Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Indoors 2024-обща тема

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Малко boost-инг
Прикачени файлове
IMG_1487.jpeg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

:D
Прикачени файлове
IMG_20240127_123552.jpg
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Най слабата mimosa orange punch тръгна на три...
Прикачени файлове
20240130_161543_copy_768x1707.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

:weed: Оп! Стара почва от индора + Better Organix. Eдин рестарт на почвената микрофлора преди следващия индор. :weed:
Прикачени файлове
foto_no_exif(2)-min.jpg
foto_no_exif(6)-min.jpg
И оставяме бактерииките и другите благинки да си свършат работата
И оставяме бактерииките и другите благинки да си свършат работата
New
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Яну 2024, 23:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Здравейте на всички. Колко литра саксия е подходяща за вътрешно гледане на critical kush
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

New написа: 02 Фев 2024, 12:55 Здравейте на всички. Колко литра саксия е подходяща за вътрешно гледане на critical kush
Здравей пак! Зависи от мястото ти, колко саксии ще се поберат там, колко цветя ще бъдат и до какъв размер искаш да достигнат...За почва крайната саксия(защото могат да минат през един, два размера преди това и чак тогава да се пресади в нея) мисля, че поне 15 литра е хубаво да е, може и повече.Зависи какво решиш, повече и по дребни цветя или малка бройка/ едно много едро. Зависи и от метода на отглеждане, например в кокос не ти трябват много големи, защото ти ториш нон стоп и е малко като хидро, но за био отглеждане в почва е добре да им е шорочко.
New
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Яну 2024, 23:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Здравей. Място има,не е проблем. Аз точно за това исках да пусна нова тема, за да може някой,който разбира да ми обесни всичко от начало до край. Имам някакво понятое над нещата, но до сега не съм гледал, и предпочитам да получа адекватно мнение от хора,които разбират. Тук четох доста, и определено има професионалисти в тази сфера. Ако не ти е проблем и ти се пише, може и тук да ми обвсниш всичко от начало до край. Като информация, с какво разполагам: семената са critical kush от barnyfarms, лампите са последен модел LED (спектърна) овлажнител за въздух, хидрометър и таймер, саксий имам по 10литра имам и по 50литра. Помещението е изчистено перфектно и затъмнено, за да не влиза светлина. Торове имам НПК, амониева силитра, вкоренител, препарат за листа и препарат за цъфтеж. На теория знам доста неща, но на практира нищо 😀 ще ти бъда много благодарен
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

New написа: 03 Фев 2024, 12:00 Здравей. Място има,не е проблем. Аз точно за това исках да пусна нова тема, за да може някой,който разбира да ми обесни всичко от начало до край. Имам някакво понятое над нещата, но до сега не съм гледал, и предпочитам да получа адекватно мнение от хора,които разбират. Тук четох доста, и определено има професионалисти в тази сфера. Ако не ти е проблем и ти се пише, може и тук да ми обвсниш всичко от начало до край. Като информация, с какво разполагам: семената са critical kush от barnyfarms, лампите са последен модел LED (спектърна) овлажнител за въздух, хидрометър и таймер, саксий имам по 10литра имам и по 50литра. Помещението е изчистено перфектно и затъмнено, за да не влиза светлина. Торове имам НПК, амониева силитра, вкоренител, препарат за листа и препарат за цъфтеж. На теория знам доста неща, но на практира нищо 😀 ще ти бъда много благодарен
О, ами аз не съм професионалист, а любител градинар, но други има тук, които могат да се включат с предложения. Все пак множко е така всичко да се напише, така че ти гледай клипове, чети и тук и другаде и планирай как да започнеш, напиши тук и някой ще ти помогне.Като квадрати какво пространство, лампите колко вата, колко броя, това има значение за плана?И после под тях колко саксии и какви, може и големи, както ти се стори, че най-много ще е резултата. 😂Гледай клипове с различни начини на отглеждане, от клипове се разбира най-добре. И тук из форума има доста. Амониева селитра никой не ползва за вътре, а и за навън.Торовете може да кажеш по-конкретно? И почвата е важна.Също и миризмата!!! Да,вече пробвай отделна тема най-добре, new topic и тн
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

:passg:
Прикачени файлове
IMG_20240214_192716.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

grustman написа: 14 Фев 2024, 21:59:passg:
Уу, перфектно! 😍👌Всички зеленки, еднакви и еднакво високи, ей така се правят. 👍
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”