Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Какво може да е? Мнения?

Имате нужда от помощ с болните си растения - Марихуана, коноп, трева? Попитай гурута в лечебницата за помощ!
Семена марихуана
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Здравейте банда. Неволите ми продължават. Ще се радвам на мнения и препоръки.
Малко инфо:
-03.11.23 промити с пет литра разтвор Canna flush PH 6,5 , и след това с по пет литра чиста вода с PH 6,5.
-нахранени по график + calmag
До днес нямаха подобрение , и съм полял с calmag 1ml/1l. Преди време имаха акари. Днес видях ,че на места мрак ги има , и напръсках за тях.от два дена са на 12/12
Че се радвам на помощ!
Прикачени файлове
IMG_0105.jpg
IMG_0106.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

На пръв поглед растенията ти са преполяти принципно не знам защо си ги флъшнал, но друг път ако правиш така го прави с занижени дози храна защото сега си изчистил всичко сякаш ще ги приготвяш за бране . Имай в предвид че и с неправилно поливане можеш да заключиш елементите на усвояване а именно НРК ако сорта не им е такъв виж стеблата какъв цвят са им студено им е сигурно
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

С пръскането ще можеш още 4-5 дни изчезнат ли цветовете забравяш !
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Вероятно е дефицит на фосфор. До там стигнах...
Следващата стъпка е поливане с един литър разтвор с храна за bloom. Забелязах че хранителния разтвор е 18 градуса. До скоро беше 22-23 градуса. Вероятно и това може да е го е заключил. Ще взема на какъв нагревател да затоплям , макар че малко ме съмнява това да е причината.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

И мен нещо поливането ме съмнява, оставяш ли да съхнат достатъчно между поливанията? Саксиите колко са големи? Нещо май и там трябва да подобриш.
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

11 литра са. Мисля да намаля влажносттА с цел да ги накарам да пият вода повече. Сега е 65% .
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Здравейте банда. Мисля че нещата стават по-добри. Днес момичетата си бяха изпили всичко , и новите връхчета бяха свежи и зелени. От долу остават лилави стъблата , и засегнатите листа , които са все същите. Нахраних по таблица , и напръсках с витамини.
Прикачени файлове
IMG_0114.jpg
IMG_0113.jpg
IMG_0116.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Преполяти са виж как са клюмнали
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Ами не мисля че е от преполиването , защото днес бяха доста сухи . Вероятно е някакъв стрес. Но видимо са по-добре.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Banderas написа: 13 Ное 2023, 19:29 Ами не мисля че е от преполиването , защото днес бяха доста сухи . Вероятно е някакъв стрес. Но видимо са по-добре.
Когато се полеят веднага и ги снимаш седят така трябва да се наперват към лампата
Публикувай отговор

Обратно към “Лечебница за болни растения - Марихуана”