Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Indoors 2024-обща тема

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Пускам нова обща темичка за тази година, за който го мързи да си прави собствени теми на индорите си. 😁
Ще започна аз с тези мои миксове между Мокум тюлип/Це вайбс майки от Дъч Пешън(аз съм фенка на тази фирма) и избран мъжки от Дарк хорс дженетикс- Чем лем(този вид не се предлага вече никъде и е сам по себе си мешавица, но хубава). Ще е интересно какво се е получило между тях, за пръв път ще ги пробвам. Семките са регулар, затова съм сложила колкото мога повечко и за това са в такива тарелки, зашото нямах толкова саксийки отделни, иначе не ги започвам в толкова малки. Общо до тук изникнаха 16(и едно, което се мъчи нещо) и сега трябва да се пресадят вече. Може да излязат много мъжки,дано от следващите съдчета да ги разпозная и пак мисля да си оставя един. Дано поне 8 женски да има! Ако не, ще клонирам каквито женски излязат....
Прикачени файлове
20240116_114333.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 16 Яну 2024, 13:32 Пускам нова обща темичка за тази година, за който го мързи да си прави собствени теми на индорите си. 😁
Ще започна аз с тези мои миксове между Мокум тюлип/Це вайбс майки от Дъч Пешън(аз съм фенка на тази фирма) и избран мъжки от Дарк хорс дженетикс- Чем лем(този вид не се предлага вече никъде и е сам по себе си мешавица, но хубава). Ще е интересно какво се е получило между тях, за пръв път ще ги пробвам. Семките са регулар, затова съм сложила колкото мога повечко и за това са в такива тарелки, зашото нямах толкова саксийки отделни, иначе не ги започвам в толкова малки. Общо до тук изникнаха 16(и едно, което се мъчи нещо) и сега трябва да се пресадят вече. Може да излязат много мъжки,дано от следващите съдчета да ги разпозная и пак мисля да си оставя един. Дано поне 8 женски да има! Ако не, ще клонирам каквито женски излязат....
:weed: Време беше, пусни една и за аутдор. :roll:
Maryvilla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Яну 2024, 20:46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Здравейте,

имам въпрос спрямо малкото растение от снимката. Растението е на втори ден от покълване. Започнаха да му зажълтяват бебешките листа. Някой знае ли на какво може да се дължи?

Засадени на 13 в Allmix директно, на лампа Lumatek 200, цикъл 20-4, 80 x 80 х 180, температура 22 -23.5 градуса, влажността я напасвахме и от третия ден нататък с овлажнител влажността е около 65 70 %.

Сорт малкото: Biscotti от RQS
Средното: Critical Kush
*Голямото*: излезе на 2.5 дни много свежо и върви пред другите Legendary OG Punch 🤜
Прикачени файлове
IMG_7041.jpeg
IMG_7040.jpeg
IMG_7039.jpeg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Maryvilla написа: 17 Яну 2024, 21:02 Здравейте,

имам въпрос спрямо малкото растение от снимката. Растението е на втори ден от покълване. Започнаха да му зажълтяват бебешките листа. Някой знае ли на какво може да се дължи?

Засадени на 13 в Allmix директно, на лампа Lumatek 200, цикъл 20-4, 80 x 80 х 180, температура 22 -23.5 градуса, влажността я напасвахме и от третия ден нататък с овлажнител влажността е около 65 70 %.

Сорт малкото: Biscotti от RQS
Средното: Critical Kush
*Голямото*: излезе на 2.5 дни много свежо и върви пред другите Legendary OG Punch 🤜
Остави малко да съхне. Ако е голямо съдчето може надолу да му остава много мокро.И да не е голямо пак може да седи по мойро от необходимото.... Също ако дупките са застъпени на саксията трябва да се повдигне или да се направят дупчици от страни да влиза въздух на корените. Ако имаш коренов стимулатор може следващ път да го полееш с него, и на другите няма да навреди. Но гледай да има и време за съхнене. Виж как е без овлажнител, колко ще е влажността, може временно да опиташ да го спреш или да го пускаш по-рядко.....
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

lets go Inna
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Maryvilla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Яну 2024, 20:46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

@Inna Благодаря поосвежиха се и започнаха да растат по бързо.
Едното е на 2ри ден, първото не излезе.

Слагаме activera и root juice

3/4 7ми ден, 1/4 втори ден
Прикачени файлове
IMG_1219.jpeg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

:weed: успех
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

:D
Прикачени файлове
IMG_1426.jpeg
Maryvilla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Яну 2024, 20:46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Здравейте, кога според вас е подходящ момент да се присадят от тези чашки, за да не се травмира растението.
Направо в финалната саксия или в средна?
Прикачени файлове
IMG_7074.jpeg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Когато листата минат края на чашата
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”