Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Indoors 2024-обща тема

Публикувай отговор
Семена марихуана
New
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Яну 2024, 23:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Bathory написа: 06 Мар 2024, 02:58
New написа: 05 Мар 2024, 22:47 Искам да питам и нещо друго понежа прочетох,че в жегите не е много ОК да се гледа на закрито. Тъй като наближава лятото, ако засадя сега и вегетирам 45-50дена и после цъфтеж 50-60 дена ще стане около юли месец, а жегите почват от края на май месец и помещението е без климатик и няма как да поддържам под 30 градуса. Май ще е по добре да се подготвя за есенно сеене. Вие какво мислите по въпроса
Малко си закъснял за пролетното гледане на закрито, след като няма климатизация. Аз от към края на май до към началото на септември не бих гледал.
Предположих, за това реших да питам опитноте гранинари,че да не се наиграя. Аз не бързам и на есен мога. Тъкмо ще се подготвя по добре да изкарам една хубава реколта да има за цялата зима 😁
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 891
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Климатици
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Bathory написа: 06 Мар 2024, 02:58
New написа: 05 Мар 2024, 22:47 Искам да питам и нещо друго понежа прочетох,че в жегите не е много ОК да се гледа на закрито. Тъй като наближава лятото, ако засадя сега и вегетирам 45-50дена и после цъфтеж 50-60 дена ще стане около юли месец, а жегите почват от края на май месец и помещението е без климатик и няма как да поддържам под 30 градуса. Май ще е по добре да се подготвя за есенно сеене. Вие какво мислите по въпроса
Малко си закъснял за пролетното гледане на закрито, след като няма климатизация. Аз от към края на май до към началото на септември не бих гледал.
И аз така правя, есен, зима и част от пролетта. То може, но да, трябва си климатик поне под 30 или до 30 да поддържа. 30 в цъфтеж деянят някак, но.... И според мен по-добре хубава подготовка и от септември да се почне. А и човек в тези месеци обикновено не се задържа много в къщи, ходи се по почивки и тн и тогава лесно се изпускат в ключови моменти. Сега е хубаво за един аутдор, ама.........
New
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Яну 2024, 23:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Здравейте, отново имам въпрос 😀 при ауто-тата има ли вероятност да излязат мъжки. Мисля да поръчвам от вила бафо семена
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 661
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1559 times

New написа: 07 Мар 2024, 22:06 Здравейте, отново имам въпрос 😀 при ауто-тата има ли вероятност да излязат мъжки. Мисля да поръчвам от вила бафо семена
Растение винаги може да се изхерми заради стрес, но чисто мъжко да ти излезе не.
Keep on growing :stone:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 891
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

8-)
Прикачени файлове
IMG_0683.jpeg
New
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Яну 2024, 23:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Здравейте, отново имам въпроси 😀 ауто-тата ги дават от 50 до 70 дни от посяване до бране. Първия ми въпрос е дали е толкова времето наистина. Втория ми въпрос е, като начинаещ, който не е сял до сега, дали е по добре да пробва първо с ауто-та. И третия ми въпрос е, саксии по 10 литра достатъчни ли са за ауто-та
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 891
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

New написа: 14 Мар 2024, 16:53 Здравейте, отново имам въпроси 😀 ауто-тата ги дават от 50 до 70 дни от посяване до бране. Първия ми въпрос е дали е толкова времето наистина. Втория ми въпрос е, като начинаещ, който не е сял до сега, дали е по добре да пробва първо с ауто-та. И третия ми въпрос е, саксии по 10 литра достатъчни ли са за ауто-та
Прочети темите и сам ще си отговориш
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 661
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1559 times

New написа: 14 Мар 2024, 16:53 Здравейте, отново имам въпроси 😀 ауто-тата ги дават от 50 до 70 дни от посяване до бране. Първия ми въпрос е дали е толкова времето наистина. Втория ми въпрос е, като начинаещ, който не е сял до сега, дали е по добре да пробва първо с ауто-та. И третия ми въпрос е, саксии по 10 литра достатъчни ли са за ауто-та
1-Относително е, за най-голяма точност си взимаш един джобен микроскоп от гроушоп и следиш цвета на трихомите
2-Не, защото не понасят много грешки, всяка спънка дърпа от крайния резултат, най- добре си вземи фотота, препоръчвам ти special queen 1 на Royal queen seeds евтини са и са подходящи за начинаещ.
3-10 литра стават, но аз бих предпочел 15, колкото по- голям съд толкова по-голямо растение може да имаш. Дали ще сложиш 20 броя 10 Л или 10 броя 15Л си е до избор.
Keep on growing :stone:
New
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Яну 2024, 23:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Относно осветлението. Четох различни мнения. Как е по добре да се направи, когато искам да ги вкарам в цъфтеж. От 18 часа директно да направя осветлението на 12 часа или от 18 часа постепенно да намалям времето на осветлението с по 30мин на ден докато станат 12 часа
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”