичката ...нз вече какво да правя от 10 има едно само за 2 седмици ....ще го чупя тоз телевизор !!!!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Godzila написа: 03 Апр 2024, 10:15 5 ти ден и нищо ! Тези нацепени те даже и те не излизат което е мн странно !! Вс е топ 10 части кана сиид микс 1 част чкч 1 част гуанокалонг ( мляко по силна е за храна ) и перлит . Дали не съм прекалил с перлита и да идва повече въздух ?! Дълбочината на засаждане е половината от първото разделение на показалеца ! Тоест най мн 1 см , влажна до мокра почва по време на засаждане на пукнатите семена и пак нищо ! да чакам пълнолуние ли за да има влага в горната част на кофичката ...нз вече какво да правя от 10 има едно само за 2 седмици ....ще го чупя тоз телевизор !!!!
Това е вече странно. Разбирам две, три да не покълнат.... А ако ги разровиш леко да видиш? Да не би нещо да е проблема в сийд банката вече? Тя коя е, вилабафото ли? Пиши им и на тях, тези семки всяка струва пари,би могло да те обезщетят някак. Аз за две, три от 10 не си правя труда да пиша, ама пък нищо да не тръгва?!
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”